Jump to content
Dogomania

FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]


Recommended Posts

2 godziny temu, elik napisał:

Zgodnie z sugestią Tyśka), darczyńcy Promyczka, którego adoptowała Moli@, zadecydowali, że majątek w kwocie 209,53 zł, jaki pozostał Promyczkowi, przekazują dla Fidusia. Wczoraj przelałam taką kwotę na konto Ewuni, na które przelewam deklaracje od mojej Agnieszki.

Ewuniu, gdy ta kwota pojawi się na koncie, bardzo proszę o potwierdzenie jej otrzymania na wątku Promyczka.    Dziękuję  🙂

 

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Kochana Elu, właśnie potwierdziłam i z całego serca dziękuję Tyśce, Tobie i darczyńcom za taki prezent. Pieniądze są już na koncie Fidusia i w jego rozliczeniach:) 

 

42823449_1900727439964202_7878489760681951232_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Dulska napisał:

Na wątku Promyka zadeklarowałam przeniesienie deklaracji (fuj, jak paskudnie to brzmi!) na Fido, czekam na numer konta

Bardzo Ci dziękujemy, wysłałam do Ciebie już PW z numerem konta jak mi tylko Elik powiedziała, że chcesz wesprzeć Fidusia:) To było 3 sierpnia. Zaraz prześlę jeszcze raz i dziękuję z całego serca:)

 

A Agnieszce znajomej elik bardzo pięknie dziękuję za wpłatę 20 zł dla Fido:)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Bardzo Ci dziękujemy, wysłałam do Ciebie już PW z numerem konta jak mi tylko Elik powiedziała, że chcesz wesprzeć Fidusia:) To było 3 sierpnia. Zaraz prześlę jeszcze raz i dziękuję z całego serca:)

 

A Agnieszce znajomej elik bardzo pięknie dziękuję za wpłatę 20 zł dla Fido:)

Bardzo dziękuję za potwierdzenie  🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.08.2021 o 10:36, Ewa Marta napisał:

Bardzo Ci dziękujemy, wysłałam do Ciebie już PW z numerem konta jak mi tylko Elik powiedziała, że chcesz wesprzeć Fidusia:) To było 3 sierpnia. Zaraz prześlę jeszcze raz i dziękuję z całego serca:)

 

A Agnieszce znajomej elik bardzo pięknie dziękuję za wpłatę 20 zł dla Fido:)

 

90056931_1773645502791203_2511724392556265472_o.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.08.2021 o 00:40, Dulska napisał:

Na wątku Promyka zadeklarowałam przeniesienie deklaracji (fuj, jak paskudnie to brzmi!) na Fido, czekam na numer konta

Z całego serca dziękujemy Ci Dulska za przeniesienie deklaracji na naszego Fidusia i wpłatę 30 zł za sierpień:) Wpłatę mam już na koncie:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Kikou zakupiła 2 worki karmy Brit care, które zostaną podzielone na 3 psiaki, w tym na Fido. Poniżej rachunek. Częśc Fidusia już przelalam do Kikou.

 

Też dostałam takiego SMS-a od Kasi i zaraz zrobię przelewy za Timusia i Ajunię  🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Nadziejka napisał:

!Zupelnie Inny Kramik Z Niespodziankami Zajrzyjcie Serca Dla Suzi,Timusia i Fidusia 27.09

                     The Hedgehog's Balloon by ursulav on DeviantArt

 

                Z nadzieja i wiara w lepsze wszystkim istotkom zapraszam sercem

Nadziejko, czy Ty kiedyś odpoczywasz? Jesteś niezmordowana w tych bazarkach:) Z całego serca dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Nadziejko, czy Ty kiedyś odpoczywasz? Jesteś niezmordowana w tych bazarkach:) Z całego serca dziękujemy!!!

 Ewuniu ja czasem nagle wymysle pomyse i paczam paczam po mebelkach po mieszkanku calem  co by tu mozna sprzeadc ...hihi ...

niestety wiekszoci rzezbeny i obrazy juz wyprzedalam ale zawsze jako zakupoholiiiczka... nowe jakies rzeczy sa wiec z radoscia serca i duszy czaruje kramik 

czasem duzy czasem maluszy 

 Radosci wszelkie ogromne jak sie uda pomoc zyciem nowym biedunkom , zyciem w bepiecznym domku , gdzie serca i milosci do zycia wszelkiego

                  Niechaj moc bedzie z Wami

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.09.2021 o 22:13, Nadziejka napisał:

 Ewuniu ja czasem nagle wymysle pomyse i paczam paczam po mebelkach po mieszkanku calem  co by tu mozna sprzeadc ...hihi ...

niestety wiekszoci rzezbeny i obrazy juz wyprzedalam ale zawsze jako zakupoholiiiczka... nowe jakies rzeczy sa wiec z radoscia serca i duszy czaruje kramik 

czasem duzy czasem maluszy 

 Radosci wszelkie ogromne jak sie uda pomoc zyciem nowym biedunkom , zyciem w bepiecznym domku , gdzie serca i milosci do zycia wszelkiego

                  Niechaj moc bedzie z Wami

Z Tobą też Nadziejko:)

Dnia 4.09.2021 o 13:17, kikou napisał:

"myszka" wygrzewa kostki we wrześniowych promieniach słońca

IMG_20210904_131322.jpg

On ma przecudny kolor. Taki mocny... Zupełnie nie jak staruszek, a młody psiak:)

Dnia 4.09.2021 o 13:19, Nesiowata napisał:

Trzymaj się chłopaku - słoneczko jak najbardziej wskazane.

Każdemu to słoneczko się u Kikou przyda:)

 

Opłaciłam dzisiaj pobyt Fidusia w sierpniu u Kasi. Rachunek 628/21.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.09.2021 o 23:14, Ewa Marta napisał:

Z Tobą też Nadziejko:)

On ma przecudny kolor. Taki mocny... Zupełnie nie jak staruszek, a młody psiak:)

Każdemu to słoneczko się u Kikou przyda:)

 

Opłaciłam dzisiaj pobyt Fidusia w sierpniu u Kasi. Rachunek 628/21.

 

 

Dnia 26.08.2021 o 10:13, Ellig napisał:

 

 

!Najnowszy!Zajrzyj Przybadz Zobacz Dobryduszku dla Enzo,Klausika i Fidusia 27.09

Balloon Flying To The Sky.Graphic Illustration In Pencil Drawing Stock  Image - Image of love, cardboard: 50237653

zapraszam z calego serca na nowy najnowszy dla Fidunia i dwoch biduniow Oleny
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Nadziejka napisał:

 

!Najnowszy!Zajrzyj Przybadz Zobacz Dobryduszku dla Enzo,Klausika i Fidusia 27.09

Balloon Flying To The Sky.Graphic Illustration In Pencil Drawing Stock  Image - Image of love, cardboard: 50237653

zapraszam z calego serca na nowy najnowszy dla Fidunia i dwoch biduniow Oleny

Nadziejko, ja nie mam słów.... Podziwu, wdzięczności i radości, że znowu nasz psiak się załapał na bazarek. Bardzo Ci dziękujemy!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...