Jump to content
Dogomania

Krótki łańcuch, pchły i samotność... Amik od 29.01.21 SZCZĘŚLIWIE zamieszkał pod Wrocławiem u wspaniałych Ludzi


Recommended Posts

Tysia, oczywiście umieszczę w ogłoszeniu numer do Martusi. A za Ciebie mocno będę trzymać kciuki w czwartek. Wracaj szybko do zdrowia i do nas !

Mam cichą nadzieję, ze w końcu odezwie się ktoś, komu naprawdę będzie zależało na Amiku.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Tysia, oczywiście umieszczę w ogłoszeniu numer do Martusi. A za Ciebie mocno będę trzymać kciuki w czwartek. Wracaj szybko do zdrowia i do nas !

Dziękuję :) Pokładam dużo nadziei w tym, że niedługo wrócę na dobre tutaj. Kciuki potrzebne bardzo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję :) Pokładam dużo nadziei w tym, że niedługo wrócę na dobre tutaj. Kciuki potrzebne bardzo.

Będę myślami z Tobą od rana. Musi być dobrze. Nie ma innej opcji. Jesteś tu bardzo, bardzo potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, uxmal napisał:

Mocno kciuki trzymam jak nie wiem co. Bardzo mocno .:)

 

17 godzin temu, Nesiowata napisał:

Trzymaj się Tyśka - będzie dobrze.

 

13 godzin temu, elik napisał:

Będę myślami z Tobą od rana. Musi być dobrze. Nie ma innej opcji. Jesteś tu bardzo, bardzo potrzebna.

Dziękuję Wam za wsparcie i ciepłe słowa :) 
June wedding flowers by Catkin www.catkinflowers.co.uk This kind ...

Żeby jeszcze tylko Amik znalazł dom :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.06.2020 o 13:13, Tyś(ka) napisał:

Na prośbę Rafała wysłałam mu dzisiaj pieniądze za maj w wysokości 310zł.
4392d138bf775a59med.jpg

W tym tygodniu mam dostać fakturę.

 

Dnia 1.06.2020 o 14:34, Tyś(ka) napisał:

Już dotarło, dziękuję :)

6525674def86b896med.jpg

Zaległa faktura za maj:
90f551e1d162a47emed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzwonił dzisiaj starszy Pan z pytaniem o Amika. 

Pan mieszka sam w domku,  ma szklarnie,  obok mieszka siostra i sąsiadka :) Amik mieszkałby w domu. Pan szuka pieska bo córka zabrała ze sobą jego pieska (nie wiem dokładnie dlaczego...)

W domu dzieci nie ma ale na wakacje ma przyjechać rodzina z dziećmi. Pan szuka pieska do towarzystwa i żeby zaszczekał kiedy ktoś będzie przy drzwiach a on w szklarni.

Pan wydawał się miły, chciałby przyjechać do hoteliku i poznać Amika. Pan mieszka w  Chełmie.Na wakacje nie wyjeżdża jeśli wyjeżdża do sklepu lub gdzieś dalej bierze ze sobą psa. Pan prosił o Adres do hotelu. Ankietę wypełni,  teraz nie ma internetu ale w poniedziałek powinien mieć. Na wizytę przed adopcyjna też się godzi 

 Ponieważ opowiedziałam   historię Amika to się zaczął wycofywać i zapytał czy może innego pieska mam. Pytał o szczeniaka :((((

To nie jest dom dla Amika ale nie jestem pewna czy dla innego starszego  pieska też. Chętnie porozmawialabym z córką co o tym pomyśle myśli ale nie wiem czy nie przeginam. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję uxmal że czuwasz. :) do mnie wczoraj ktoś dzwonił, nawet dwa telefony, ale jeden telefon był jak mnie operowano, a drugi jak jeszcze spalam po narkozie i byłam pod aparatura. Jeszcze tak przez najbliższe parę dni nie będę mogła odbierać telefonu, więc dziękuję że jesteś, uxmal.

