Jump to content
Dogomania

Pogryziony, poraniony, znękany. I nie pomogło mu to, że jest duży. Bo jest po prostu łagodnym biednym psem.I LECZENIE NIESTETY - OKROPNA WIELOLETNIA ZANIEDBANA DYSPLAZJA STAWU BIODROWEGO :((( - Trevor już DS, czekamy na operację


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Rozmawiałam wczoraj z panią Trevora. Chodzi już całkiem dobrze, jak ktoś nie wie, że miał operację, to nie zauważa :) Tylko sierść jeszcze całkiem nie odrosła i wygląda z jednej strony "jak irokez" :D

Może dostanę jakieś nowe zdjęcia, bo się przymilałam o nie :))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

U Trevorka wszystko dobrze. Noga już nie boli, ale pan Piotr określił go jako panikarza, który wciąż pamięta, że noga go bolała i stara się ją oszczędzać i niechętnie chodzi na długie spacery. Może na wiosnę trochę zew natury go bardziej ruszy i będzie chętniej spacerował.

Poza tym miłość w rodzinie psioludzkiej kwitnie :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Dnia 4.01.2020 o 21:18, agat21 napisał:

U Trevorka wszystko dobrze. Noga już nie boli, ale pan Piotr określił go jako panikarza, który wciąż pamięta, że noga go bolała i stara się ją oszczędzać i niechętnie chodzi na długie spacery. Może na wiosnę trochę zew natury go bardziej ruszy i będzie chętniej spacerował.

Poza tym miłość w rodzinie psioludzkiej kwitnie :)

Znalezione obrazy dla zapytania: gify misie tedi szare

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Halo halo! Czy pamiętacie tego przystojniaka? ;))

116421976_722173875247382_17574760458033

Trochę trudno rozpoznać, bo właśnie korzystając ze zniesienia obostrzeń udał się do fryzjera, coby kudłów długaśnych trochę zrzucić ")

A tu zdjęcia pod tytułem "Metamorfoza" :)

obraz.png.568433cff00b0f6d8f410f514ef4c11b.png

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Poza tym oprócz zdjęć - niespodzianki miałam dziś krótką relację o Trevorku. Wszystko z nim ok i -słuchajcie- zaczął szczekać! Sąsiedzi dopiero się dowiedzieli w ten sposób, że mieszka obok nich pies. A zaczął szczekać, bo obok zamieszkał kot :D

Łapka całkiem ok, chociaż nie można powiedzieć, żeby długie spacery były jego pasją :)

Bardzo mnie ucieszyły dzisiejsze zdjęcia i wieści :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Piękne zdjęcia - zowczarkował się Trevorek po ostrzyżeniu ;). A wiadomości, jeszcze piękniejsze :). Jak szczeka, to znaczy, że poczuł się bezpiecznie i u siebie.ogłasza, że on tu jest i broni swojego terenu.

Bliss zaczęła szczekać po pół roku, od wzięcia jej ze schroniska. Szczekała początkowo tylko na tutejsze psy, które kiedyś, tak jak ona były bezdomne, zanim działkowicze ich nie otoczyli opieką adopcyjną. Na psy pańskie od samego początku, nie szczekała. W następnym roku, była już typowym szczekaczem podpłotowym i szczekała na wszystko i na wszystkich. Teraz z wiekiem, już mniej się jej chce szczekać. Na szczęście :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Dnia 31.07.2020 o 21:43, agat21 napisał:

Halo halo! Czy pamiętacie tego przystojniaka? ;))

116421976_722173875247382_17574760458033

Trochę trudno rozpoznać, bo właśnie korzystając ze zniesienia obostrzeń udał się do fryzjera, coby kudłów długaśnych trochę zrzucić ")

A tu zdjęcia pod tytułem "Metamorfoza" :)

obraz.png.568433cff00b0f6d8f410f514ef4c11b.png

 

                                Me to you trzymający mnóstwo czerwonych serc - Gify i obrazki na  GifyAgusi.pl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...