Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY. Już otwarte, zapraszamy!


elik

Recommended Posts

2 minuty temu, themagda napisał:

A ja nie jestem zahartowana psychicznie i nawet jak piszesz  ze ktos do niej strzelał to aż mi się flaki wywracają , właśnie dlaczego sie na takiej planecie pełnej zwyrodnialców urodziłam ze muszę o tym wiedzieć że takie rzeczy robią takim cudownym istotom jak psy , ukochaj tą maleńką ode mnie bym ja uściskała , sorry nie mogę pisac bo się sąsiedzi biją i chyba się pozabijają tak wrzeszczą. Co za sąsiedztwo mi sie trafiło.

Ja ją Madziu ściskam i całuję co trochu więc jej powiem, że któreś uściski to od Ciebie  :) 

Link to comment
Share on other sites

ja to tak kocham wszystkie pieski ze gdybym była trochę młodsza to dalej bym brała chore niedokarmione i skrzywdzone jak mieszkałam w Afryce to brałam rózne kundle bezpańskie co to sie włuczyły i też koty brałam no miałam dom 9 pokojowy i ogród aż zrobiło się 17 kotów w domu i mój mąż nie wytrzymał zapowiedział ze jeśli jeszcze jeden pies czy kot a kotow głownie bo ich niezbyt lubiał to on się wyprowadza i z samochodem ze bedę chodzic na piechotę wiec przestałam zbierać te znajdy a teraz jak poznałam tą kobietę z chodowli ze pozal się Boze to juz znów nabrałam chorych biedaków . Już z tym skończyłam bo jednak stara jestem ale bardzo mnie przeszkadza to co sie ze zwierzentami dzieje na swiecie i jak człowiek bywa straszny.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

Ja jakoś nie jestem w stanie się psychicznie zahartować. Jak psu coś dolega, to nie potrafię się nie denerwować. 

Radku, ja bardzo przeżywam wszystko co się moimi i nie tylko moimi psami i innymi zwierzętami dzieje, ale nerwy w niczym mi nie pomogą, a nawet wręcz przeciwnie, nie pozwolą racjonalnie działać.

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, themagda napisał:

ja to tak kocham wszystkie pieski ze gdybym była trochę młodsza to dalej bym brała chore niedokarmione i skrzywdzone jak mieszkałam w Afryce to brałam rózne kundle bezpańskie co to sie włuczyły i też koty brałam no miałam dom 9 pokojowy i ogród aż zrobiło się 17 kotów w domu i mój mąż nie wytrzymał zapowiedział ze jeśli jeszcze jeden pies czy kot a kotow głownie bo ich niezbyt lubiał to on się wyprowadza i z samochodem ze bedę chodzic na piechotę wiec przestałam zbierać te znajdy a teraz jak poznałam tą kobietę z chodowli ze pozal się Boze to juz znów nabrałam chorych biedaków . Już z tym skończyłam bo jednak stara jestem ale bardzo mnie przeszkadza to co sie ze zwierzentami dzieje na swiecie i jak człowiek bywa straszny.

Masz dobre serce, a takim ludziom w życiu nie jest łatwo.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Radek napisał:

W teorii zdaję sobie z tego sprawę, a nerwy i tak przychodzą. 

Bo tak już w życiu jest. I wszystkich nas to dopada, tyle tylko, że w różnych momentach i w różnym natężeniu. Ale staram się nie poddawać  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj tj. 6.03. powędrowała paczuszka do jaguska.  Opłata wyniosła 15,00 zł.
Wysłałam jako paczkę, bo list polecony byłby droższy, co prawda tylko o 0,60 zł, ale  każdy grosz się liczy  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...