Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY. Już otwarte, zapraszamy!


elik

Recommended Posts

40 minut temu, Radek napisał:

Ależ skąd:)

 

10 minut temu, danusia vel danka488 napisał:

ja też jeszcze lunatykuję :) zapraszamy nocnych marków :)

Przepraszam wytrwałych bazarkowiczów  :)  Myślałam, że wszystkich wywiało  :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Radek napisał:

Mnie za chwilkę wywieje, bo z rana pędzimy na badania kontrolne z Gajką. 

 

9 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Mnie właśnie przywiało na nocną wartę:) Przeleciałam się po zaprzyjaźnionych bazarkach, żeby podrzucić. Tu też nie mogło mnie zabraknąć:)

 

2 godziny temu, Radek napisał:

Pobudka, bazarek czeka:) 

 

48 minut temu, Kamila Proc napisał:

kiedy badanka?

Witam serdecznie dobre Duszki bazarkowe i zapraszam na kawę, a kto kawy nie pije, na herbatę

774489611_dobrakawa.jpg.caf40ce7259d5b162cd4a7c4b68f80c6.jpg      herbata2.gif.bd63ce376e992e8d72c3b0f31cff3ed9.gif

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Aska7 napisał:

Mała prywata. Pilnie potrzebuję znaleźć wątek przytuliska w Głownie. Kiedyś było w woj. łódzkim, ale nie mogę się go doszukać. Czy któraś z dziewczyn tam działających jest jeszcze na dogo ? 

To jest link do przytuliska w Głownie na fb. Może tam czegoś się dowiesz.

https://www.facebook.com/przytuliskoglowno/?__xts__[0]=68.ARBm8d0LCosyCDJyxFy1RUWaisEVF_r4A5lzpkIQwogazgjtrFV2uSgkXSWzuHkAn9SAsa9PlB_E9tiZZGccAxmqaDllpqQYnuF2QL8XoVH8Te9rI2qSd-An9X_GYYl1YSfDCmUozfFDbecDdEVprkBi6Kj9nEhhdenwNqnuykV2IYxFGYHXLqpDAv62k2ieu0GBns6MRBmLHBS1EKUh-61jPwEfM0-lDayfYIISHf1DsSYx-DUVdyC8c31fQoe2KCzfrJnbO1Nyi4l-4QJoaP0Laq08MGtolArve4OhwMYY&__tn__=k*F&tn-str=k*F

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Kamila Proc napisał:

kiedy badanka?

Badania były o 10, a wyniki będą we wtorek razem z konsultacją medyczną. 

8 godzin temu, elik napisał:

 

 

 

Witam serdecznie dobre Duszki bazarkowe i zapraszam na kawę, a kto kawy nie pije, na herbatę

      

Czuję się zaproszony na herbatę. 

8 godzin temu, elik napisał:

Oby wyniki były ok!

Do wtorku będę w nerwach. 

1 godzinę temu, danusia vel danka488 napisał:

troche pograbiłam / mam działkę 8 a / , troszke pazurkami popracowałam, więc etapami zaczynam:) się rozruszać :) 

 

Dzisiaj byliśmy na chwilę na działce, zawieźć upraną pościel. Jak zobaczyliśmy kretowiska, włosy stanęły nam na głowie. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, danusia vel danka488 napisał:

zaczęłam prace  porządkowe na podwórku:) troche pograbiłam / mam działkę 8 a / , troszke pazurkami popracowałam, więc etapami zaczynam:) się rozruszać :)

Ja zamierzam to robić dopiero pod koniec marca. Dla mnie jeszcze za zimno, ale dzisiaj w krakowskim ogródku mąż porozbierał róże z zimowej szaty i odkrył magnolię. Zima nie była mroźna, a magnolia coś nam zmarniała :(

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Aska7 napisał:

Mała prywata. Pilnie potrzebuję znaleźć wątek przytuliska w Głownie. Kiedyś było w woj. łódzkim, ale nie mogę się go doszukać. Czy któraś z dziewczyn tam działających jest jeszcze na dogo ? 

 

4 godziny temu, elik napisał:

Udało Ci się Aska odszukać kogoś z tego wątku?

Link to comment
Share on other sites

zauważyłam ze moja ukochana Pimpeta przestała jadac kupki i chyba już nie jest gównojadkiem moze to było chwilowe po tej hodowli , co tam sie dzieje ze te pieski takie dziwne. No ale juz chyba wszystki się normuje jeszcze tylko Lala i będzie koniec kłopotów.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, themagda napisał:

zauważyłam ze moja ukochana Pimpeta przestała jadac kupki i chyba już nie jest gównojadkiem moze to było chwilowe po tej hodowli , co tam sie dzieje ze te pieski takie dziwne. No ale juz chyba wszystki się normuje jeszcze tylko Lala i będzie koniec kłopotów.

To super wiadomość  :)  I oby Twoje problemy z suniami jak najszybciej i definitywnie się skończyły.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, themagda napisał:

zauważyłam ze moja ukochana Pimpeta przestała jadac kupki i chyba już nie jest gównojadkiem moze to było chwilowe po tej hodowli , co tam sie dzieje ze te pieski takie dziwne. No ale juz chyba wszystki się normuje jeszcze tylko Lala i będzie koniec kłopotów.

Może to wynik operacji. Coś jej było takiego, że potrzebowała jakichś elementów, a teraz już nie potrzebuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...