Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

47 minut temu, elficzkowa napisał:

Karma dla Amika zamówiona.

  Dziękuję :) Jak sklep wystawi rachunek to odliczę koszt karmy w rozliczeniu.

Dnia 31.10.2020 o 00:20, elficzkowa napisał:

Wpłaty na konto Amika (30.10.2020):

Onaa - dla Amika : 20 zł

Uxmal - dla Amika : 20 zł

Dziękuję <3 Naniosłam do rozliczenia :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Moli@ napisał:

Kciuki na pokład :)

Dziękuję, Cezarkowi też przyda się dom, taki z najwyższej półki.

A tymczasem Feta z Serbii zapoznała się już z Czesiem (synek-odrzutek Tinusi), o dziwo Czesio nawet zaprasza ją do zabawy. Na spacerach zachowują się jak stado, w domu jeszcze się nie widzą. I nie pisałam tutaj, Feta zostaje na stałe u Kasi Czesiowej, która ją uratowała na urlopie. Odwołała swój wyjazd za granicę za pracą i została z małą. Malutka ma pękniętą kość w biodrze (to pewnie od upadku z urwiska), do tego jest przeraźliwie zarobaczona. Ale powoli wychodzą na prostą. Aaa, i mała roooośnie, już teraz na pewno waży z 5kg. 

123139250_405979240427266_948115711653553084_n.thumb.jpg.6092aeb3b55879711bcf84ff4ab94542.jpg

A o Amika w ten weekend miałam dwie wiadomości. Jeden to pan, przez którego odjęło mi mowę, a drugi dla równowagi ;) to przesympatyczny SMS od Pani, która niedawno adoptowała Misia-klona Amika ze schroniska, zarówno z wyglądu, jak i charakteru. I życzyła powodzenia w znalezieniu Rodzinki. Pani mocno Amikowi kibicuje :-) SMS był ozdobiony 3 uroczymi zdjęciami szczęściarza Pani.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2020 o 14:49, Tyśka) napisał:

Dzisiaj przelałam pieniądze za hotelowanie za październik (310,-). Wyjątkowo jest to kwota wysłana "z góry", ponieważ i sytuacja jest wyjątkowa. Rafał po przeszło miesiącu od terminu opłacenia faktury za wrzesień dzisiaj napisał do mnie żebym pogoniła Stowarzyszenie, bo zalegają z wpłatą, a okazało się, że dziewczyny po prostu zapomniały. To znaczy były pewne, że w tym samym dniu co otrzymały fakturę to ją opłaciły. I problemem nie byłoby zrobienie szybkiego przelewu, gdyby nie to, że Księgowa jest chora od 2 tygodni, nie pracuje, a nikt poza nią nie może robić przelewów. Dlatego umówiłam się z Rafałem, że w takim razie za październik wystawi rachunek na mnie (w odpowiednim czasie), a ja po prostu dzisiaj przeleję mu pieniądze już z góry. Dziewczyny wpłacą zaległości wrześniowe jak już tylko księgowa wyzdrowieje. Nic innego nie przyszło mi do głowy, a nie chciałam, aby Rafał miał kłopoty.

am.jpg.e4fa0ec8802ac0eb5a87b2c31a107670.jpg

W ubiegłym tygodniu Stowarzyszenie opłaciło zaległą wrześniową fakturę. A za październik (który zapłaciłam wcześniej - w dn. 16.10) rachunek już jest na mnie wypisany i Rafał obiecał, że podeśle po pracy. Wrzucę od razu jak tylko otrzymam. Dziękuję Wam za wyrozumiałość i zaufanie :) Dzięki temu nic nie zalegamy Rafałowi.

PS: Listopad również będzie opłacony z pieniędzy ze zbiórki Stowarzyszenia, bo jeszcze zostało nieco ponad 300zł.

 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, elik napisał:

Jest możliwa druga zbiórka?

Jest, chociaż trochę brakuje mi czasu, a i ciężko o wpłaty na psa, który jest już w hotelu. Ta poprzednia trwała od stycznia aż do lipca, a i to nie uzbierała się cała kwota. Jednak w grudniu pomyślę o zbiórce... bo to zawsze zastrzyk gotówki. Na razie Amik ma pieniądze ze zbiórki, będzie z tego opłacony listopad, a i trochę ma na koncie. Później będzie problem, ale może i do świąt znajdzie dom? Cicho w to wierzę.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyśka) napisał:

Pan odpowiedział na ogłoszenie o białej piranii ;) Ale jeszcze się z Rafałem nie umówił na spotkanie, nie zadzwonił... Także zobaczymy.

