Jump to content
Dogomania

Bez pochodzenia, bez nadziei, bez miłości. 4 szczeniaki na gołej ziemi i ich mama na łańcuchu:( UDAŁO SIĘ!!! Malti zamieszkała we Wrocławiu, Malwa w Mysłowicach, Megan w Krzykowie, Malwinka w Krakowie, mama Mela ma DS w Gaju:)


Recommended Posts

23 godziny temu, helli napisał:

Ale delikatna ta młoda, a te fotele psy lubią, żują poręcze gdy zostają same, choć tu może uspokajal się kotek, heh

Dziewczyny rozrabiały na początku, ale zdaniem p. Justyny to Cola nakręcała i siebie i Malwę;)

Z 4 zamojskich siostrzyczek szczeniaków tylko Malwina ma takie zapędy do obgryzania domowych sprzętów .

Przyszedł czas opłaty za kolejny miesiąc hotelowania

d958bd122bac5c56med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj miałam zapytanie o Malwinkę z woj. opolskiego, pani chciała Malwinkę do budy, bo psy w domu to kłopot i była wyraźnie zaskoczona, że mam inne zdanie.

A dzisiaj zadzwonił sympatyczny pan z Warszawy - sunia bardzo podoba się jemu i żonie, ale przed adopcją chcieliby poznać przyszłego członka rodziny no i tutaj odległość jest problemem:(

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Havanka napisał:

Moze i nic z tych domow nie będzie, ale ożyła nadzieja, bo do tej pory byla straszna cisza z ogłoszeń.

 

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Przeniosłam ogłoszenie z Poznania na Rawicz, bo na razie nie było żadnego odzewu na Poznań... za tydzień spróbuję znowu z Poznaniem :(

Dziękuję Wam bardzo za pomoc i za tą nadzieję, bo ja nie wiem co robić, żeby młoda, ładna sunia spodobała się komuś tak na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj do Jagny zadzwonił pan z Krakowa, zainteresowany adopcją Malwinki.

Jagna powiedziała wszystko o suni i pan podtrzymuje chęć adopcji;  pracuje w domu, więc sunia nie będzie zostawała sama i nie będzie miała okazji nudzić się i rozrabiać;).

Rodzina mieszka w bloku, w domu jest dwoje  dzieci (3  i 7 lat.)

Ja tez rozmawiałam z panem i też wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie.

Poprosiłam elik o wizytę i zobaczymy, może to na ten dom tak długo czekała Malwinka...

Na razie aż boję się cieszyć...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Jutro zadzwonię do pana i postaram się odbyć wizytę w tym tygodniu.

Będę mocno trzymała kciuki, proszę tez wszystkich, którzy tu zaglądają o przesyłanie dobrych myśli.

Niechby i Malwinka wreszcie miała swoją rodzinę, obstawialiśmy tutaj przecież , ze ona pierwsza znajdzie dom, a tu wszystkie siostry już u siebie, a Malwinka czeka.

Link to comment
Share on other sites

Jestem umówiona z panem na jutro w godz. 9:30 - 10:30. Taki rozrzut, bo to daleko, jak zwykle na drugim krańcu miasta więc nie wiem jak dużo czasu zajmie mi jazda autobusem. Pan stwierdził, że to dla niego żaden problem, bo on i tak jest w domu. Dopiero po 15-tej jedzie po dzieci więc kiedy przyjadę nie ma znaczenia, bo on cały czas jest w domu.  Sympatyczny się wydaje  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2019 o 09:55, elik napisał:

Jestem umówiona z panem na jutro w godz. 9:30 - 10:30. Taki rozrzut, bo to daleko, jak zwykle na drugim krańcu miasta więc nie wiem jak dużo czasu zajmie mi jazda autobusem. Pan stwierdził, że to dla niego żaden problem, bo on i tak jest w domu. Dopiero po 15-tej jedzie po dzieci więc kiedy przyjadę nie ma znaczenia, bo on cały czas jest w domu.  Sympatyczny się wydaje  :)

Nikt chyba nie obrazi się, jesli już napisze, że Ryjek pojedzie do nowego domu :) Elu , jeszcze raz dziękuję za wizytę. Tak się cieszę, że wreszcie znalazł się dom, gdzie ktoś będzie małą miec na oku i sa dzieci, więc bedzie miała z kim się wyszaleć. Pojutrze sterylka, po zagojeniu rany wyjazd do domku.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Jaaga napisał:

Nikt chyba nie obrazi się, jesli już napisze, że Ryjek pojedzie do nowego domu :) Elu , jeszcze raz dziękuję za wizytę. Tak się cieszę, że wreszcie znalazł się dom, gdzie ktoś będzie małą miec na oku i sa dzieci, więc bedzie miała z kim się wyszaleć. Pojutrze sterylka, po zagojeniu rany wyjazd do domku.

Ja też bardzo się cieszę, wreszcie udało się i Malwince taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055.gif

Rozmawiałam juz po wizycie z panem - czekają na dziewczynkę,  Malwinka dostanie tyle czasu, ile będzie potrzebowała:)

Elik - bardzo dziękuję za wizytę kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam, że wizyta wypadła jak najbardziej pomyślnie. Malwinka może się pakować :) W rozmowie poinformowałam pana o możliwych niespodziankach i jak im zaradzić. Pan sympatyczny. W domu rodzinnym wychowywał się z psem - owczarkiem niemieckim, ale na szczęście nie jest z tych wszystko wiedzących. Słuchał, dopytywał, a jak będzie to zobaczymy  :)

Za jakiś czas mogę wybrać się na wizytę po adopcyjną.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...