Jump to content
Dogomania

Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.


karusiap

Recommended Posts

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Roxi, nie tylko chodzi,ale i biega.Nie używamy już wózeczka w ogóle od kilku miesięcy.To zalecenie ortopedy.Oczywiście niekiedy wpada w "poślizg",ale generalnie na spacerach towarzyszy dzielnie bokserowi,albo weimarce i jamnikowi,lub labradorowi.Chce być zawsze pierwsza, a kiedy jej to nie wychodzi,próbuje różnych chytrych sposobów,wszystko żeby wygrać gonitwę.Umie poprawnie wchodzić i schodzić po schodach.Jesienią miała kolejną rehabilitację i konsultację u dr.Derkowskiego.Teraz okaże się, czy jest konieczna operacja rzepek, które niestety czasem wypadają i nieco upośledzają chód.Zdania co do tej operacji są niestety podzielone.teraz czeka nas kolejna konsultacja i pewnie rehabilitacja.Roxi wtedy dzielnie ćwiczy nóżki.jest to wyczerpujące,niczym aerobik.Jest później bardzo zmęczona, ale nie zniechęcona.Uwielbia poznawać nowych ludzi, tak że bardzo szybko zaprzyjaźniła się z Panem rehabilitantem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaM.']Roxi, nie tylko chodzi,ale i biega.Nie używamy już wózeczka w ogóle od kilku miesięcy.To zalecenie ortopedy.Oczywiście niekiedy wpada w "poślizg",ale generalnie na spacerach towarzyszy dzielnie bokserowi,albo weimarce i jamnikowi,lub labradorowi.Chce być zawsze pierwsza, a kiedy jej to nie wychodzi,próbuje różnych chytrych sposobów,wszystko żeby wygrać gonitwę.Umie poprawnie wchodzić i schodzić po schodach.Jesienią miała kolejną rehabilitację i konsultację u dr.Derkowskiego.Teraz okaże się, czy jest konieczna operacja rzepek, które niestety czasem wypadają i nieco upośledzają chód.Zdania co do tej operacji są niestety podzielone.teraz czeka nas kolejna konsultacja i pewnie rehabilitacja.Roxi wtedy dzielnie ćwiczy nóżki.jest to wyczerpujące,niczym aerobik.Jest później bardzo zmęczona, ale nie zniechęcona.Uwielbia poznawać nowych ludzi, tak że bardzo szybko zaprzyjaźniła się z Panem rehabilitantem.[/QUOTE]

Dziekuje bardzo ,miło czytac takie widomości .Nie wiem czy Pani wie ale jest mi Roksi bardzo bliska sercu bo przez jakis czas byla w dt u mojej sasiadki .Niestety potem ten dom okazał sie nie taki dobry ale dzieki temu Roksi znalazła sie u was .

Link to comment
Share on other sites

Musze wkleic z komentarzem od Pani Magdy:evil_lol::loveu:
"Roxi winner Dog Pardubicka 2011", na drugim miejscu uplasowała się Sonia z hodowli Crazy Dragon i na trzecim miejscu Tobiasz z"Black Eye"

[IMG]http://i51.tinypic.com/2nki0ow.jpg[/IMG]

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nic straconego, jak przejdę na emeryturę i dokupię hektary,będziemy myśleć jak "zagospodarować" pieski od Pani.
Też mi bardzo żal tych staruszków.Niestety póki co nie mam gdzie ich umieszczać.U mamy też mam cudowną suńkę, znalezioną na początku lutego ubiegłego roku, były wtedy mrozy ogromne.Weterynarz powiedział mi,że nie widział jeszcze tak wyniszczonego psa.Lulka teraz jest najszczęśliwszym psem.Dla mojej mamy to wybawienie,temu psu to chyba pomnik postawię.Lulka nadała sens i rytm życia mojej mamie.A jak łatwo się domyślić nastolatką nie jestem, więc mama też już swoje lata ma.Nie wspomnę o kotach....ale to już inna historia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaM.']ty Amigo z tymi "szczękającymi szkiełkami" musisz to wiedzieć, nie tylko z książek Wisłockiej.Pozdrawiam[/QUOTE]


Nie no co Ty - doszkalało się przecież nie tylko z Wisłockiej, ale tez i ze Starowicza, no i Kamasutrę się cośkolwiek liznęło, żeby te szkiełka odpowiednio szczękały :evil_lol:
I ja pozdrawiam Całe Wasze Stadko dwu i czterołapne

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...

[quote name='Felka z Bagien']Popracujemy.Trzeba tylko rozpracować fotkamerę[/QUOTE]

A w ramach przerwy w rozpracowywaniu fotokamery zapraszam na wątek "mojego mikruska"
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237913-MERLIN-zwany-GLUTEM-uroczy-CHART-z-interwencji-czeka-na-DOM-[/url]!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...