Tymczasem przyszła karma :) Dziękuję za zamówienie, elficzkowa.

Chwytliwy tytuł ! Na razie trzymam kciuki za kontakt z Rafałem, żeby w między czasie pan się nie rozmyślił...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2020 o 21:40, Havanka napisał:

Chwytliwy tytuł ! Na razie trzymam kciuki za kontakt z Rafałem, żeby w między czasie pan się nie rozmyślił...

Tytuł dzięki pomysłowości Patmol :)

A Pan chyba się rozmyślił, bo nie zadzwonił. Jest mi szalenie przykro, że Orion nie ma coś szczęścia:( 

W nocy z piątku na sobotę dostałam z kolei smsa: "witam, ile lat ma piesek?". Nawet nie odpisałam, bo ktoś nie raczył doczytać ogłoszenia. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2020 o 07:16, elik napisał:

To jest chyba reguła. Im dłużej psiak czeka na domek, tym lepszy mu się trafia.  Miłka czekała na domek chyba około 3 lat i taki super domek teraz ma  :)

to prawda! Niewidomy Dropsik spędził u mnie 4,5 roku i adoptowała go pani, która w 2015r. po szczeniaka przyjechała ;) zobaczyła, pokochała...Dropsik wciąż żyje, choć od miesięcy jest "w swoim świecie", nic go nie bili, ale trzeba go nosić, karmić, ubierać w pampersy - bo on zapomniał o wszystkim...a pani nie chce eutanazji, dopóki on nie cierpi i nie ma żadnych zmian nowotworowych

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

to prawda! Niewidomy Dropsik spędził u mnie 4,5 roku i adoptowała go pani, która w 2015r. po szczeniaka przyjechała ;) zobaczyła, pokochała...Dropsik wciąż żyje, choć od miesięcy jest "w swoim świecie", nic go nie bili, ale trzeba go nosić, karmić, ubierać w pampersy - bo on zapomniał o wszystkim...a pani nie chce eutanazji, dopóki on nie cierpi i nie ma żadnych zmian nowotworowych

Wspaniała historia  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.11.2020 o 15:42, Tyśka) napisał:

 

Oby oby oby! :) Aczkolwiek Amikowi przydałby się szybciej dom, bo kaskę ma tylko do końca grudnia, potem będzie na minusie.

przeczytawszy słowo "kaska" postanowiłam sprawdzić, czy moje zlecenie stałe działa, zajrzałam na początek wątku...no i nie widzę wpłaty za X, a przecież powinna być za XI już. Zlecenie stałe było bezterminowe i nie powinno brakować wpłaty:( Lecę na stronę Santandera sprawdzić, co znów się stało :( ja chyba zmienię jednak bank :( nie pierwszy raz mam z nimi problem :(

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, mari23 napisał:

przeczytawszy słowo "kaska" postanowiłam sprawdzić, czy moje zlecenie stałe działa, zajrzałam na początek wątku...no i nie widzę wpłaty za X, a przecież powinna być za XI już. Zlecenie stałe było bezterminowe i nie powinno brakować wpłaty:( Lecę na stronę Santandera sprawdzić, co znów się stało :( ja chyba zmienię jednak bank :( nie pierwszy raz mam z nimi problem :(

Zaraz sprawdzę wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, elficzkowa napisał:

Przelew z października zapisałam w poście z datą 7.10.2020, natomiast tego z listopada jeszcze nie zapisałam ale za chwile uzupełnię wszystkie inne wpłaty z listopada.

listopad to wiadomo, że dopiero się zaczął i jest czas, ale przestraszyłam się, że zlecenie stałe nie działa, bo na początku wątku w wykazie wpłat zaznaczona była ostatnia wpłata za wrzesień, to nie problem, tylko myślałam, że znów muszę ponowić zlecenie ( już tak miałam z inną deklaracją).

Trzymam kciuki za Anisiowy domek...i proszę o kciuki w czwartek o 12.30, mój ukochany Łatuś będzie operowany

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...