Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. Serdecznie zapraszm na bazarek wszystkiego po trochu do 14.07.2019 godz. 22:00


elik

Recommended Posts

Dnia 5.07.2019 o 17:18, guccio napisał:

poproszę o podanie długości smyczy-135.

Bardzo proszę :)

 

135. Gruba, okrągła smycz szmaciana z dwoma karabińczykami. Używana stan dobry.

         Długość bez karabinków - 1,94 m,  z karabinkami - 2,05 m

         C.W.  -  4,00 zł

          20190409_091444.jpg.be515f2f121f1e5b442396915f563f4d.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Bardzo proszę :)

 

135. Gruba, okrągła smycz szmaciana z dwoma karabińczykami. Używana stan dobry.

         Długość bez karabinków - 1,94 m,  z karabinkami - 2,05 m

         C.W.  -  4,00 zł

          20190409_091444.jpg.be515f2f121f1e5b442396915f563f4d.jpg

 

To poproszę do mojego zamówieni jeszcze smycz.

I wraz z innymi podrzucam wysoko.

Link to comment
Share on other sites

Elik wysłałam ci ciuchy na maila zdjęcia dziś ganiałam po kioskach żeby wysłać buty ale się okazało ze te kioski co w internecie figurują ze paczka w Ruchu tam jest wszystkie zlikwidowały i nie ma takich puktów wiec musze poicztą będę wysyłać też tobie te lniane ciuchy są na czasie to pójdą. wstaw je i tenwisiorek dla Fabii co zdjęcie wysłałam .

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.07.2019 o 07:56, TZmestudio napisał:

To jest chyba niemożliwe: "szer. ramiona 53cm     szer. p/pach. 62cm". Zazwyczaj u ludzi w ramionach jest więcej niż pod pachami, ale może się nie znam....

Przepraszam najmocniej, ale chyba nawet Niemożliwe jest to sprawdzić!   jak do dzisiaj nie doszukałam się tej bluzy :(     Eliczku, znikneła chyba zaraz po zrobieniu zdjęcia, niestety dzisiaj od rana szukam, szukam i nie znalazłam , przepraszam raz jeszcze ale trzeba Nr 35 czarną bluzę ,wycofać :(   jeśli się znajdzie ,zaraz wraca na półkę... chyba raczej na bazarek :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Przepraszam najmocniej, ale chyba nawet Niemożliwe jest to sprawdzić!   jak do dzisiaj nie doszukałam się tej bluzy :(     Eliczku, znikneła chyba zaraz po zrobieniu zdjęcia, niestety dzisiaj od rana szukam, szukam i nie znalazłam , przepraszam raz jeszcze ale trzeba Nr 35 czarną bluzę ,wycofać :(   jeśli się znajdzie ,zaraz wraca na półkę... chyba raczej na bazarek :)

Aniu nie przepraszaj, przy takim natłoku obowiązków i wykonywaniu kilku czynności równocześnie, wszystko może się zdarzyć. Jestem Ci bardzo wdzięczna za tak pięknie i całościowo przygotowanie Twoich fantów do wystawienia. Takie drobiazgi zdarzają się wszystkim, którzy coś robią :)

Wycofam tą bluzę, a jak się znajdzie, to wystawimy ja na kolejnym bazarku, a Ty nie przejmuj się drobiazgami i nie trać tego, co zyskałaś na urlopie :) :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, elik napisał:

Aniu nie przepraszaj, przy takim natłoku obowiązków i wykonywaniu kilku czynności równocześnie, wszystko może się zdarzyć. Jestem Ci bardzo wdzięczna za tak pięknie i całościowo przygotowanie Twoich fantów do wystawienia. Takie drobiazgi zdarzają się wszystkim, którzy coś robią :)

Wycofam tą bluzę, a jak się znajdzie, to wystawimy ja na kolejnym bazarku, a Ty nie przejmuj się drobiazgami i nie trać tego, co zyskałaś na urlopie :) :)

Dziękuję, Eluniu :)

11 godzin temu, Radek napisał:

Pewnie się znajdzie przy okazji poszukiwań czegoś zupełnie innego;)

Pewnie ,Tak!  a ja myślałam ,że tylko ja tak ,mam ;)

Dopiero zajrzałam na dogo, jeszcze nie obdarowałam ,nikogo lajkiem a już mi wyświetla ....???

Cytat

Sorry, you cannot add any more reactions today.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...