Jump to content
Dogomania

Czarne przynosi pecha, zwłaszcza 13ego... :( ALE DO TRZECH RAZY SZTUKA - RUFIK OD 21.05 MIESZKA W GLIWICACH


Recommended Posts

Jesteśmy zgodne z Panią Marzenka i agat21, chcemy dać szansę temu domowi. Czy mamy na dogomanii kogoś z Gliwic, aby mógł zrobić wizytę?  

Koleżanka do zabawy i ogród do szaleństw brzmią cudownie. :) Co prawda, Combo może być nerwowy na smyczy na widok suni, ale luzem to zawsze jest gotowy do zabawy. Mam nadzieję, że i sunia jest tak zwariowana i energiczna jak on, aby dać mu rady. :)

Combo zna też komendy, m.in.: puść, siad, leżeć, do mnie. To bardzo pojętny uczeń. Mankament jest taki,  że... komendy są po gruzinsku, więc przyszły dom będzie miał lekcje gruzińskiego :) Państwo uczą teraz Combo komend po polsku, aby było łatwiej, ale to dopiero początki.

Dostałam taki filmik ze spaceru, widać na nim Rufika wykonującego parę komend, psiak lubi mieć zajęcie :)

https://youtu.be/xsRVfyZszLg

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Jesteśmy zgodne z Panią Marzenka i agat21, chcemy dać szansę temu domowi. Czy mamy na dogomanii kogoś z Gliwic, aby mógł zrobić wizytę?  

Koleżanka do zabawy i ogród do szaleństw brzmią cudownie. :) Co prawda, Combo może być nerwowy na smyczy na widok suni, ale luzem to zawsze jest gotowy do zabawy. Mam nadzieję, że i sunia jest tak zwariowana i energiczna jak on, aby dać mu rady. :)

Combo zna też komendy, m.in.: puść, siad, leżeć, do mnie. To bardzo pojętny uczeń. Mankament jest taki,  że... komendy są po gruzinsku, więc przyszły dom będzie miał lekcje gruzińskiego :) Państwo uczą teraz Combo komend po polsku, aby było łatwiej, ale to dopiero początki.

Dostałam taki filmik ze spaceru, widać na nim Rufika wykonującego parę komend, psiak lubi mieć zajęcie :)

https://youtu.be/xsRVfyZszLg

 

ewu jest z Gliwic.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, agat21 napisał:

Miałam właśnie telefon w sprawie Rufika vel Kombo. Pan dzwonił z Gliwic, dom z ogrodem i dużym terenem wokół. Dobrze ogrodzonym. Zawsze w domu było dużo psów, teraz jest starsza sunia ze schroniska w Gliwicach. Chodzą na długie spacery. Niedawno mieli psiaka młodego jedenastomiesięcznego, ale w czasie spaceru po polach wyrwał się, pobiegł za sarną i wpadł pod samochód na autostradzie, bo niestety w ogrodzeniu autostrady była dziura, o której państwo nie wiedzieli. Wiem jak to brzmi. Ale nie skreślałabym pana od razu. Mógł to być rzeczywiście bardzo nieszczęśliwy wypadek. 

Pan gotowy na wizytę PA, nie przeraża go charakter niszczycielski Rufika, sunia tęskni za towarzyszem, bo bardzo lubiła się z tym młodym psiakiem.

Mam telefon do pana zapisany. Pytanie do Tysi i do pani Marzenki czy szukamy kogoś na wizytę pa?

Rufik mieszkałby w domu mam nadzieję.

Co, gdy ludzie wyjdą z domu?

Mam alergię na zostawianie psiaków na podwórku pod nieobecność domowników, więc wybaczcie, że drążę.

Z Gliwic jest ewu

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, choć sama na razie nie porozmawiam z ewu w najbliższym czasie, przepraszam.

Pani Marzenka miała z kolei telefon drugi, ale tutaj już mieszkanie w kamienicy, pani nie pracuje, więc ciągle ktoś jest w domu.

Było też jedno zapytanie sms, pytali o stosunek Rufika do małych dzieci, państwo mieli przez 9lat dużego psa stróżującego, który nagle zachorował. Teraz szukają psa średniego.

Na ten moment, ten domek z Gliwic mi najbardziej pasuje, ale dobrze, że są zapytania.

Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe wieści od ewu po wizycie! Jest państwem zachwycona. Ludzie mądrzy, otwarci, psiarze od lat. Ich sunia zadbana, szczęśliwa, jej posłania są w całym domu. Bardzo przeżywają to, co się stało z ich młodym psiakiem. Teren wokół domu starannie ogrodzony. Pani jest ciągle w domu, więc Rufik nie zostawałby sam! 

Ewu powiedziała, że dawno nie czuła się tak dobrze u kogoś i chętnie sama by tam została. Na pewno też dałaby im jakiegoś "swojego" psiaka. W razie potrzeby pisze się na wizytę poadopocyjną :)

Ewu, bardzo Ci dziękuję! Bardzo bardzo!

Wiosenne kwiaty - jakie wybrać? | KalendarzRolnikow.pl

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...