Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. ROZLICZONY Znowunowy bazarek dla bardzo potrzebujących psiaków. <PIMPETA po operacji> 24.01. - 9.02.2020 r. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

3 minuty temu, rozi napisał:

Poproszę o informację, jaki rozmiar pierścionka 39A

I do tego czasu rezerwację pierścionka oraz bransoletki nr.2

Dobry z wieczora  :)    themagda nurkuje za fantami i jak wypłynie, to poda rozmiary  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

Muszę sobie przerwę w odpoczynku zrobić. Choinka sama się nie rozbierze. Dekoracje balkonowe też;) 

Ja zleciłam tę robotę panu mężowi, ale pan mąż chyba nie dosłyszał, bo choinka jak stała, tak stoi nadal :)  A Twoja?  Masz może lepszy słuch ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Kamila Proc napisał:

ci faceci to sa przyglusi niestety

Najczęściej, ale jakiś wybiórczy ten słuch mają, bo jak coś chcesz dać, to zawsze słyszą :)
Radeczku kochany, to nie dotyczy oczywiście Ciebie. Wyjątki potwierdzają regułę :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, rozi napisał:

Poproszę o informację, jaki rozmiar pierścionka 39A

I do tego czasu rezerwację pierścionka oraz bransoletki nr.2

Pierścionek 16-18 mm z możliwością większego dopasowania przez themagda. Perła jest raczej niebiesko fioletowa w zależności od oświetlenia.

Bransoletka -obwód 17,5 cm i luz pomiędzy końcami 2 cm. Można ją w pewnych granicach zwężać lub poszerzać, bo polimer jest na drutach.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, themagda napisał:

jak juz wyzdrowieje to będzie miała usmiech jak na pierwszym zdjeciu teraz jej sie kaciki ust tak nie podnoszą a czasem opadają . byle do wtorku bo ja w gorszym stanie psychicznym niz Pimpeta tak się denerwuję tą operacją. Ale widziałam cenę tej operacji pieska Elik gdzie tak tamnieo robią w Warszawie to zjadaja człowieka żywcem operacja 500 juz wydałam 120 na badania i Usg 2 razy plus wizyta a po operacji 2 wizyty z lekami i zdjecie szwów na razie wet jest na tyle ludzki ze robi na krechę i znów bedzę miała dług. ale co tam byle Pimpeta była zdrowa. 

Praga jest trochę tańsza. Chodzisz na Białobrzeską? 

Link to comment
Share on other sites

Na Białobrzeską mnie nie stać chodzę na Prosta do Czuja no on przyjmuje na krechę właśnie jestem goła i ta operacja we wtorek to na krechę , na Białobrzeskiej to na kreche niewyobrażalne. Jak pracowałam to tam chodziłam jak umierała Pusia to w ten miesiac wydałam 4000 codzienne kroplwki badania itp ale na emeryturze to musze mieć weta co mi kredytuje , oddam pomalutku a Pimpeta bedzie zdrowa a o to chodzi.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, themagda napisał:

Na Białobrzeską mnie nie stać chodzę na Prosta do Czuja no on przyjmuje na krechę właśnie jestem goła i ta operacja we wtorek to na krechę , na Białobrzeskiej to na kreche niewyobrażalne. Jak pracowałam to tam chodziłam jak umierała Pusia to w ten miesiac wydałam 4000 codzienne kroplwki badania itp ale na emeryturze to musze mieć weta co mi kredytuje , oddam pomalutku a Pimpeta bedzie zdrowa a o to chodzi.

Bialobrzeska  nawet vetoryl drożej sprzedawała niż wszędzie. I to dużo drożej.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, elik napisał:

Pierścionek 16-18 mm z możliwością większego dopasowania przez themagda. Perła jest raczej niebiesko fioletowa w zależności od oświetlenia.

Bransoletka -obwód 17,5 cm i luz pomiędzy końcami 2 cm. Można ją w pewnych granicach zwężać lub poszerzać, bo polimer jest na drutach.

Poproszę obydwa biżu w KT. Odbiorę osobiście, jeśli można, to się resztę wymiarów/możliwości zobaczy.

Link to comment
Share on other sites

Uwaga, uwaga dodajemy nowe fanty

4 A. Bransoletka miedziana szerokość 2 cm  możliwość dopasowania obwodu.

       CW –  6,00 zł

     
20200202-141609-001.jpg

 

5 A. Bransoletka z ręcznie robionymi elementami.
    Można dopasować wielkość.

     CW –  7,00 zł

    20200202-141717.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, rozi napisał:

Poproszę obydwa biżu w KT. Odbiorę osobiście, jeśli można, to się resztę wymiarów/możliwości zobaczy.

Dzięki wielkie   kwietki-Kopia.jpg

Odbiór osobisty jak najbardziej moźliwy. 

Lece zanotować    idzie-z-psem.gif

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Są niejednokrotnie wyższe niż ceny za leczenie ludzi.

Wiem coś o tym. Gajulka co miesiąc ma badanie ogólne i rozszerzony profil, a do tego leki. Teraz nas czeka jeszcze usunięcie gruczolaka z powieki. 

2 godziny temu, Kamila Proc napisał:

nareszcie po swietach

Mi tam zawsze smutno gdy wynoszę choinkę. 

59 minut temu, elik napisał:

A Twoja?  Masz może lepszy słuch ;)

Choinka zaraz wychodzi. Balkon też bez ozdób. I jeszcze bombki do piwnicy powędrują. 

50 minut temu, elik napisał:

Radeczku kochany, to nie dotyczy oczywiście Ciebie. Wyjątki potwierdzają regułę :)

Słuch może mam lepszy, ale jak czegoś nie zapiszę, to zdarza się zapomnieć:) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...