Jump to content
Dogomania

Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.


karusiap

Recommended Posts

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja mam, bo moja mala nie potrzebuje jednak i zostaly mi, tylko nie wiem ile dokladnie miala przepisane,ale zuzylam po jednym zastrzyku chyba. POza tym jutro bede w lecznicy po karm, wiec moge wziasc recepte i wykupic, tylko musze wiedziec jaka dawke ona bierze??

Link to comment
Share on other sites

z cocarbo mialam problem, bo dostalam dawke ludzka, a to dosc jak na sunie 6kg, wiec musieli to jakos odmierzac, wiec wolalabym jej kupic/ nie ma problemu zadnego, jutro to zalatwie/ natomiast nivalin musze sprawdzic, no i date waznosci, bo to bylo chwile temu...

Link to comment
Share on other sites

ok, mam nivalin jeszcze 3 ampulki po 5mg, wiec jak dostaje raz dziennie bedzie miala jeszcze na 6 dni:lol: a cocarbo mam jeszcze chyba 8 ampulek, tylko bedziecie musieli sobie odmierzac i trzymac w strzykawce w lodowce, ja tak robilam, cocarbo bedzie miala na dlugo jeszcze mysle, nivalin jak sie skonczy jej dokupie. Rezcywiscie sa drogie:-(jak ratowalam moja mala nawet uwagi nie zwrocilam na to...Karusia jakos sie mozemy jutro ustawci zebym Ci to dala zeby mala dostala, tylko jak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lamia']ja mam, bo moja mala nie potrzebuje jednak i zostaly mi, tylko nie wiem ile dokladnie miala przepisane,ale zuzylam po jednym zastrzyku chyba. POza tym jutro bede w lecznicy po karm, wiec moge wziasc recepte i wykupic, tylko musze wiedziec jaka dawke ona bierze??[/quote]
:loveu:

Recepty mam tylko to dosc drogie leki,opakowanie kazdego ok 40-50 zl chyba....
a na jutro mam jeszcze Cocarb. a Nivalinu juz niet,wiec musze kupic:(
Cocarbox. bierze w ampulkach , ale ona chyba tylko jeden rodzaj ma?
mamy 50 mg, 2 ml.
Nivalin potzreba ampulki 2,5 mg...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika'][url=http://allegro.pl/show_item.php?item=613193767]ROXI - pekinczyk - popsuta zabaweczka (613193767) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

tak na dobry początek[/QUOTE]

rozumiem, ze tekst od Marysi już nie potrzebny :roll:
no nic.... mówiłam,że będzie gotowy na napóźniej sobotę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika'][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=613193767"]ROXI - pekinczyk - popsuta zabaweczka (613193767) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

tak na dobry początek[/quote]
Aga przepieknie:loveu::loveu:

lamio a jak bede mogla to odebrac?potrzebuje na popoludnie ,zeby miec jak na rehabilitacje pojedziemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']tyle ze tekst Marysi jest głownie na allegro.. na inne ogłoszenia jest zbyt długi....

nie neguje, że allegro jest śliczne, tylko to, ze nie potrzebnie zaganiałam Marysie do roboty...[/quote]
Mysle,ze Marysia sie nie pogniewa....I tak mowila,ze jeszcze ma Trufcia wczesniej.
nie wiem wogole Asia o co chodzi:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lamia']ok, mam nivalin jeszcze 3 ampulki po 5mg, wiec jak dostaje raz dziennie bedzie miala jeszcze na 6 dni:lol: a cocarbo mam jeszcze chyba 8 ampulek, tylko bedziecie musieli sobie odmierzac i trzymac w strzykawce w lodowce, ja tak robilam, cocarbo bedzie miala na dlugo jeszcze mysle, nivalin jak sie skonczy jej dokupie. Rezcywiscie sa drogie:-(jak ratowalam moja mala nawet uwagi nie zwrocilam na to...Karusia jakos sie mozemy jutro ustawci zebym Ci to dala zeby mala dostala, tylko jak?[/quote]
dziekuje Ci bardzo,wysylam Pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']rozumiem, ze tekst od Marysi już nie potrzebny :roll:
no nic.... mówiłam,że będzie gotowy na napóźniej sobotę...[/quote]
Asior tekst sie przyda chocby do innych ogloszen.
Skoro agamika miala czas ( a nawet jak go nie miala:eviltong:) i zrobiola sliczne allegro to tylko sie cieszyc i dziekowac:loveu:
Im szybciej swiat zobaczy Roxi tym szybciej mala bedzie we wlasnym domku:)
Bede wdzieczna za kazde dalsze ogloszenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika']
i miałabym prośbę , kto to tak umie dodać na cafeanimal, żeby pokazało sie ogłoszenie w Metrze ? :oops: mi ta sztuka nigdy nie wyszła :shake:[/quote]


mi się udało kilka razy na dziesiątki ogłoszeń...
mogę spróbować, może komuś zmięknie serce jak zobaczy tą mordeczkę na zdjęciu i ją wydrukują. ale to najlepiej jutro po południu, będzie u góry jak zaczną wybierać ogłoszenia do druku, ze Stasią się tak udało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika']

i miałabym prośbę , kto to tak umie dodać na cafeanimal, żeby pokazało sie ogłoszenie w Metrze ? :oops: mi ta sztuka nigdy nie wyszła :shake:[/QUOTE]

napisz do Soemy... jej udaje się prawie za każdym razem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...