Jump to content
Dogomania

Dziękuję kochani, dzięki Waszej pomocy Lacky już w swoim domku!Pozbyli się mnie, oddali! chociaż...służyłem wiernie, kochałem całym sobą i znowu mnie oddali a mówili że Lacky to znaczy szczęściarz? Pomożesz mi??


Recommended Posts

Też o tym myślałam. Żeby po prostu opisać jego, wcale nie szczęśliwe, życie. Tylko, ze ja nie bardzo potrafię zrobić to zwięźle i w miarę krótko. Wyszedlby mi cały elaborat i komu by sie chciało to czytać...

Są osoby, które mają ten dar, ze potrafią w kilku zdaniach napisać to, co ja w kilkunastu. Może akurat ktoś taki nam (i Lakiemu) pomoże... 

 

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Nadziejka napisał:

Figuniu

 misio juz kocha Ciebie ogromnie kocha

 matko jedyno a czas leci

 pieisenku nartwimy co to bedzie co to bedzie za mieisc dwa

milosci wielka ogromna misienkowa

Nadziejko, dziś otworzyłam paczuszke z zakupionymi na Twoim bazarku rzeczami i odkryłam piękne gratisy-niespodzianki... Pięknie Ci za wszystko dziękuję! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.07.2019 o 17:45, NikaEla napisał:

dobrze, oczywiście 

Jak będziesz mogła, Elu to po prostu napisz :)

Dnia 6.07.2019 o 17:33, Figunia napisał:

Lakus został obdarowany pięknymi szelkami, przez Sunie2000.

Dziękujemy !

Pokazujemy dumnego modela.

I szczęśliwego, bo już nie jest ciagniety za łepetynę...

 

20190706_153753.jpg

20190706_153654.jpg

20190706_153825.jpg

I pewnie wpatrzony w Anię :)

20190706_153823.jpg

I to jego ,mądre spojrzenie :)

Dnia 6.07.2019 o 18:57, Alaskan malamutte napisał:

Lakuś śliczny!! Podmieniłam zdjęcia w ogłoszeniu. Figuniu, proszę pzeczytaj treść, może coś dopisać? 

U mnie Lakuś ma ogłoszeni na Opole (już dosyć długo...). Proszę o sugestię, na jakie miasto zmienić

https://www.olx.pl/oferta/piekny-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-do-adopcji-CID103-IDzPEye.html

Dziękuję, Alaskan :)  Opole jest dość blisko Wrocławia, skoro nie ma odzewu to może... Oleśnica?  Trzebnica?  a może ,trzeba wyróżnić?

Dnia 7.07.2019 o 02:02, b-b napisał:

Szkoda,że chłopak jeszcze nie skradł niczyjego serducha:(

... może będzie tak, że jak już skradnie, to "najmocniej" jak się da! ;)

19 godzin temu, Figunia napisał:

Oj tak Nadziejko, marzymy o dobrym, kochającym domku dla Piesia. 

Zaczynam się bardzo martwić, co z Nim będzie , jak tego domu nie znajdzie do jesieni. Hotelik? Oczywiście, jest to jakieś wyjście. Tylko, wydaje mi sie, ze dla niego to będzie tak, jakby oddać Go do schronu, porzucić...

Już na samą myśl o tym czuje się podle. On mi tak ufa, jest taki kochany, właściwie bezproblemowy. Jak mu spojrzeć w oczy planując coś takiego...?

... ja też się martwię, że tak długo to trwa, zdaję sobie sprawę ,że z każdym dniem ,jest trudniej!  tylko co tu... można zrobić???  :(

19 godzin temu, sunia2000 napisał:

Moze w ogłsozeniu dodać jakąs smutną historie? takich jak laki jest setki psów, musi sie czymś wyrózniać. Oczywiście nic nie wymyślać, ale np podać że dzieciństwo spędził niemal w izolacji, jako szczeniak nie było mu dane poznać zabawy, biegania, a przede wszystkim nie miał kochanego pana/pani.  pożniej trafił jako stróż do firmy gdzie równiez nie miał swobody jaką każdy pies powinien mieć, nie miał swojego pana, swojego miejsca, swojej kanapy. Szuka TEGO kogoś na stałe, szuka swojej kanapy na stałe, swojej miski - Laki chciałby w końcu gdzieś zapuścił korzenie - taki zarys mi przyszedł do głowy

 

 

... wszystko to prawda! próbuję ubrać ,to w słowa i nie wychodzi :(

19 godzin temu, Figunia napisał:

Też o tym myślałam. Żeby po prostu opisać jego, wcale nie szczęśliwe, życie. Tylko, ze ja nie bardzo potrafię zrobić to zwięźle i w miarę krótko. Wyszedlby mi cały elaborat i komu by sie chciało to czytać...

Są osoby, które mają ten dar, ze potrafią w kilku zdaniach napisać to, co ja w kilkunastu. Może akurat ktoś taki nam (i Lakiemu) pomoże... 

 

Ja również zawsze się ''rozwlekam'' ...  dużo piszę.... nie jestem poetą!  to na pewno! :(   

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Skoro są dywagacje nad opisem to poproszę o sugestie czy coś zmienić: https://www.olx.pl/oferta/bedzie-twoim-obronca-i-przyjacielem-owczarek-staro-niemiecki-CID103-IDpTkRb.html Może miasto zmienić? Ostatnio z Krakowa nie mam odzewu...

