Jump to content
Dogomania

Znaleziony głodny, zmarznięty, z babeszjozą. Wygrał życie i cieszy się, bo ma dom w Wadowicach:):)


Tola

Recommended Posts

Dnia 6.01.2020 o 22:32, Tyś(ka) napisał:

Trzymam bardzo mocno :-) Niech Nugacik się pakuje na swoje, zasługuje na to.

 

18 godzin temu, Bogusik napisał:

Czy coś wiadomo w sprawie wizyty...?

Przepraszam, ze wczoraj tutaj nic nie napisałam, ale miałam ciężki dzień, wróciłam po 22.00 i dałam radę  zajrzeć tylko na zamojski i tam zrobić wpis. 

NUGAT MA DOM:)

Wizyta wypadła pomyślnie, p. Ewelina zadowolona i daje zielone światło, będzie z DS w kontakcie.

Nugat zamieszka w domu z ogrodem, z wysterylizowaną koteczką i królikiem:)

Państwo mieli psa, który odszedł parę lat temu ze starości i  od paru miesięcy rozglądali się za nowym członkiem rodziny.

W domu jest 2 dzieci w wieku 11 i 15 lat.

Nugat nie będzie długo sam w domu, bo pani jest nauczycielką w klasach 1 - 3 i pracuje niedaleko.

Nugat pojedzie do Wadowic w sobotę, transportem z szafirkiem; pani przekaże szafirkowi 200 zł  (110 zł na dowóz do Wadowic i 90 zł na pomoc w pokryciu kosztów całego przejazdu).

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

To się poszczęściło Nugacikowi ! Domek z własnym ogródkiem i tyle rąk do głaskania... Oby ten nowy rok obfitował w dobre domy dla potrzebujących psów !

Przy okazji zapraszam na bazarek transportowy ! Zbieramy na koszty podróży do hoteliku aż pięciu psów, które miały szczęście opuścić zamojski schron.  Każda złotóweczka na wagę złota !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Jutro rano Nugacik wyrusza w podróż do swojego domu w Wadowicach, prosimy o kciuki.

To będzie dzień pełen nerwów, mam nadzieje, ze wszystko odbędzie się bez problemów.

Powodzenia psiaczku w nowym życiu i szczesliwej drogi do wlasnego domu !

Link to comment
Share on other sites

Nugacik coraz lepiej, przerażenie szybko mija i ustępuje miejsca ciekawości; to taki psiak, którego mozna przekupić smaczkami i głaskami - i jedno i drugie bardzo lubi;)

Rozmawiałam wczoraj wieczorem z panią - Nugat był na wieczornym spacerku, w domu cały czas chodzi za kotem, a w przerwach przychodzi do pani pomiziać się.

Zdjęcia jeszcze z wczoraj, tuż po przyjezdzie:)

79d58552edb26269med.jpg

b62306b70387afacmed.jpg

f64dab2a06e56422med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...