Myślę że spokojnie możesz Panu podać numer telefonu do Rafała, tylko zapytaj  o to Rafała, on nie ma raczej nic przeciwko temu, ale zapytać o zgodę można... Rafał ma rróżne psiaki, więc może jakiś mu podpasuje. :) Do Chełma z Krasnystawu to rzut beretem, Rafał jest/był inspektoratem chelmskiej straży więc całkiem możliwe, że zaproponuje psiaka z Chełma.

Nie chce zaśmiecac wątku, więc tylko podziękuję za kciuki i ciepłe myśli. W czwartek okazało się, że dość mała operacja ma być parogodzinna i to ratująca moje życie, więc i na cięcie całego brzucha. Wyhodowalam w dość krótkim czasie (pół roku) ogromnego guza (większego niż pokazywały badania), wielkości męskiej pięści plus jednego mniejszego po drugiej stronie. Jechałam z myślą najczarniejsza, ale już jest ciut lepiej i jest szansa na to, że w przyszłości będę mieć rodzinę (w co nie wierzyłam w czwartek). Czekam jeszcze na wyniki histopatologiczne i modlę się aby cholerstwo nie było jednak złośliwe. Chcą mnie wypisać w poniedziałek, więc stawiają na nogi raz-dwa :) Dziekuje za wasze wsparcie, jesteście kochani. :)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję uxmal że czuwasz. :) do mnie wczoraj ktoś dzwonił, nawet dwa telefony, ale jeden telefon był jak mnie operowano, a drugi jak jeszcze spalam po narkozie i byłam pod aparatura. Jeszcze tak przez najbliższe parę dni nie będę mogła odbierać telefonu, więc dziękuję że jesteś, uxmal.

Myślę że spokojnie możesz Panu podać numer telefonu do Rafała, tylko zapytaj  o to Rafała, on nie ma raczej nic przeciwko temu, ale zapytać o zgodę można... Rafał ma rróżne psiaki, więc może jakiś mu podpasuje. :) Do Chełma z Krasnystawu to rzut beretem, Rafał jest/był inspektoratem chelmskiej straży więc całkiem możliwe, że zaproponuje psiaka z Chełma.

Nie chce zaśmiecac wątku, więc tylko podziękuję za kciuki i ciepłe myśli. W czwartek okazało się, że dość mała operacja ma być parogodzinna i to ratująca moje życie, więc i na cięcie całego brzucha. Wyhodowalam w dość krótkim czasie (pół roku) ogromnego guza (większego niż pokazywały badania), wielkości męskiej pięści plus jednego mniejszego po drugiej stronie. Jechałam z myślą najczarniejsza, ale już jest ciut lepiej i jest szansa na to, że w przyszłości będę mieć rodzinę (w co nie wierzyłam w czwartek). Czekam jeszcze na wyniki histopatologiczne i modlę się aby cholerstwo nie było jednak złośliwe. Chcą mnie wypisać w poniedziałek, więc stawiają na nogi raz-dwa :) Dziekuje za wasze wsparcie, jesteście kochani. :)

Jeju Tysiu :)) to tak tylko krótko żeby Cię nie meczyć :) odpoczywaj I uwazaj na siebie bo ze szpitala to teraz za szybko wypisują.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, uxmal napisał:

Jeju Tysiu :)) to tak tylko krótko żeby Cię nie meczyć :) odpoczywaj I uwazaj na siebie bo ze szpitala to teraz za szybko wypisują.

Też żeby Cię Tysiu nie męczyć tylko powtórzę za uxmal (jeśli pozwoli) - uważaj na siebie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za Wasze wsparcie :) Staram się na siebie uważać.

Miałam dzisiaj cudowne zapytanie o Amika. Pan pytał czy Amik zaprzyjaźni się z kurami i gołębiami, bo w zamian za te przyjazne nastawienie do ptaszysk, Amik dostanie cudowny kojec z budą... ;) Eh, taka okazja domku uciekła przed nosem, bo Amik poluje na wszystko, co mniejsze od niego :D 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...