Jump to content
Dogomania

Bez pochodzenia, bez nadziei, bez miłości. 4 szczeniaki na gołej ziemi i ich mama na łańcuchu:( UDAŁO SIĘ!!! Malti zamieszkała we Wrocławiu, Malwa w Mysłowicach, Megan w Krzykowie, Malwinka w Krakowie, mama Mela ma DS w Gaju:)


Recommended Posts

35 minut temu, Poker napisał:

Fajnie , że Megan już w domciu.  Mam nadzieję ,że państwo pokryli koszty transportu , bo się deklarowali.

Tak, państwo pokryli koszt, od razu w trakcie pierwszej rozmowy zaznaczyli, że będą chcieli w ten sposób pomoc.

Jagna rozmawiała właśnie z panem - Megan  w dużym stresie, szczególnie boi się wychodzenia do ogrodu, ale pan  rozumie ten strach i jest cierpliwy.

Pana Megan zaakceptowała w pełni, cały czas za nim biega;  pani jeszcze trochę się boi.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tola napisał:

Tak, państwo pokryli koszt, od razu w trakcie pierwszej rozmowy zaznaczyli, że będą chcieli w ten sposób pomoc.

Jagna rozmawiała właśnie z panem - Megan  w dużym stresie, szczególnie boi się wychodzenia do ogrodu, ale pan  rozumie ten strach i jest cierpliwy.

Pana Megan zaakceptowała w pełni, cały czas za nim biega;  pani jeszcze trochę się boi.

Pan powiedział, że zapomniał zapłacić za transport, a Iwonie pewnie było głupio się upomnieć. Mam nadzieję, że wpłaci jej te 100 zł na konto, bo nie chciałabym sobie palić mostów z możliwością przewożenia psiaków. Dobrze wiedziec, że jest tak bliziutko opcja dowiezienia w miejsca, gdzie jeżdżą, bo wyjazdy mają prawie co weekend.

Megan ma prawie niezmienione imię, teraz jest Megi.  Świata poza swoim nowym panem ponoć nie widzi.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Tola napisał:

Tak, państwo pokryli koszt, od razu w trakcie pierwszej rozmowy zaznaczyli, że będą chcieli w ten sposób pomoc.

Jagna rozmawiała właśnie z panem - Megan  w dużym stresie, szczególnie boi się wychodzenia do ogrodu, ale pan  rozumie ten strach i jest cierpliwy.

Pana Megan zaakceptowała w pełni, cały czas za nim biega;  pani jeszcze trochę się boi.

 

7 godzin temu, Jaaga napisał:

Pan powiedział, że zapomniał zapłacić za transport, a Iwonie pewnie było głupio się upomnieć. Mam nadzieję, że wpłaci jej te 100 zł na konto, bo nie chciałabym sobie palić mostów z możliwością przewożenia psiaków. Dobrze wiedziec, że jest tak bliziutko opcja dowiezienia w miejsca, gdzie jeżdżą, bo wyjazdy mają prawie co weekend.

Megan ma prawie niezmienione imię, teraz jest Megi.  Świata poza swoim nowym panem ponoć nie widzi.

Ojej, to chyba źle zrozumiałam, byłam pewna, ze wszystko było uregulowane od razu.

Przepraszam w takim razie, ze wprowadziłam swoją odpowiedzą w błąd.

A może pan już wpłacił te 100 zł i dlatego zrozumiałam, ze już wszystko ok.

Daj Jaaga znać, bo będę się martwić.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tola napisał:

 

Ojej, to chyba źle zrozumiałam, byłam pewna, ze wszystko było uregulowane od razu.

Przepraszam w takim razie, ze wprowadziłam swoją odpowiedzą w błąd.

A może pan już wpłacił te 100 zł i dlatego zrozumiałam, ze już wszystko ok.

Daj Jaaga znać, bo będę się martwić.

Zapytam Iwony. Następny wyjazd na wystawę mają do Gliwic 12.10. Może Ryjka tam  ogłosić?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.10.2019 o 11:54, Poker napisał:

Pan dostał namiary na jakie konto ma wpłacić? Koniecznie trzeba tego dopilnować.

Dostał, przedwczoraj powiedział, że wpłaci. Megi już się przyzwyczaiła do nowej pańci. Teraz mają problem, bo oszczekuje znajomą, która miała do niej przychodzić, kiedy państwo oboje będą w pracy. Mam nadzieję, że też uda się jej przekupić małą i wkraść w jej łaski, bo szkoda, żeby sama siedziała 8-9 godz. Od razu zniszczyła swoją ksiażeczkę zdrowia i umowę, więc przy tylu godzinach w samotności, to szybciej głupie pomysły zawitają w głowie.

