Jump to content
Dogomania

FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Fiduś to u nas najbardziej niezgłębiona osobowość, z jednej strony, mały nieporadny tuptuś, który potrzebował roku zeby się nauczyć przechodzenia przez klapkę dla piesków. Nie ma "wstecznego biegu" ;) jak dojdzie czasem do ściany to popiskuje żeby go uratować bo nie wie jak się wycofać. 😜 Ale z drugiej na strony to nielada rozrabiak nieustraszony, potrafi zaczepić i powalić na łopatki nielubianego przez siebie kolegę, 2-3x wiekszego od siebie. Np Tima. Na szczęście kąsa niegroźnie, ząbków niewiele i tępe. Zdrówko dopisuje. 

(A buzieczke to on ma takiej dużej myszki)

 

IMG_20210731_195117.jpg

IMG_20210731_194353.jpg

IMG_20210801_081541.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, kikou napisał:

Fiduś to u nas najbardziej niezgłębiona osobowość, z jednej strony, mały nieporadny tuptuś, który potrzebował roku zeby się nauczyć przechodzenia przez klapkę dla piesków. Nie ma "wstecznego biegu" ;) jak dojdzie czasem do ściany to popiskuje żeby go uratować bo nie wie jak się wycofać. 😜 Ale z drugiej na strony to nielada rozrabiak nieustraszony, potrafi zaczepić i powalić na łopatki nielubianego przez siebie kolegę, 2-3x wiekszego od siebie. Np Tima. Na szczęście kąsa niegroźnie, ząbków niewiele i tępe. Zdrówko dopisuje. 

(A buzieczke to on ma takiej dużej myszki)

 

IMG_20210731_195117.jpg

IMG_20210731_194353.jpg

IMG_20210801_081541.jpg

 

11 godzin temu, kikou napisał:

                                          Just For You Bouquet Me to You Bear Card | Tatty teddy, Teddy bear  pictures, Teddy bear quotes

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2021 o 10:11, kikou napisał:

Fiduś to u nas najbardziej niezgłębiona osobowość, z jednej strony, mały nieporadny tuptuś, który potrzebował roku zeby się nauczyć przechodzenia przez klapkę dla piesków. Nie ma "wstecznego biegu" ;) jak dojdzie czasem do ściany to popiskuje żeby go uratować bo nie wie jak się wycofać. 😜 Ale z drugiej na strony to nielada rozrabiak nieustraszony, potrafi zaczepić i powalić na łopatki nielubianego przez siebie kolegę, 2-3x wiekszego od siebie. Np Tima. Na szczęście kąsa niegroźnie, ząbków niewiele i tępe. Zdrówko dopisuje. 

(A buzieczke to on ma takiej dużej myszki)

 

 

IMG_20210731_194353.jpg

 

Dziarski z niego staruszeczek. Widać, że mu dobrze na świecie:) Bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia i filmik:)

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Nadziejka napisał:
 
          Dzis z zakonczonego bazareczku dla Fidunia i Lukuni
                       42 zl z gr dla cudnego kasztaneczka poslalam 
 
 
Marina Fedotova | Representing leading artists who produce ...        

Nadziejko, Kobieto o złotym sercu, bardzo dziękujemy za wpłatę 42,40 zł z bazarku dla Fidusia:)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Nadziejko, Kobieto o złotym sercu, bardzo dziękujemy za wpłatę 42,40 zł z bazarku dla Fidusia:)

 

1 godzinę temu, teresaa118 napisał:

Zapisuje watek, staruszki rozczulaja mnie. Wlasnie wyprawilam swojej Kirze pogrzeb, rak. Maz walczyl do ostatniej chwili, to byla jego ulubienica

Bardzo smutna wiadomość...

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Bardzo mi przykro:( Trzymajcie się.

 

42823449_1900727439964202_7878489760681951232_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, teresaa118 napisał:

Zapisuje watek, staruszki rozczulaja mnie. Wlasnie wyprawilam swojej Kirze pogrzeb, rak. Maz walczyl do ostatniej chwili, to byla jego ulubienica

Współczuję serdecznie. Czuję Wasz ból, tym mocniej, że nie tak dawno przeżywałam podobną tragedię  😞

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, teresaa118 napisał:

Zapisuje watek, staruszki rozczulaja mnie. Wlasnie wyprawilam swojej Kirze pogrzeb, rak. Maz walczyl do ostatniej chwili, to byla jego ulubienica

Wiem co czujecie. 17 kwietnia pożegnałam moją Barsiczkę. Zostań z nami, miło jest wiedzieć, że taki staruszek jeszcze kogoś rozczula:)

Link to comment
Share on other sites

Zgodnie z sugestią Tyśka), darczyńcy Promyczka, którego adoptowała Moli@, zadecydowali, że majątek w kwocie 209,53 zł, jaki pozostał Promyczkowi, przekazują dla Fidusia. Wczoraj przelałam taką kwotę na konto Ewuni, na które przelewam deklaracje od mojej Agnieszki.

Ewuniu, gdy ta kwota pojawi się na koncie, bardzo proszę o potwierdzenie jej otrzymania na wątku Promyczka.    Dziękuję  🙂

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, elik napisał:

Zgodnie z sugestią Tyśka), darczyńcy Promyczka, którego adoptowała Moli@, zadecydowali, że majątek w kwocie 209,53 zł, jaki pozostał Promyczkowi, przekazują dla Fidusia. Wczoraj przelałam taką kwotę na konto Ewuni, na które przelewam deklaracje od mojej Agnieszki.

Ewuniu, gdy ta kwota pojawi się na koncie, bardzo proszę o potwierdzenie jej otrzymania na wątku Promyczka.    Dziękuję  🙂

Kochana Elu, właśnie potwierdziłam i z całego serca dziękuję Tyśce, Tobie i darczyńcom za taki prezent. Pieniądze są już na koncie Fidusia i w jego rozliczeniach:) 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Kochana Elu, właśnie potwierdziłam i z całego serca dziękuję Tyśce, Tobie i darczyńcom za taki prezent. Pieniądze są już na koncie Fidusia i w jego rozliczeniach:) 

Bardzo się cieszę i dziękuję za potwierdzenie Ewuniu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...