Jump to content
Dogomania

Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.


karusiap

Recommended Posts

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jaka ona jest maciupeńka! :loveu:

chodzicie na masaże? my chodzimy w poniedziałek środe i piątek, chętnie się z wami spotkam :) demon chrupie jak nie wiem co :) ale całkiem chętnie tam chodzi, jednego pana masazystę nawet bardzo polubił:)

Link to comment
Share on other sites

Bo to Gremlin wlasnie jest:loveu:

Pan P. na razie nic nie mowi,bo dopiero tel sie umowilysmy na wizyte,jeszcze jej nie widzial:)

Ja jestem gotowa na pare miesiecy pracy i czekania,warto!

Trzymam kciuki za Demonka,chetnie uslysze az tu jak zacznie biegac:)

Link to comment
Share on other sites

u nas jest lekka poprawa, zaczynaja się siki i dzisiaj był pierwszy krok :) chwiejny bo chwiejny i malutki,ale chyba całe moje osiedle słyszało jak krzyczałam "chodzi! chodzi!" :loveu:
a pan polkowskic o mówi?
mnie mówił, że im szybciej się zacznie rehabilitację tym lepiej, malutka już troche choruje, wiec być może na poprawe trzeba bedzie dłużej czekac.

ale ona jest fajna, jak gremlin :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Wczoraj wieczorem dostalam od Madzi, u ktorej mieszka Roksi smsa,ze mala caly czas podnosi dupke:loveu:ona faktycznie co raz czesciej usiluje stawac na nozki,wiadomo,ze na razie tylko sila przednich lapek,ale wazne ze wie,czy czuje ze powinna podnosic zadek:)

Dziewczynka za bardzo nam przytyla,tzn przytyla troszke odkad z nami jest co juz daje za duzo-jelsi mnie ktos zrozumial..:oops:Byla szczuplutka i p.dr mowila,ze taka wage ma utrzymac wiec teraz juz ani grama....

Roksi jest bardzo wesolutka,wczoraj an spacerze ledwo ja dogonilam....

a tu zalegle zdjecia z kapieli i szalenstw pokapielowych:loveu:

Karolinko czy to ja mam sie domyslec o co chodzi i przestac jej kurczaczki przynosic?:evil_lol:Wczoraj nie bylam u niej i jej nie tuczylam bo nie mialam czasu i kurczaczka nie mialam ale co ja mam zrobic ona je uwielbie ale jak zakazecie tak zrobie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pani Beatko to nie bylo jakby personalnie tylko nie wiedzialam czy ktos rozumie moje nieskladne zdania;)
Wiem,ze Roksi uwielbia Pani kurczaczki;)ale musimy opracowac jakis plan.Proponuje tak,ze umowimy sie z Madzia,ze np...jak dostanie Roksi kurczaka to nie je juz kolacji,a jak juz zjadla kolacje to kurczak czeka do dnia nastepnego.
Tak,zeby miala dwa posilki bo i tak juz jest dokarmiana dodatkowo jak daje jej tabletki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Pani Beatko to nie bylo jakby personalnie tylko nie wiedzialam czy ktos rozumie moje nieskladne zdania;)
Wiem,ze Roksi uwielbia Pani kurczaczki;)ale musimy opracowac jakis plan.Proponuje tak,ze umowimy sie z Madzia,ze np...jak dostanie Roksi kurczaka to nie je juz kolacji,a jak juz zjadla kolacje to kurczak czeka do dnia nastepnego.
Tak,zeby miala dwa posilki bo i tak juz jest dokarmiana dodatkowo jak daje jej tabletki:)[/quote]

Okej tak jak wczoraj uzgodnilysmy:loveu:,
Roksunia rano przywitala mnie szczekaniem ,wyglaskalam kudlate futerko ale niestety przykro mi bylo jak zabieralam Felicje ,a ona zostala sama rozczarowana:shake:

Link to comment
Share on other sites

Jak ktoś jeszcze nie trafił na Nasz zbiorczy wątek, to pozwolę sobie wstawić link do postu, w którym wyszczególnione są wszytskie Nasze bazarki... z których utrzymujemy Nasze cudaki w hotelu i nie tylko:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/10912878-post6.html"][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/10912878-post6.html[/COLOR][/URL]
Zapraszamy do zakupów! :oops:

Link to comment
Share on other sites

jaka ślicznota:loveu:
mordke ma jak moja gigunia prawie:) tylko mniejszą..:evil_lol:

karusiu, gdybys potzrebowała pomocy przy transporcie (nie tylko tej niuni ale kazdego biedola) to daj znać
ja co prawda jestem dostepna tylko weekendami tak w ciagu dnia ale wieczorem awaryjnie tez moge podjechać..

kiwi, a wiadomo co sie Demonowi tak naprawde stało? strasznie mi go szkoda - czy go ten kregosłup boli?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']
kiwi, a wiadomo co sie Demonowi tak naprawde stało? strasznie mi go szkoda - czy go ten kręgosłup boli?[/quote]
Aniu, demon ma dyskopatię, nagle mu się wysunął dysk. na początku go strasznie bolało, ale po kilku dniach ból przeszedł i został niedowład. ale zaczyna wstawać :) wczoraj zrobił pierwsze kroki :multi:
pan polkowski potrafi zdziałac cuda!

Link to comment
Share on other sites

Demonka to z Roxi na randke umowimy jak beda oboje biegac;)

Wizyta....rodzina (Pani z dwoma synami) bardzo ciepla i mila.Bylysmy z Roxi ,bo akurat jechalysmy potem na masaze i malutka od razu poczula sie tam dobrze,latala po calym mieszkaniu,ganiala dwa cudne koty.
Pani jednak musi sie zastanowic czy podola finansowo,to bardzo powazna decyzja.
Mysle,ze jednak to nie bedzie dom Roxi,choc na pewno milosci tam nie brakuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Demonka to z Roxi na randke umowimy jak beda oboje biegac;)

Wizyta....rodzina (Pani z dwoma synami) bardzo ciepla i mila.Bylysmy z Roxi ,bo akurat jechalysmy potem na masaze i malutka od razu poczula sie tam dobrze,latala po calym mieszkaniu,ganiala dwa cudne koty.
Pani jednak musi sie zastanowic czy podola finansowo,to bardzo powazna decyzja.
Mysle,ze jednak to nie bedzie dom Roxi,choc na pewno milosci tam nie brakuje.[/quote]

Karolinko czyli rozumiem ,ze pani chciala by adoptowac Roksunie ale boi sie ze nie podola finansowo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...