Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY. Już otwarte, zapraszamy!


elik

Recommended Posts

Wrzuciłam na facebook, no może ktoś wlezie tutaj , Jutro idę z Pimpetą na zdjęcie szwów , denerwuję się bo ona tak strasznie próbuje ugryść weta i pielęgniarkę , wkładają jej kołnierz a ona szaleje i walczy zeby jej nic nie zrobili , szczerzy kły kłapie pyskiem na wszystkie strony i warczy ostro a mi wstyd żadem mój pies sie tak nie zachowuje . Pimpeta jest chyba pieskiem szalonym nic z soba nie pozwala zrobić u weta. Ja jej nie umiem utrzymac raz wołali jakiegos pieleęgniarza to ją dopiero złapał tak ze nie wariowała a pielęgniarka nie dała rady. po tym wszystkim jest piękny moment jak ją zabieram a ona włazi na mnie i wciska sie we mnie cała sobą i obejmuje mnie łapami za szyję a łep wciska po brodę aż nie mogę oddychać ale to takie przyjemne jak u mnie szuka bezpieczeństwa i ratunku .Jutro będzie gorzej bo tak bywa przy zastrzyku a zdjecie szwów to grubsza rzecz.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

To może wieczorem zaproszę do zakupów?

I cegiełkę za 20 zł poproszę.

Nesia jak zwykle ratuje sytuację. Kochana serdecznie  dziękuję 118087347_sercenadoni.png.2955446a487b5bebac983d4b0bac2be7.png

Nie wiem co się dzieje. Tak małe zainteresowanie  :(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Isiak napisał:

Właśnie skończyłam (nareszcie!) robić album, który męczyłam od miesiąca i padam na nos, ale jeszcze przyszłam podnieść bazarek :) Dobranoc!

Dzięki Isiaczku   1038919782_sercenadoni.jpg.a7a2adc8cb35f338b8dc3f4a6ff3e12f.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Aska7 napisał:

Już Ci raz mówiłam, żebyś się tak do Radka nie zwracała, bo Ci powie "witaj cioto"

Radek  (aż chciałoby się powiedzieć - Radziu) jest na to za delikatny  :)

Witaj Aska  :)

  3-4.jpg.90ff2e61160432b546b94f740e14f6e3.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, danusia vel danka488 napisał:

dotarłam wreszcie:( nie wiem co się dzieje, ale poginęły mi wszystkie obserwowane wątki:( 

Od czasu do czasu ja też tak mam.  Może to przy jakichś pracach porządkowo-modernizacyjnych na serwerze dogomanii?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Radek  (aż chciałoby się powiedzieć - Radziu) jest na to za delikatny  :)

Witaj Aska  :)

  3-4.jpg.90ff2e61160432b546b94f740e14f6e3.jpg

Lajków zabrakło i nie mogę tekstu polubić, za to pod obrazkiem podpisuję się oburącz. 

2 godziny temu, Aska7 napisał:

Jak się napije z prądem, to da czadu

W środku tygodnia to raczej bez prądu:) 

2 godziny temu, Kamila Proc napisał:

on raczej nie, to sloneczny wujek, hipis, taki dzieci-kwiaty, gora lagodnosci

Spokojny raczej człowiek ze mnie, ale żeby dzieci-kwiaty? 

1 godzinę temu, elik napisał:

Bazarek jakby ktoś zaczarował, jakby zniknął z pola widzenia. Zero kupujących, zero licytujących   3934372_zastanawiasi.png.7f9869d82deb8e0ff39ed668c64bc541.png

Może jakaś czerwona wstążeczka na odczynienie uroku? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...