Jump to content
Dogomania

Dziękuję kochani, dzięki Waszej pomocy Lacky już w swoim domku!Pozbyli się mnie, oddali! chociaż...służyłem wiernie, kochałem całym sobą i znowu mnie oddali a mówili że Lacky to znaczy szczęściarz? Pomożesz mi??


Recommended Posts

Dnia 3.08.2019 o 12:39, sunia2000 napisał:

Nieraz tzw. żul, kloszard lepiej się opiekuje swoim psem niż paniusia z pierszej kościelnej ławki :( Schronisko kilka mc temu odmówiło wydania psa parze, znajomym znajomej, sugerując się ich wyglądem - kolczyki, tatuaże, oryginalne fryzury :(  Podejrzewam, że pies miałby u nich jak w raju, lepiej niż u "porządnych" ludzi. 

Nieraz zdarza mi się odwiedzić squaty, czyli miejsca przygarnięte przez tzw. gorszy sort, anarchistów, tych "złych" wytatuowanych ludzi, zawsze jest tam kilka psów - wszystkie odkarmione, wysterylizowane, często z foresto na szyi :) 

Ja myślę dokładnie to samo!  teraz jestem jeszcze bardziej zdruzgotana, z jednej strony nie mam siły i czasu opisywać ,ostatnich zdarzeń jakie ,działy się wokół z drugiej strony, muszę się pozbierać!   i trzeba zacząć coś z tym robić! szukać ratunku dla tych biednych stworzeń! ... nie wiem świat, oszalał?  to dzieje się wokół mnie?   czy kiedyś po prostu, tego nie widziałam?....

Dnia 3.08.2019 o 20:44, Gabi79 napisał:

Zaglądam do Lakusia

Ja bardziej ufam tzw.  żulom, czy  pijaczkom, którzy mają dobre serce niż paniusiom biegającym do kościoła.

Jak to mówią: "Modli się pod figurą, a diabła ma za skórą"

Kiedyś słyszałam pewną historię:

Starsza Pani miała ukochaną sunię.

Owa pani poznała pana, który się do niej wprowadził, a że nie lubił psów wywiózł sunię do lasu.

Do tej pory, jak sobie to przypomnę słabo mi się robi.

Na pewno sunia tam padła z głodu i wycieńczenia.

Witaj serdecznie, Gabrysiu buziak.gif miło że zajrzałaś, straszne! :(     całym sercem życzę pani ,tego samego.... samotności w chorobie :(

14 godzin temu, Figunia napisał:

Może uda mi sie napisać bez problemów. ..

Lakus dziękuję za odwiedziny i zaprasza. To bardzo przyjazny piesek...

 

Dla równowagi, po tych smutnych historiach, napisze o czymś pozytywnym. 

Już od kilku lat, spotykam młodego mężczyznę, z dwoma lub trzema psami. Zawsze są to stare pieski,  takie dziadunie. Na początku myslalam, ze po prostu ma swoje dwa psy (wtedy miał dwa), które nie są juz młode i tyle. Nawet kilka razy z Nim rozmawiałam, bo niestety, zostawial je uwiazane przed Leclerkiem, a jeden z nich, strasznie szczekal i trzasl się, wiec kucnelam przy nich i je pocieszalam, glaskalam, itp. Nawet Mu wtedy zwróciłam uwagę, ze ten mały bardzo sie stresuje i żeby ich tak nie zostawial. Kiedy w tym roku zobaczyłam, ze ma trzy psy i ten "nowy" wygląda na jeszcze starszego dziadka, spytalam, co to za piesek. No i chłopak powiedział, ze wziął go z naszego schroniska. Że zawsze bierze tylko staruszki. A ten nowy, ma padaczkę, wiec tym bardziej trzeba było go zabrać.

Nie muszę chyba pisać, jak byłam tym wzruszona, zwłaszcza, ze chłopak nie wygląda na zamożnego, raczej na ... nie zamożnego...

