Jump to content
Dogomania

Okolice Tarczyna - Fifi w DS :)


Recommended Posts

Jaka ona cudna i dogaduje się z kotami :)

Pomyśleć, że nie tak dawno taka bida z nędzą w szopie spała, a teraz ma beztroskie, szczęśliwe życie. Dziękuję Ci Moli@ i Wam dziewczyny, kto wie co by z nią było gdyby nie pomoc Dogomaniaczek.

Moli@, a mogłabyś coś więcej o suni napisać, jak się zachowuje w domu, co z zachowaniem w czystości, zostawaniem samej. Jak reaguje na ruch uliczny, dzieci, jak się zachowuje w stosunku do Ciebie,czy jest aktywna itp. 

No upierdliwa jestem, ale pomyślałam, że można by te informacje umieścić w ogłoszeniach :)

Napisz jeszcze czy wam czegoś nie potrzeba, sunia trochę czasu u Ciebie, może coś kupić trzeba :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.05.2020 o 17:19, seramarias napisał:

No upierdliwa jestem, ale pomyślałam, że można by te informacje umieścić w ogłoszeniach :)

Nie ma w tym nic z upierdliwości  :)  To bardzo istotne informacje dla poszukujących psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.05.2020 o 17:19, seramarias napisał:

Jaka ona cudna i dogaduje się z kotami :)

Pomyśleć, że nie tak dawno taka bida z nędzą w szopie spała, a teraz ma beztroskie, szczęśliwe życie. Dziękuję Ci Moli@ i Wam dziewczyny, kto wie co by z nią było gdyby nie pomoc Dogomaniaczek.

Moli@, a mogłabyś coś więcej o suni napisać, jak się zachowuje w domu, co z zachowaniem w czystości, zostawaniem samej. Jak reaguje na ruch uliczny, dzieci, jak się zachowuje w stosunku do Ciebie,czy jest aktywna itp. 

No upierdliwa jestem, ale pomyślałam, że można by te informacje umieścić w ogłoszeniach :)

Napisz jeszcze czy wam czegoś nie potrzeba, sunia trochę czasu u Ciebie, może coś kupić trzeba :)

 

 

 

Zachowuje się w domu jak młoda, zdrowa sunia :)

Lubi kontakt z opiekunem, głaski,  wspólne oglądanie TV, czytanie książek...., drzemki - wtulona z kołami do góry ,) itp

Myślę, że spokojnie może mieszkać w bloku (oczywiście w domu z ogrodem też).

Nie ma tendencji do ucieczek.

Nie jest głośna / szczekliwa ale obcą osobę pojawiającą się w domu oszczeka (bez agresji).

Była przyzwyczajona do porannych wyjść - około 6 rano gotowa do wyjścia.

Noc przesypia zachowując czystość..., w dzień 8 /9 godzin powinna wytrzymać.

Bez agresji do dzieci.

W pierwszym kontakcie do obcych nieufna..., nie podchodzi na głaski ale na smaczek się skusi - weźmie od nieznanej osoby i od razu się cofnie.

Spokojna, opanowana w kontakcie z obcymi psami.

Nie reaguje na rowerzystów

Zjada psią karmę (puchy i suchą) bez problemów.

Chodzenie na smyczy opanowane, w mieście nie szarpie, nie panikuje.

W samochodzie spokojna..., niestety wymiotuje!

Do zabawy - rozładowania napięć / energii - duży szarpak i kość z lanej gumy! Zabawki z materiału / futra, gumy - niszczy.

 

Po regałach, stołach, parapetach już nie skacze ,)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Moli@ napisał:

Nierozłączni ,)

I jak tu potem wyadoptować jednego i rozdzielić przyjaciół? 

Pamiętam historię pokazywaną w telewizji (nie film, fakty) o takich psich przyjaciołach w schronisku na Węgrzech (chyba). Jednego psa adoptowała para z USA. Po jakimś czasie natknęli się na FB na post o psie w tym samym schronisku,  biednym, chudym, wymizerowanym, wolontariusze pisali, że pies umiera z tęsknoty za swoim przyjacielem, który znalazł dom. Na jednych z zamieszczonych zdjęć zobaczyli... swojego psa! Od razu skontaktowali się ze schroniskiem i zaczęli załatwiać formalności. Sfilmowano spotkanie przyjaciół. W pierwszej chwili się nie poznały, było zaskoczenie, a potem... ta szalona radość, gonitwa, zabawa, psie szczęście na roześmianych pysiach :)  A ja się poryczałam na całego. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...