Jump to content
Dogomania

Bez pochodzenia, bez nadziei, bez miłości. 4 szczeniaki na gołej ziemi i ich mama na łańcuchu:( UDAŁO SIĘ!!! Malti zamieszkała we Wrocławiu, Malwa w Mysłowicach, Megan w Krzykowie, Malwinka w Krakowie, mama Mela ma DS w Gaju:)


Recommended Posts

4 godziny temu, Tola napisał:

Ogłoszenie Havanki na Kraków jest nieaktualne, podobnie jak ogłoszeni b-b...

Dziewczyny, możecie dorobić ogłoszenia Malwinki?

 Na razie Malwinka ma aktualne OLX na Poznań i  Warszawę, trochę mało:(

I moje wyróżnione na miesiąc na Katowice. Tylko ja tu tego nie potrafię wstawić.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Jaaga rozmawiała dzisiaj z panem od Megan - sunia miała odwiedziny behawiorystki;  mamy nadzieję, że szybko uda się wyeliminować to szczekanie.

Pan obiecał zdjęcia.

Już mam:)

Megan w swoim domu:).

Pan napisał, że bardzo kochają Megan:)

Cieszą się, ze sunia już bawi się, biega, ale  nadal ma w sobie dużo lęków; dostanie jednak tyle czasu, ile potrzebuje.

279bf68af035bf79med.jpg

666bf53a4b3642e2med.jpg

06b21fce4903bc15med.jpg

05f05c2e17807f72med.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Poker napisał:

Megan wygląda na wyluzowaną.

Na poniższym zdjęciu za schodami widać jakby ramkę. Jest to wejście do budy pod schodami, w której lubiła się wylegiwać poprzednia sunia.

Czy pan zapłacił ?

Jaaga ma zapytać dziewczynę, też wczoraj pytałam o to,  jak rozmawiałyśmy, cały czas mam to w głowie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2019 o 08:38, Nadziejka napisał:

Rozliczony! 50 zl dla maluszkow zaczarowany dla malutkow zamojskich -sercem do 12 wrzesnia

Ciociu Alaskan

 jak doleca pieniazki to prosze potwierdz serce na tym zakonczonem kramku

Alaskan ciociu prosze o potwierdzonko na zakonczonym kramiku

poslalam 9 pazdziernika

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Zawsze jak tutaj zaglądam mam nadzieję, że przeczytam dobre wieści a propos Malwinki... długo czeka, a myślałam, że pierwsza znajdzie dom.

No niestety na razie nic się nie dzieje, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, bo te myslałam, ze znajdzie dom jako pierwsza.

Sunia ma bardzo fajne zdjęcia, jest radosna, najbardziej śmiała z sióstr, najdrobniejsza.

Widać jeszcze nie jej czas;)

Pani z Poznania, ktora dzwoniła do Jaaga już się nie odezwała.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Czy wiadomo co słychać u Megi? 

Moje malwinkowe ogłoszenie na Poznań niestety znowu spadło. Czy ktoś mógłby je wyróżnić? TUTAJ ogłoszenie.
Obecnie statystyki mają się tak (już z raz zerowałam je). 
 

Wyświetleń: 474
 Tel: 13
 Obserwuje: 8

Malwinka wciąż bez domu i wygląda to tak, jakby ktoś zaczarował te nasze starania - ani jednego zapytania na OLX, ani jednego  telefonu pomimo tylu ogłoszeń z  dobrymi  zdjęciami i  i ciekawymi  tekstami.

Nie przypominam sobie takiej sytuacji, żeby o tak młodą sunię nie było żadnych, nawet beznadziejnych zapytań.

Czy ktoś ma na to jakąś radę? pomysł? wytłumaczenie takiego stanu?

Wyróżniłam dzisiaj to swoje ogłoszenie i przeniosłam z Opola znowu an Wrocław.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2019 o 13:36, Tyś(ka) napisał:

Czy wiadomo co słychać u Megi? 

Moje malwinkowe ogłoszenie na Poznań niestety znowu spadło. Czy ktoś mógłby je wyróżnić? TUTAJ ogłoszenie.
Obecnie statystyki mają się tak (już z raz zerowałam je). 
 

Wyświetleń: 474
 Tel: 13
 Obserwuje: 8

Wyróżniłam ogłoszenie na miesiąc, w listopadzie postaram się wyróżnić kolejne.

Wciąż cisza, tak wielka, ze aż przeraża:(

Link to comment
Share on other sites

Miałam jeden telefon o nią z mojego ogłoszenia, pani szukała nie sprawiającego problemów szczeniaka. Najpierw miała by być z nią  stale w domu, bo jest na zwolnieniu, potem miałaby zostawac cały dzień sama. Jak dla mie to w ogóle kiepski pomysł, na początku przyzwyczaić psa do swojej stałe obecnosci, a np. po miesiącu zostawic na tyle godzin. całkiem nie dla niej. Zniszczyła drugie nowo kupione linoleum. Nie mam sił. Tolu, proszę o wyróżnienie jej ogłoszeń.

Musiałabym ją trzymąć zamkniętą w jednym pokoju, zeby nie dokonywała tych zniszczeń. Jesli dalej tak będzie niszczyc, to niestety to jedyne wyjście. Pierwszą wykładzine kładłam wiosna, teraz kupiłam drugą, już zniszczona. To naprawdę spory, niepotrzebny wydatek. Kanapa w wygryzionych dziurach. Nie jesteśmy w stanie mieć ją stale na oku.  Powinna trafic do domu, gdzie ktos większość czasu jest lub choc do mniejszego mieszkania, żeby ja mozna bylo kontrolować. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.10.2019 o 13:28, Tola napisał:

Wyróżniłam ogłoszenie na miesiąc, w listopadzie postaram się wyróżnić kolejne.

Bardzo dziękuję. Byłam zaskoczona jak zobaczyłam na mailu informację o wyróżnieniu Malwinki :). Momentalnie zwiększyła się oglądalność ogłoszenia.

c25eb75554b8e60fmed.jpg

Niech to zwiastuje dom, z poczuciem humoru i dystansem do swoich mebli ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Miałam wczoraj jedno zapytanie o Malwinkę - z Wrocławia.

Pani długo wypytywała o suczkę;  mieli z mężem wieczorem porozmawiać i dać odpowiedz, ale pani już się nie odezwała.

U mnie też  spora oglądalność, ale  nie ma pobrań nr tel  no i nikt nie dzwoni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...