Jump to content
Dogomania

Ellig

Recommended Posts

53 minuty temu, elik napisał:

Witam i dziękuję za zaproszenie :)

Poproszę poz. 15 album  "Anioły" w opcji K.T.   Będę miała wspaniały prezent pod choinkę.

Poproszę nr konta.

Podam oczywiście, ale wysyłkę będe robic po zakończeniu bazarku. Fanty są własnościę Ellig i sa u niej. Po zakończeniu bazarku pojadę po ta, które zostały kupione i dopiero zacznę wysyłkę. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Podam oczywiście, ale wysyłkę będe robic po zakończeniu bazarku. Fanty są własnościę Ellig i sa u niej. Po zakończeniu bazarku pojadę po ta, które zostały kupione i dopiero zacznę wysyłkę. 

Nie spieszy mi się :) Do grudnia jeszcze trochu czasu pozostało, a to będzie prezent pod choinkę :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Elu, nie znam tej opcji. Wstrzymaj się z wpłatą, bo nawet nie podalam Ci kwoty za wysyłkę. Potem poszukam, o co chodzi z tą opcją.

Bardzo wygodna forma i dla nadawcy dla adresata.  Przygotowanie robi się w domu na stronie Ruchu, a oddaje się w kiosku Ruchu i tam uiszcza opłatę bez stania w kolejce na poczcie.

8,49 zł za paczkę do 1 kg i 9,99 zł za paczkę do 20 kg.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Bardzo wygodna forma i dla nadawcy dla adresata.  Przygotowanie robi się w domu na stronie Ruchu, a oddaje się w kiosku Ruchu i tam uiszcza opłatę bez stania w kolejce na poczcie.

8,49 zł za paczkę do 1 kg i 9,99 zł za paczkę do 20 kg.

Ellig już mi wysłała link. Myślę, że to dobre rozwiązanie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...