Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. ROZLICZONY Znowunowy bazarek dla bardzo potrzebujących psiaków. <PIMPETA po operacji> 24.01. - 9.02.2020 r. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

4 godziny temu, rozi napisał:

Brzuch ją boli może. Co psinie dałeś?

To co zwykle:) Karma dla nerkowców i przysmaków troszkę. Gorszy humor to pewnie przez pewnego namolnego labradora;)

1 godzinę temu, themagda napisał:

.Ona bardzo jest strachliwa i boi się panicznie u weta.

Stąd pewnie dzisiejsze zachowanie. Będzie lepiej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witajcie , trzeba podrzucić co nieco bo puchy się zrobiły to podrzucam postem !!!20200206-084528.jpg Dałam Pimpecie Gusię zeby miała swoją ukochana przyjaciółkę i oczywiście sie liżą i leża przytulone, Stwierdzam nastęoną rzecz , pieski nie tylko mają emocje jak człowiek i je wyrazaja popraez usmich czy smutny pysio ale też bardzo się kochaja miedzy sobą i tak jak człowiek maja swoje wyjątkowe sympatie czasem ze wzajemnoscią jak Pimpeta i Gusia a czasem antypatie jak Gusia i Bonita, wprawdzie Gusia i Bonia mogłyby się lubić ale Gusia jest Głucha i nie słyszy warczenia Bonity a do tego stawia uszy bezwiednie co prowokuje Bonię bo stawianie uszu na sztorc to zaczepka wiedzialaby gdyby słyszała jak tak robi że psy warczą ale nie wie bo nie słyszy i to robi. No ale na pewno się psy kochają jak Gusia i Pimpeta od pierwszego wejrzenia nawet. One są stale razem i wiekszosc czasu sie lizą i przytulone a na spacerze razem biegają. To jest prawdziwa miłosć. Nie tylko kochaja człowieka ale i siebie nawzajem. A miłosc leczy wiec niedługo będzie z pimpetką dobrze i uśmiech od ucha do ucha20200206-084503.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, themagda napisał:

Witajcie , trzeba podrzucić co nieco bo puchy się zrobiły to podrzucam postem !!!20200206-084528.jpg Dałam Pimpecie Gusię zeby miała swoją ukochana przyjaciółkę i oczywiście sie liżą i leża przytulone, Stwierdzam nastęoną rzecz , pieski nie tylko mają emocje jak człowiek i je wyrazaja popraez usmich czy smutny pysio ale też bardzo się kochaja miedzy sobą i tak jak człowiek maja swoje wyjątkowe sympatie czasem ze wzajemnoscią jak Pimpeta i Gusia a czasem antypatie jak Gusia i Bonita, wprawdzie Gusia i Bonia mogłyby się lubić ale Gusia jest Głucha i nie słyszy warczenia Bonity a do tego stawia uszy bezwiednie co prowokuje Bonię bo stawianie uszu na sztorc to zaczepka wiedzialaby gdyby słyszała jak tak robi że psy warczą ale nie wie bo nie słyszy i to robi. No ale na pewno się psy kochają jak Gusia i Pimpeta od pierwszego wejrzenia nawet. One są stale razem i wiekszosc czasu sie lizą i przytulone a na spacerze razem biegają. To jest prawdziwa miłosć. Nie tylko kochaja człowieka ale i siebie nawzajem. A miłosc leczy wiec niedługo będzie z pimpetką dobrze i uśmiech od ucha do ucha20200206-084503.jpg

Sama słodycz : )

Link to comment
Share on other sites

Witaj cie kochani!  Przepraszam, że dopiero teraz, ale dzisiaj od rana miałam ważne zajęcia jedno po drugim. Najważniejsze to usg i echo serca mojej Masi. Niestety jedno - echo serca - prawie dobrze, ale usg wykazało powiększenie w stosunku do usg sprzed miesiąca, jakiegoś  czegoś na śledzionie. Masię czeka albo operacja usunięcia całej śledziony, albo biopsja tego czegoś, albo ponowne usg za miesiąc. Wybrałam tą trzecią ewentualność. Powiększenie jest niewielkie i być może tylko rzekome. Poprzednie usg było robione na innym urządzeniu, które teraz jest niedostępne. Można więc założyć, że to niewielkie powiększenie jest wynikiem różnic we wskazaniach urządzeń. Uznałam więc, że w tej sytuacji najlepszym wyjściem jest trzecie badanie usg.
Swoją drogą jestem zawiedziona, bo wet, nie mając tamtego urządzenia,  powinien był  przełożyć termin badania do czasu, aż będzie dysponował tamtym aparatem. Maja mój nr telefonu i powinien był zadzwonić i przełożyć badanie.

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem ja ale niestety martwię się bo Pimpecie leci krew z rany to znaczy kropla wyleciała na kaftanik , a ona nigdzie nie skakała czy coś takiego bo stale ją pilnuję. Zadzwoniłam do weta a tam jakaś niemiła pielęgniarka mnie zbyła a wet bedzie  jutro i troche sie zmartwiłam na razie odpukać na razie nic dalej nie leci , to dopiero drugi dzień może to nic ale moim poprzednio operowanym suniom nic nie leciało.  ja juz sie denerwuję znowu , już się koralikami upokoiłam chyba miszę znaów sie wziąć za coś uspokajającego , przydało by się mieć akwarium i patrzec na rybki ale nie mam. kochani kuocie ten srebrny wusiorek in jest w rzeczywistości ładniejszy bo ja nie umiem zdjęć robić wszystkie moje fanty zsę dużo ładniejsze nix tu na zdjeciach, jestem antytalentem do robienia zdjęc.  kupcie cokolwiek jeszcze , jakoś sie teraz zatkało nikt nie kupuje . 

co do kolczyków to nie myślałam o sprzedawaniu bo to miało mnie uspokoić ale moze wsrzucę na nastepny bazarek.

Link to comment
Share on other sites

O rany, ale się porobiło :( :(:(  Poznikały zdjęcia fantów. Tego jeszcze nie grali :(:(  Co najgorsze poznikały też całe zbiory zdjęć w Postimage.

Kurtka, jak ja to odtworzę :(  Mam zdjęcia na dysku kompa, ale jak dopasować fant do podanych na bazarku wymiarów???  :(  

EDIT

Mam na dysku zdjęcia fantów i udało mi się ponownie wstawić część zdjęć. W jednym przypadku - fant 117 nie jestem pewna czy to był ten fant więc proszę Plaster1 o sprawdzenie, czy to te buty, które licytowałaś.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Plaster1 napisał:

Witam, poproszę jeszcze numer 101 A i B, 106 oraz 117 

Witaj ponownie  :) Bardzo się ciesze, że wróciłaś, żeby dalej pomagać psiaczkom.

Zaznaczyłam 101 i 106, ale nie wiem co kryje się pod numerem 117. Zaznaczyłam, ale nie wiem które to były buciki. Zniknęło sporo zdjęć fantów :( Czy możesz powiedzieć jakie to były buciki. Bo jak Ty je licytowałaś to jeszcze były zdjęcia, prawda?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...