To może spróbujmy, gdzieś w pobliżu Wrocławia?   czy może trzeba, znowu wyróżnić to ogłoszenie? / jak to sprawdzić czy ogłoszenie jest wyróżnione czy nie?/

1 godzinę temu, NikaEla napisał:

A co to by było? książki? biżuteria? bo ciuchów to chyba niekoniecznie bym chciała..

 pomyślmy jakby je przekazać...

 

... a ja akurat mam ciuchy ale kilka książek również, może jak zwykle Poker ,jeśli będzie mogła podrzuci do mnie a kolega by podjechał do szkoły?   /nie wiem jak ten ,nasz szlak kontaktowy, funkcjonuje w czasie wakacji? /

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, anica napisał:

 

... a ja akurat mam ciuchy ale kilka książek również, może jak zwykle Poker ,jeśli będzie mogła podrzuci do mnie a kolega by podjechał do szkoły?   /nie wiem jak ten ,nasz szlak kontaktowy, funkcjonuje w czasie wakacji? /

musimy zmienić ten szlak  , bo idę na roczny urlop zdrowotny

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, NikaEla napisał:

musimy zmienić ten szlak  , bo idę na roczny urlop zdrowotny

To zmienimy, chociaż na razie nic mi nie przychodzi do głowy ... ale super dłuuugi urlop, życzę żeby był , udany!  :)

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

To zmienię na Legnicę, jeżeli Laki nie ma tam. Ogłoszenie jest wyróżnione do 12. lipca :)

Dziękuję :)  na Legnicę ,chyba nie ma!

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Podmieniłam na Legnicę :)

Dziękuję ,Tysiu :) 

Ja podmieniłam zdjęcia w ogłoszeniu na Gumtree i przedłużyłam dwa ogłoszenia na Wrocław

https://www.gumtree.pl/a-zwierzaki-psy-i-szczenieta/dolnoslaskie-katy-wroclawskie/najmilszy-pies-do-wziecia-lacky-twoj-przyjaciel-i-obronca-na-zawsze/1005180617240910489144809?activateStatus=adEdited

Miałam jeden telefon z Wrocławia, niestety to nie 'ten'  telefon :(   starsi państwo po 70-tce, mieszkanie w kamienicy na pierwszym piętrze, szkoda  smutny.gif

W radio słuchałam długoterminowej prognozy pogody, podobno do końca lipca ma być wiele chłodniejszych dni, zobaczymy?  ale może to jest dobry moment ,żeby wrócić do tematu badań i kastracji?  co o tym sądzisz Aniu?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.07.2019 o 17:44, anica napisał:

Dziękuję ,Tysiu :) 

Ja podmieniłam zdjęcia w ogłoszeniu na Gumtree i przedłużyłam dwa ogłoszenia na Wrocław

https://www.gumtree.pl/a-zwierzaki-psy-i-szczenieta/dolnoslaskie-katy-wroclawskie/najmilszy-pies-do-wziecia-lacky-twoj-przyjaciel-i-obronca-na-zawsze/1005180617240910489144809?activateStatus=adEdited

Miałam jeden telefon z Wrocławia, niestety to nie 'ten'  telefon :(   starsi państwo po 70-tce, mieszkanie w kamienicy na pierwszym piętrze, szkoda  smutny.gif

W radio słuchałam długoterminowej prognozy pogody, podobno do końca lipca ma być wiele chłodniejszych dni, zobaczymy?  ale może to jest dobry moment ,żeby wrócić do tematu badań i kastracji?  co o tym sądzisz Aniu?

Aniu, rozmawiałam wczoraj z Panem. Chyba znam tych Państwa, mieszkali wcześniej kilka domów dalej, na rogu mojej ulicy. 

Jeśli dobrze Ich kojarzę, to Laki faktycznie miałby wspaniały dom (tylko te schody...).

Spotykaliśmy się na spacerach, miałam wtedy chyba Lonię . .. Oni chodzili z wielkim, pieknym onkiem.

Byli świadkiem, jak "moja" wrona atakowała mnie,bijąc skrzydłem to w głowę, to w plecy (tak wymusza ciasteczka...). Byli zachwyceni, zdumieni, musialam Im opowiedzieć co i jak... Rozmawialiśmy wtedy pierwszy raz. Jeśli to Oni, to też będą mnie kojarzyć.

Oby tylko Pan jeszcze zadzwonił, bo pytał, czy Laki biega i jak wchodzi po schodach...

Po rozmowie usilnie myślałam o tym, ze skoro byliśmy prawie sąsiadami, to muszę Ich znać. I przyszło olsnienie, przypomniałam sobie tą parę... Faktycznie widziałam kiedyś, jak wchodzili do tego właśnie domu i faktycznie nie widuje Ich juz od kilku lat.

Bardzo byłabym szczęśliwa (i spokojna), gdyby Laki trafił w Ich ręce. Tylko te schody...

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.07.2019 o 11:56, NikaEla napisał:

zaraz po niedzieli mogę zrobić,myslę , że ochłonę do tego czasu 

Z mojego bazarku pozostały książki.Można je wykorzystać do sprzedaży w tym bazarku.Opisy i zdjęcia są(książki w idealnym stanie).Wysyłka by była ode mnie.

https://www.dogomania.com/forum/topic/349931-zakończony-rozliczonybazarek-różności-od-190519-do-240519/

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...