Od jakiegoś czasu On juz mnie kojarzył,chyba mając Karacika, powiedziałam Mu, ze szukam dla niego domu, bo mam go na dt. Przy tegorocznym spotkaniu, powiedziałam Mu, ze Karacik ma już swój dom, a teraz mam na dużego, owczarkowatego pieska. Niedlugo potem zobaczył Lakusia na spacerze i juz sie nim zachwycal i mowil, ze gdyby nie jego dziadki, to wzialby go ode mnie... Dziś się znowu spotkaliśmy, pytał, jak tam Lakus, czy ma już dom. 

Jak powiedziałam, ze niestety nie, to rzekł, ze bardzo Mu Lakusia szkoda, ze wciąż nie ma swego domu i jeszcze: " ja bym go wziął,  tylko nie wiem, jaki jest do kotkow, bo mam też kotki, no i trzy psy staruszki...."

Tak wiec, moja konkluzja jest taka, ze są też wokół nas ludzie-anioły.  Dobrzy, wrażliwi ludzie, z sercem dla zwierząt. Nie są halasliwi, nie rzucają się w oczy, ale robią tak dużo dobra.

 

I tacy ludzie ,pozwalają nam przetrwać,  ja również takich spotykam i cieszę się bardzo z każdej ,takiej nawet drobnej pomocy a czasem ,tylko dobrego słowa! :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, b-b napisał:

1118.jpg.5eff9acf0c5e05f334e55966517634da.jpg

 

Ktoś wyróżnił ogłoszenie chłopaka :)

To nasz Eliczek, kochany serduszka2.gif Bogduniu, super że to pokazałaś / w sensie ,tabelę i że do 4września Lakuś ma wyróżnienia, jak znaleźć tą tabelkę na OLX?/  Ela była już tak zmęczona, że ... zapomniała do kiedy wyróżniła?  prosiła żeby sprawdzić :)    poprosiłam o Twoje wyróżnienie i u Alaskan malamutte, ja muszę teraz przejrzeć inne i też coś wyróżnić!   szczerze mówiąc to się troszeczkę pogubiłam :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, anica napisał:

 / w sensie ,tabelę i że do 4września Lakuś ma wyróżnienia, jak znaleźć tą tabelkę na OLX?

Jeżeli to Twoje ogłoszenie to wchodzisz na "moje ogłoszenia" i przytrzymujesz myszką ten niebieski pasek "promowane do XX" - tabelka sama wyskakuje.

Moje ogłoszenie (na Jelenią Górę) też jakiś dobry duszek wyróżnił :)
laki.jpg.09907d778c2c3787d8e946673198a97a.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry,

z grupą kochanych osób o WIELKIM SERCU opiekowaliśmy się długi czas Panem Marianem i Reksem, których historia widnieje na kartach tego wątku... PAN MARIAN I REKS

Wpierw odszedł Pan Marian.. w listopadzie 2017 roku... W czerwcu 2019 poszedł za Nim i Reks..

Są RAZEM... Przyjaciele w biedzie...

W skarbonce Reksa pozostało 108,82 zł. Aga76 zaproponowała by przekazać je na potrzeby Lackiego.

Bardzo proszę o podanie numeru konta, przeleję. Niech dobrze się przysłużą psiemu koledze.

 

 

  • Like 7
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.08.2019 o 21:04, tobciu napisał:

Dzień dobry,

z grupą kochanych osób o WIELKIM SERCU opiekowaliśmy się długi czas Panem Marianem i Reksem, których historia widnieje na kartach tego wątku... PAN MARIAN I REKS

Wpierw odszedł Pan Marian.. w listopadzie 2017 roku... W czerwcu 2019 poszedł za Nim i Reks..

Są RAZEM... Przyjaciele w biedzie...

W skarbonce Reksa pozostało 108,82 zł. Aga76 zaproponowała by przekazać je na potrzeby Lackiego.

Bardzo proszę o podanie numeru konta, przeleję. Niech dobrze się przysłużą psiemu koledze.

 

 

Kochana... bardzo, ale to bardzo mi przykro, ze oba Pieski nie żyją. 