Jej siostra, teraz widać że prowodyr zniszczeń, wygryzła u nas dziury w kanapie i już napoczęła nową wykładzinę, którą kupiliśmy w miejsce tej, którą całą obie zniszczyły. Nawet nigdy nie zostaje sama, a i tak stale musi coś zbroić. Była grzeczna dwa dni bez Megi, teraz przywykła i znowu zaczyna. Jedynie, nie jest taka szczekliwa, jak była, kiedy były dwie.

Wysłałam Toli rachunek za ich pobyt we wrześniu 513 zł. Niestety, sama tu nie potrafię wstawić.

Tola prosiła o cierpliwość, jest teraz na wyjeździe bez dostepu do internetu. Kiedy wróci, to wszystko pouzupełnia.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Jaaga, na koncie suczek jest 

Stan konta: 500,89zł na dzień 10.09.2019r

Tyle przelewam na Twoje konto. Proszę potwierdź, jak pieniążki wpłyną. 

Dziękuję, potwierdzam że pieniadze dotarły.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.10.2019 o 08:33, Jaaga napisał:

Dostał, przedwczoraj powiedział, że wpłaci. Megi już się przyzwyczaiła do nowej pańci. Teraz mają problem, bo oszczekuje znajomą, która miała do niej przychodzić, kiedy państwo oboje będą w pracy. Mam nadzieję, że też uda się jej przekupić małą i wkraść w jej łaski, bo szkoda, żeby sama siedziała 8-9 godz. Od razu zniszczyła swoją ksiażeczkę zdrowia i umowę, więc przy tylu godzinach w samotności, to szybciej głupie pomysły zawitają w głowie.

Jej siostra, teraz widać że prowodyr zniszczeń, wygryzła u nas dziury w kanapie i już napoczęła nową wykładzinę, którą kupiliśmy w miejsce tej, którą całą obie zniszczyły. Nawet nigdy nie zostaje sama, a i tak stale musi coś zbroić. Była grzeczna dwa dni bez Megi, teraz przywykła i znowu zaczyna. Jedynie, nie jest taka szczekliwa, jak była, kiedy były dwie.

Wysłałam Toli rachunek za ich pobyt we wrześniu 513 zł. Niestety, sama tu nie potrafię wstawić.

Tola prosiła o cierpliwość, jest teraz na wyjeździe bez dostepu do internetu. Kiedy wróci, to wszystko pouzupełnia.

7f6e2bedf6b029f3med.jpg

Jaaga, tą brakującą resztę  (13 zł) jakoś dopłacę, albo dodasz w następnym miesiącu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.09.2019 o 10:12, Alaskan malamutte napisał:

Pieniążki wpłacone. Proszę o potwierdzenie jak dotrą na konto.

Rozliczony! 50 zl dla maluszkow zaczarowany dla malutkow zamojskich -sercem do 12 wrzesnia

Ciociu Alaskan

 jak doleca pieniazki to prosze potwierdz serce na tym zakonczonem kramku

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Tola napisał:

Pięknie dziękuję kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0059.gif

Mam kolejne zdjęcia Malwinki, wrzucę późnym wieczorem, bo teraz wybieram się na babski wieczór w kinie;)

Tolu, tylko do ogłoszeń oprócz tego, gdzie widać  wymamlaną zrobioną przez nią dziurę w kanapie ;) Bo nikt jej nie weźmie.

Dzwoniła o Ryjka kobieta z Poznania, ale na razie nie odezwała się. Może dziś zadzwoni, bo prosiła o dzień, dwa na podjęcie decyzji. Z mojego ogłoszenia na Katowice, oprócz tego jednego telefonu, nie było już żadnego odzewu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Tolu, tylko do ogłoszeń oprócz tego, gdzie widać  wymamlaną zrobioną przez nią dziurę w kanapie ;) Bo nikt jej nie weźmie.

Dzwoniła o Ryjka kobieta z Poznania, ale na razie nie odezwała się. Może dziś zadzwoni, bo prosiła o dzień, dwa na podjęcie decyzji. Z mojego ogłoszenia na Katowice, oprócz tego jednego telefonu, nie było już żadnego odzewu.

Oczywiście, przecież chcemy wyadoptować słodkiego Ryjka;)

58 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Skoro Jaaga ogłasza na Katowice to swoje ogłoszenie przeniosłam na Gliwice. Chyba, że macie lepszą propozycję? Wcześniej obie panny ogłaszałam na Poznań. Wraz z wyprowadzką Megan do nowego domu, przeniosłam Malwinkę na Katowice.

Jeśli można, to wolałabym na Poznań niż na Gliwice....

 

Link to comment
Share on other sites

Z tych zdjeć to do ogłoszeń mozna dodać może to, gdzie stoi za plecami Ciapciaka, zeby było widać jak jest mała. Pozostałe tak tu, na wątek. Koc jest bardzo wymięty, ale przez problem Bezy wszystko psiejskie piorę na gotowanie, więc każda narzuta na ich kanapę tak teraz wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...