Jump to content
Dogomania

Żegnaj CUDNY CUKIERKU.... (') No i co ja robię!!? Co ja robię? Kolejny pies ma szansę na nowe życie - to jest najważniejsze - PIES JUŻ MA NOWE ŻYCIE :)))).


agat21

Recommended Posts

5 minut temu, agat21 napisał:

I jeszcze cytat z porannej wiadomości od pani: "Wczoraj mówiłam do moich chłopaków że sobie już nie wyobrażamy zycia bez niego". Popłakałam się. Tak zaczęłam dziś dzień :D

                cute elephant drawing try to make with lit rabbit easy step by ...

Link to comment
Share on other sites

Piegusek zwany Cukierkiem (pani ostatnio mnie poprawiała, że to jest teraz Cukierek ;)) ma naprawdę świetne życie teraz. Wszystkie wieści z domu tak bardzo podnoszą na duchu. :) Pani też mi pisze, że bardzo są z nim szczęśliwi. A on pilnuje się bardzo, zwłaszcza przy pani cały czas w nowym miejscu. Jak weszła do morza, to szczekał na nią oburzony - co ona robi! Czy zwariowała, żeby wchodzić do wody, tym bardziej, że on za nią tam nie może wejść..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, agat21 napisał:

Piegusek zwany Cukierkiem (pani ostatnio mnie poprawiała, że to jest teraz Cukierek ;)) ma naprawdę świetne życie teraz. Wszystkie wieści z domu tak bardzo podnoszą na duchu. :) Pani też mi pisze, że bardzo są z nim szczęśliwi. A on pilnuje się bardzo, zwłaszcza przy pani cały czas w nowym miejscu. Jak weszła do morza, to szczekał na nią oburzony - co ona robi! Czy zwariowała, żeby wchodzić do wody, tym bardziej, że on za nią tam nie może wejść..

    Pieknie bajkowo cudownie

 niechaj trwa i trwa wiele lat ludeczkom ze swoim przecuuudownym pieguniem

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, agat21 napisał:

No i jeszcze taki portret dostałam :)) Jak tu się nie rozkleić po taz kolejny? :D To jakiś serial wzruszeń mi się zrobił z wątku Pieguska :D

 

received_368423950785168.jpeg

Cudowny serial, niech trwa i trwa jak telenowela brazylijska a my  z zapartych tchem będziemy oglądać każdy odcinek. Co za szczęściarz z Pieguska :)))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, kiyoshi napisał:

Ja też sie rozczulam zawsze jak tu zaglądam :) a zaglądam często i ze wszystkim jestem na bieżąco...

Super ma domek, najlepiej lubie te zdjęcia- stopy+ łapka :)

Tak, ja też je uwielbiam :) One pokazują fajną rodzinną tradycję, że wszędzie jesteśmy razem. Piegusek, a teraz Cukierek jest częścią rodziny i uczestniczy w 100% w jej życiu :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...