Poczytam o Nich, zajrzę tam, ale już jutro. Dziś jeszcze Ich nie znam, nie wiem, jak wyglądają,  jakie były Ich losy, ale już mi Ich strasznie szkoda, bo na pewno, zanim trafiły w Wasze ręce,  zaznaly biedy i pewnie cierpienia też. 

Tobciu Tobie, Adze76 i wszystkim wspaniałym Ludziom, którzy pomagali Panu Marianowi i Reksowi, również finansowo, a teraz godzą się na przekazanie pozostałych pieniędzy Lakiemu, dziękuję z całego serca.

Bardzo jestem wzruszona Waszym pięknym gestem. Gdyby Lakus umiał mówić...dołączył by zapewne do tych podziękowań. To kochane, wdzięczne psisko...

Jeszcze raz dziekuje Tobie Aga76, za wybranie akurat mego tymczaska i Tobie Tobciu, za aprobatę tego wyboru!

Dziękuję też NikaEli, za wysłanie moich danych do przelewu!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, NikaEla napisał:

7.08.2019 poszło z bazarku

dla Lakiego 76zł

 

 

Laki chyba naprawdę jest szczesciarzem. Przynajmniej, jak chodzi o sprawy finansowe...

Dziękuję serdecznie za kolejną wpłatę dla Chłopaka.

Jak tylko pojawi sie na koncie, zaraz napiszę. 

Link to comment
Share on other sites

Chciałam pomóc w wyróżnieniu OLX.Na pierwszej stronie są linki wstawione ale tylko jedno ogłoszenie jest aktualne na Jelenią Górę.

<<Ogłoszenie na Kraków >> - wyróżnione do dnia....30,05,2019
<<Ogłoszenie na Wrocław-Krzyki>> - wyróżnione do dnia...
<<Ogłoszenie na Poznań>> - brak wyróżnienia
<<Ogłoszenie na Wrocław-Psie Pole>> - brak wyróżnienia

<<Ogłoszenia na Jelenią Górę >>  wyróżnione do dnia 30,08,2019

Jednym słowem ogólny bałagan i ciężko pomóc.Wyżej są podane linki ale one się zgubią w postach.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.08.2019 o 15:53, Tyś(ka) napisał:

Jeżeli to Twoje ogłoszenie to wchodzisz na "moje ogłoszenia" i przytrzymujesz myszką ten niebieski pasek "promowane do XX" - tabelka sama wyskakuje.

Moje ogłoszenie (na Jelenią Górę) też jakiś dobry duszek wyróżnił :)
laki.jpg.09907d778c2c3787d8e946673198a97a.jpg

Dziękuję za podpowiedź :)  a tym dobrym Duszkiem jest nasz , Eliczek kochany, ja za to może wyróżnię chociaż jedno Amisiowi?  Justynko a znasz ten portal ?

https://aniland.pl/ogloszenia/do-oddania/psy/

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.08.2019 o 21:04, tobciu napisał:

Dzień dobry,

z grupą kochanych osób o WIELKIM SERCU opiekowaliśmy się długi czas Panem Marianem i Reksem, których historia widnieje na kartach tego wątku... PAN MARIAN I REKS

Wpierw odszedł Pan Marian.. w listopadzie 2017 roku... W czerwcu 2019 poszedł za Nim i Reks..

Są RAZEM... Przyjaciele w biedzie...

W skarbonce Reksa pozostało 108,82 zł. Aga76 zaproponowała by przekazać je na potrzeby Lackiego.

Bardzo proszę o podanie numeru konta, przeleję. Niech dobrze się przysłużą psiemu koledze.

 

 

Dzień dobry, Tobciu ,buziak.gif i ja Dziękuję pięknie Tobie i Aga 76 za te pieniążki ,przydadzą się! bardzo przydadzą! ,temu kochanemu psu, wzruszyłam się i nie wiem co powiedzieć.... dobrze że Ania ,tak to ładnie ujęła :)

17 godzin temu, Figunia napisał:

Kochana... bardzo, ale to bardzo mi przykro, ze oba Pieski nie żyją. 

