Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. ROZLICZONY Znowunowy bazarek dla bardzo potrzebujących psiaków. <PIMPETA po operacji> 24.01. - 9.02.2020 r. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

4 minuty temu, Radek napisał:

Wiem coś o tym. Gajulka co miesiąc ma badanie ogólne i rozszerzony profil, a do tego leki. Teraz nas czeka jeszcze usunięcie gruczolaka z powieki. 

Serdecznie współczuję Radku. Znam ten ból. gdy ukochanego zwierzaczka czeka operacja Niestety ostatnio mam to i w domu i na dogo :(

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Radek napisał:

Na szczęście Gajulka jest stabilna (odpukać w niemalowane). Wizty głównie kontrolne i ustawianie leczenia. Ale też i jakieś prześwietlenie się trafi i USG. 

Moja staruszka też była stabilna, ale do czasu :(   Teraz jest po zapaleniu trzustki i podczas usg stwierdzono 3 niedobre zmiany. 6.02. mamy zrobić nowe usg, które wykaże czy rosną, czy nie.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, iwna5702 napisał:

Dobry Wieczór, 

Poproszę bransoletkę 5a za KT :) 

Witam wieczorowo  kwiatki-2.gif   To bransoletka na zamówienie, specjalnie dla Ciebie  :)

Pędzę zanotować, coby nikt jej nie sprzątnął  ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, iwna5702 napisał:

Dobry Wieczór, 

Poproszę bransoletkę 5a za KT :) 

Bardzo Cię przepraszam, ale muszę zmienić numer tej bransoletki. 5A  ten numer już ma pierścionek. Bardzo proszę popraw w swoim poście na nr 4 B, bo taki musiałam dać tej bransoletce.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Witam wieczorowo  kwiatki-2.gif   To bransoletka na zamówienie, specjalnie dla Ciebie  :)

Pędzę zanotować, coby nikt jej nie sprzątnął  ;)

Bardzo dziękuję za realizację specjalnego zamówienia dla mnie :) pisałam z telefonu wcześniej podziękowanie na wątek,  ale coś mi się nie zapisało, więc  teraz z komputerka, żeby nie poleciało gdzieś w powietrze

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, iwna5702 napisał:

Bardzo dziękuję za realizację specjalnego zamówienia dla mnie :) pisałam z telefonu wcześniej podziękowanie na wątek,  ale coś mi się nie zapisało, więc  teraz z komputerka, żeby nie poleciało gdzieś w powietrze

Tom razom doleciało  :)    Cieszę się, że zamówienie trafione, zakup zrobiony.  Pięknie dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...