Jump to content
Dogomania

Szansa na cud - komu podarować życie :(


Recommended Posts

7 godzin temu, agat21 napisał:

To prawda. Dziś na spacerze mój pieso poleciał zapoznać się z innym psiakiem, a jego pan zaczął do mnie histerycznie wołać, żebym zabrała swojego psa, bo on nie chce żeby mój pies dotykał jego psa!

Znalezione obrazy dla zapytania: gify tedi musimy teraz mocno psychicznie 

 jeszcze troche i ludzie zaczna wariowac 

 czas straszny nam wszystkim teraz

 modlimy o cud o koniec zlego

kilka dni temu sasiadka z mala psinka z ktora sie moja smoczunia lubi bardzo-jako nas ujrzala,nie rzekla ni slowa jeno rekami pokazywala aby sie  nie zblizac i uciekla pedem ...odplula tez przez ramie ...pani nauczycielka 

bylysmy ok 10 metrow od nich

 

Link to comment
Share on other sites

 Unas juz sie pozbywaja ..wszelkich lapeczek 

 szczurki kotelki pisunie 

 ....buraki nie sa pewne czy przypadkiem ..a noz ... moze te pupilki zarazaja

 wiec nie czekac nie czekac jeno wywozic ...byle dalej 

straszne wszytko straszne ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Calymi dniami siedze w domu, bo szczęśliwie mogę tak pracować , dobrze, ze czasem słoneczko świeci  i mam sunke z którą mogę ,

pospacerować :)

U psinek wszystko dobrze, rudzinka Pati poczuła w sobie matczyna miośc i pomaga w opiece nad maluchami  :)

Prawdziwa mama szczeniaczków nie ma nic przeciwko temu, żeby Pati opiekowała się nimi wspólnie z nią,

wiec Pati została prawdziwą ciocią  :)

5c61cd94556723c2med.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pati pojechała do swojego domku - ten hotelik  robi kawał super roboty w zakresie adopcji   :), ale też zasadniczym plusem jest to, że działa  tam wolontariuszka, która ma dobre kontakty i jakoś udaje jej się znajdować dobre domy :)

Na  mejsce Pati na chwilke dojechała sunia zabrana ze złego schroniska - szukamy dla niej domu stałego.  :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, jankamałpa napisał:

A czy w tym naszym "ulubionym" zmieniło się coś na lepsze? Bardziej są przychłiylni adopcjom? Bo jak się tylko pojawił wiirus to od razu  zamknęli schronisko i 0 adopcji.

Już się znowu uruchomili, chyba od tego tygodnia. Widziałam na fb, że zgłosiły się nowe osoby, które rozwożą psiaki do domów adopcyjnych :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, iwna5702 napisał:

Chyba Viva się za nie wzięła i teraz jest tam lepiej, generalnie gdzie się nie obrócić tam dno. Wszystkie prywatne schroniska powinni zlikwidować 

Ha,ha

Kasa,misiu, kasa.

Może i lepiej,nie wiem.Nie jezdzilam za czasów Vivy.

Link to comment
Share on other sites

Nowa ruda suńka ma na imię Edzia - Kasia przywiozła ją do siebie i tu Edzia będzie już mieszkała  :)

Transport wyniósł  200,- zl , a w razie potrzeby  wydatki związane z lekarzem bądź karmą będziemy starali się jakoś wspomagać finansowo.

Edzia nie mogła lepiej trafić. jest bardzo zaląkniona i wycofana.

Zajęła pokoik, w którym  ma swoje miękkie posłanie i na którym odsypia schroniskowe stresy. Chyba jeszcze nie wierzy, że tak już będzie zawsze :),  jest wolna , ma swobodny dostęp do wyjścia na podwórko, więc kiedy tylko jej przyjdzie ochota może wyjść przed dom i poleżeć na trawce :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...