Jump to content
Dogomania

Znaleziony głodny, zmarznięty, z babeszjozą. Wygrał życie i cieszy się, bo ma dom w Wadowicach:):)


Tola

Recommended Posts

Rozmawiałam z Hanią - Nugacik jest łagodny do ludzi, uwielbia miziania i pieszczoty, koty też traktuje po przyjacielsku, ale do innych psów nie jest już takim dentelmenem.

Na obecnym etapie nie powinien zamieszkać w domu z innym psem, myślę, ze szafirka poobserwuje  go i napisze więcej.

Na razie Nugacik tylko by się miział

1cb7a91a0bda2234med.jpg

9392c0bf04b4828emed.jpg

3d5f85299a25162bmed.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2019 o 19:52, Jo37 napisał:

Przywitam się u Nugacika.

 

Dnia 11.12.2019 o 21:19, Figunia napisał:

Ogonek w gorze - juz wie, ze jest bezpieczny :)

 

Dnia 15.12.2019 o 23:12, Anula napisał:

I ja przybiegłam do Nugacika.Cudny jest i ma fajny charakter.Jeżeli chodzi o psiaki to też na samym początku nowego miejsca bym na wszelki wypadek warczała.

 

Dnia 17.12.2019 o 19:21, Onaa napisał:

Słodki ten Nugacik :).

Cieplutko witam Was u Nugacika, bardzo się cieszę, że zajrzałyscie, zostańcie na dłużej:)

Link to comment
Share on other sites

Nugat jest bardzo grzeczny, usłuchany, wpatrzony w człowieka, na dworze bardzo pilnuje naszej obecności, trzyma się blisko. Uwielbia pieszczoty i myślę, że to go trochę gubi w grupie, ponieważ wszystkie inne psiaki uznaje za złodziei jego człowieka. Jego warczenie nie jest strachem, jest jakby odpychaniem od siebie, raz nawet zaatakował psa skacząc mu na kark. Psy nie zaczepiają go, nie popychają, warczenie nie dzieje się przy jedzeniu tylko tak po prostu. Ostatnio Nugat ma też lepsze humory i stara się zaczepiać psiaki do zabawy, zobaczymy co będzie dalej, na razie muszę mieć oczy naokoło głowy, by wszyscy pozostali cali.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Być może nigdy nie miał do czynienia z Dobrym człowiekiem... albo nie musiał się z nim dzielić. Ważne, że do ludzi jest cukiereczkiem, psów lubić nie musi :) Jest przecudny, lubię takie psiaki.

Witaj u cudaczka:)

Piesek bardzo ładny, ale z ogłoszeń rewelacyjnych telefonów nie ma, nie ma właściwie żadnych.

Mój OLX na Wroclaw wyróżniony i tylko jedno odkrycie numeru tel. :(

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Poker napisał:

Ludzie  pewnie teraz zajęci zakupami. Mam nadzieję ,że w drugi dzień świąt zaczną się interesować ogłoszeniami.

ja też mam nadzieję, ze ta cisza to tylko wynik świątecznej krzątaniny i zabiegania i ze Nugacik będzie się podobał.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2019 o 21:30, Tola napisał:

Witaj u cudaczka:)

Piesek bardzo ładny, ale z ogłoszeń rewelacyjnych telefonów nie ma, nie ma właściwie żadnych.

Mój OLX na Wroclaw wyróżniony i tylko jedno odkrycie numeru tel. :(

Czy wyróżnić jeszcze jakieś?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2019 o 17:22, b-b napisał:

Czy wyróżnić jeszcze jakieś?

Może na razie wstrzymajmy się - teraz święta, mało kto zagląda do ogłoszeń...

Dzisiaj miałam zapytanie o Nugata z Krakowa, dzwoniła sympatyczna pani, ale w domu jest 9 letni rezydent ,  pani szuka dla niego towarzysza, serce zabiło jej mocniej przy Nugacie.

Powiedziałam o uwagach Hani, o powarkiwaniu i zazdrości o człowieka. Pani ma przemyśleć i ewentualnie odezwie się po świętach.

Parę razy dzwoniła tez pani z Wadowic, prosiła o numer do hoteliku, nie wiem, czy dzwoniła.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...