Jump to content
Dogomania

***** OGÓREK *** czyste złoto piesek ***** JUŻ w Domu Stałym *** DZIĘKUJĘ!!! ***


rozi

Recommended Posts

Przed chwilą, uxmal napisał:

No i teraz  przycupnę w pozycji oczekującej na wieści 

Wygląda na to, że jest zarezerwowany   jupi.gif

Jeśli Kiyoshi dogra sprawę transportu, to jutro...

DT czeka na Ogórka.

Matko...

 

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, rozi napisał:

Pani Anna G-R zadeklarowała jeszcze jednorazowo 50zł na pierwsze potrzeby Ogórka mojego.

Idę się powiesić, bo to ponad moje siły jest! Ten odzew wspaniały.

Dziękuję!!!

TY się nie wieszaj, bo się nie nacieszysz Ogóraskiem. No chyba , że zamierzasz na czyjejś szyi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam rozi....nie uda się jutro :( ta Asia któr miała zabierać dwa piaczki na SŁupsk...musiała odwolać transport, bo w Radysach nadal nie potrafią jej powiedziec, czy psy które chce zabrać SĄ czy NIE...:( szukają :(

Przykro mi...naobilam nadzieji....Jesli się uda i ta Asia zorganizuje inny transport przed 13tym to bedzie o nas pamiętać..Jeśli nie- to zabierze swoje psy z Pati i Ogórem te 13tego...

Tyle dobrze, że Oórka udało się zarezerwować...

Chociaż ja to w radysach wszelkie wieści przyjmuje z jakims ciężarem...ale to już moje takie....

No nic...dobrej nocy..przykro mi naprawde

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, kiyoshi napisał:

musiała odwolać transport, bo w Radysach nadal nie potrafią jej powiedziec, czy psy które chce zabrać SĄ czy NIE...:( szukają :(

Czyli były zarezerwowane, a nie wiadomo, czy są?

Kiyoshi, bardzo proszę, sprawdź naszą rezerwację, czy Ogórek jest. Może ktoś mógłby go pilnować w jakiś sposób, zaglądać do niego, póki nie wyjedzie...

Link to comment
Share on other sites

Szukałam kiedyś (na odległość) starego pieska, o którym mówili w schronie, i wolontariuszka, że na pewno go nie ma, że przepatrzyli wszystkie boksy, że umarł, ale nie odpuszczałam i jakoś jednak znaleźli. Siedział w boksach kwarantanny, nie wiadomo czemu, bo w schronisku był ponad dwa lata.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...