Jump to content
Dogomania

Znaleziony głodny, zmarznięty, z babeszjozą. Wygrał życie i cieszy się, bo ma dom w Wadowicach:):)


Tola

Recommended Posts

22 godziny temu, b-b napisał:

Czy są jakieś nowe wieści?

Tak, jestem z panią w stałym kontakcie.

Nugat aklimatyzuje się, wychodzi już na spacery poza posesję, ogonek w górze, uśmiech na pysiu.

Ewidentnie wybrał sobie panią na przewodnika stada;)

Wczoraj trochę popiskiwał, gdy pani wyszła do pracy, ale córka zabrała go do swojego pokoju i tam się trochę uspokoił.

Do pana podchodzi tylko w domu, ale robi to jeszcze bardzo nieśmiało;  boi się, gdy pan ubiera kurtkę i wychodzi z domu - Nugat zwiewa wtedy do pokoju;  może boi się, ze znowu gdzieś pojedzie, bo do tej pory przewozili go sami faceci...

Myślę, ze z każdym dniem będzie lepiej, Nugat nie jest psem lękliwym, szybko się  przystosowuje i bardzo się państwu podoba:)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Opłaciliśmy fakturę za Nugata - 572 zł (pobyt, kastracja, badanie krwi, szczepienie wirusówek i p/wściekliznie).

 

Wszystkim  dziękuję  za pomoc i wsparcie na wątku, są dla mnie zawsze bardzo ważne.

Dziękuję za ogłoszenia, bo bez nich nie byłoby tego domu i kolejnego szczęśliwego psa:).

Szafirkom dziękuję  za przyjecie Nugata do hoteliku i za opiekę:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Tola napisał:

Tak, jestem z panią w stałym kontakcie.

Nugat aklimatyzuje się, wychodzi już na spacery poza posesję, ogonek w górze, uśmiech na pysiu.

Ewidentnie wybrał sobie panią na przewodnika stada;)

Wczoraj trochę popiskiwał, gdy pani wyszła do pracy, ale córka zabrała go do swojego pokoju i tam się trochę uspokoił.

Do pana podchodzi tylko w domu, ale robi to jeszcze bardzo nieśmiało;  boi się, gdy pan ubiera kurtkę i wychodzi z domu - Nugat zwiewa wtedy do pokoju;  może boi się, ze znowu gdzieś pojedzie, bo do tej pory przewozili go sami faceci...

Myślę, ze z każdym dniem będzie lepiej, Nugat nie jest psem lękliwym, szybko się  przystosowuje i bardzo się państwu podoba:)

Takie wieści cieszą :))

Powodzenia chłopaku :)

Link to comment
Share on other sites

U Nugacika wszystko dobrze, jest bardzo grzeczny, posłuszny, nie sprawia żadnych problemów na spacerach.

Wczoraj pani zauważyła zgrubienie na brzuszku, od razu podjechała do lecznicy - okazało się,  że jest mała przepuklina, za jakiś czas trzeba będzie ją usunąć.

b9fcb8413f292478med.jpg

32c06172edf8adc1med.jpg

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wczoraj rozmawiałam z panią Nugata i wieści są bardzo dobre:)

Piesio już całkiem zadomowiony, radosny, wyprzytulany, bo wielki z niego pieszczoch.

Miał robione powtórne badanie krwi, bo pojawiły się rzadkie koopki i wetka zaleciła badanie kału i krwi.

Nugat jest zdrowy jak przysłowiowy rydz;).

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
3 minuty temu, Havanka napisał:

Ale ślicznota z naszego Nugacika ! Wyczesany, błyszczący i uśmiechnięty.Teraz ma własną posiadłość i własnego kota a wyraz pysia nie wyraża już smutku ani cierpienia.

Tak Elu, dzięki Twojemu ogłoszeniu Nugacik ma naprawdę wspaniały, ciepły  dom, w którym jest bardzo kochany:)

Pańcia bardzo stara się, aby Nugatowi niczego nie brakowało - pomimo, że przy domu jest spory ogród to codziennie wychodzi z nim na długi spacer, bo ...Nugacik to bardzo lubi:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...