Poczytam o Nich, zajrzę tam, ale już jutro. Dziś jeszcze Ich nie znam, nie wiem, jak wyglądają,  jakie były Ich losy, ale już mi Ich strasznie szkoda, bo na pewno, zanim trafiły w Wasze ręce,  zaznaly biedy i pewnie cierpienia też. 

Tobciu Tobie, Adze76 i wszystkim wspaniałym Ludziom, którzy pomagali Panu Marianowi i Reksowi, również finansowo, a teraz godzą się na przekazanie pozostałych pieniędzy Lakiemu, dziękuję z całego serca.

Bardzo jestem wzruszona Waszym pięknym gestem. Gdyby Lakus umiał mówić...dołączył by zapewne do tych podziękowań. To kochane, wdzięczne psisko...

Jeszcze raz dziekuje Tobie Aga76, za wybranie akurat mego tymczaska i Tobie Tobciu, za aprobatę tego wyboru!

Dziękuję też NikaEli, za wysłanie moich danych do przelewu!

 

Dnia 7.08.2019 o 09:18, NikaEla napisał:

wysyłam

Dziękuję że jesteś!  jak dobry Duszek zjawiasz się w potrzebie :)

23 godziny temu, NikaEla napisał:

7.08.2019 poszło z bazarku

dla Lakiego 76zł

 

 

Dziękujemy , Eluniu buziak.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Anula napisał:

Chciałam pomóc w wyróżnieniu OLX.Na pierwszej stronie są linki wstawione ale tylko jedno ogłoszenie jest aktualne na Jelenią Górę.

<<Ogłoszenie na Kraków >> - wyróżnione do dnia....30,05,2019
<<Ogłoszenie na Wrocław-Krzyki>> - wyróżnione do dnia...
<<Ogłoszenie na Poznań>> - brak wyróżnienia
<<Ogłoszenie na Wrocław-Psie Pole>> - brak wyróżnienia

<<Ogłoszenia na Jelenią Górę >>  wyróżnione do dnia 30,08,2019

Jednym słowem ogólny bałagan i ciężko pomóc.Wyżej są podane linki ale one się zgubią w postach.

Masz rację, Anulko, Przepraszam, coś widzę ,że tu nawywijałam zawstydzony.gif  jakimś cudem wstawiłam ogłoszenia Dosi? nie wiem jak to zrobiłam??? ... to chyba tak jest jak się szybko, cichcem, pracuje w pracy... spod lady:(

Zaraz polecę na pierwszą stronę i spróbuję 'ogarnąć'  ten bałagan:(

 a jutro sprawdzę , gdzie jeszcze ogłaszałam Lakusia

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zadzwonił jakiś pan, ale tak mnie wieczorem zdenerwował ,że nawet nie chciałam napisać  ale po przemyśleniu jednak napiszę i jeszcze na czarne kwiatki powinnam wstawić jak znajdę wątek :(   

Pan który dzwonił ,chciał natychmiast przyjechać po Lakusia, żeby zabrać , nie będę opisywać całej ''chorej rozmowy''  ale w tle słyszałam kobietę i mężczyznę i słyszałam.... jak nie chce dać tego ,to znajdziemy innego!  :(   niestety było to powiedziane w taki sposób że ... tknęło mnie złe przeczucie ... nie potrafię tego racjonalnie wyjaśnić :(

Otrzymałam również wiadomość na OLX 

Cytat

Cześć.
Spróbuj wrzucić ogłoszenie na Aniland.pl
Portal jest nowy, ale ma duże dotarcie. I jest poświęcony tylko zwierzętom.
Pozdrawiam,
Magda

...i skorzystałam z rady i zamieściłam tam ogłoszenie dla Lakusia, pierwszy raz spotkałam się z aniland.pl :)

https://aniland.pl/ogloszenia/do-oddania/psy/

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, anica napisał:

Masz rację, Anulko, Przepraszam, coś widzę ,że tu nawywijałam zawstydzony.gif  jakimś cudem wstawiłam ogłoszenia Dosi? nie wiem jak to zrobiłam??? ... to chyba tak jest jak się szybko, cichcem, pracuje w pracy... spod lady:(

Zaraz polecę na pierwszą stronę i spróbuję 'ogarnąć'  ten bałagan:(

 a jutro sprawdzę , gdzie jeszcze ogłaszałam Lakusia

Wyróżniłam OLX na Wrocław do 07.09.19

https://www.olx.pl/oferta/bede-cie-kochac-calym-sercem-tylko-mnie-wez-przytul-lacky-szuka-domu-CID103-IDzENWg.html

Te dwa ogłoszenia co pozostały na Wrocław warto zmienić na Poznań,Zieloną Górę albo inne miasto.Wystarczy jedno na Wrocław.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anula napisał:

Wyróżniłam OLX na Wrocław do 07.09.19

https://www.olx.pl/oferta/bede-cie-kochac-calym-sercem-tylko-mnie-wez-przytul-lacky-szuka-domu-CID103-IDzENWg.html

Te dwa ogłoszenia co pozostały na Wrocław warto zmienić na Poznań,Zieloną Górę albo inne miasto.Wystarczy jedno na Wrocław.

 

Super, Dziękuję kochana , Anulko buziak.gif zrobię na Poznań i Zieloną Górę również

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Wystarczy tylko w ogłoszeniu zmienić miasto.OLX może wywalić nowe ogłoszenie.

Może spróbuję zmienić tytuł?  albo to  z Krzyków?  jutro ja wyróżnię jakąś dzielnicę a dzisiaj jeszcze przedłużyłam Gumtree, padam już na twarz a jeszcze lecę do Rokusia na wątek.

https://www.gumtree.pl/a-zwierzaki-psy-i-szczenieta/dolnoslaskie-katy-wroclawskie/najmilszy-pies-do-wziecia-lacky-twoj-przyjaciel-i-obronca-na-zawsze/1005180617240910489144809?activateStatus=adReposted

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, anica napisał:

Może spróbuję zmienić tytuł?  albo to  z Krzyków?  jutro ja wyróżnię jakąś dzielnicę a dzisiaj jeszcze przedłużyłam Gumtree, padam już na twarz a jeszcze lecę do Rokusia na wątek.

https://www.gumtree.pl/a-zwierzaki-psy-i-szczenieta/dolnoslaskie-katy-wroclawskie/najmilszy-pies-do-wziecia-lacky-twoj-przyjaciel-i-obronca-na-zawsze/1005180617240910489144809?activateStatus=adReposted

Aniu,dzielnica nic praktycznie nie daje,Wrocław to Wrocław ogólnie,zmień na inne miasto.Bez sensu jest wyróżniać 3 ogłoszenia na Wrocław. tj.jedno już jest wyróżnione.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Anula napisał:

Aniu,dzielnica nic praktycznie nie daje,Wrocław to Wrocław ogólnie,zmień na inne miasto.Bez sensu jest wyróżniać 3 ogłoszenia na Wrocław. tj.jedno już jest wyróżnione.

Dobrze, tak zrobię!  ... to najpierw te Krzyki zmienię na Zieloną Górę :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.08.2019 o 21:04, tobciu napisał:

Dzień dobry,

z grupą kochanych osób o WIELKIM SERCU opiekowaliśmy się długi czas Panem Marianem i Reksem, których historia widnieje na kartach tego wątku... PAN MARIAN I REKS

Wpierw odszedł Pan Marian.. w listopadzie 2017 roku... W czerwcu 2019 poszedł za Nim i Reks..

Są RAZEM... Przyjaciele w biedzie...

W skarbonce Reksa pozostało 108,82 zł. Aga76 zaproponowała by przekazać je na potrzeby Lackiego.

Bardzo proszę o podanie numeru konta, przeleję. Niech dobrze się przysłużą psiemu koledze.

 

 

 

Dnia 7.08.2019 o 09:18, NikaEla napisał:

wysyłam

Właśnie zrobiłam przelew. Proszę o potwierdzenie na wątku Reksa i tutaj - gdy dojdą.

Nie ma za co dziękować, niech te pieniądze dobrze się przysłużą Lackiemu. Na "naszym" wątku dobro krążyło i cieszę się, że możemy przekazać je dalej.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...