Jump to content
Dogomania

Atila,Lucky,Timi od O4.05.19 w Hoteliku.Atila-20.05.19;Timi-29.05.19 i Lucky-20.06.19 w DS.


Anula

Recommended Posts

Ogromnie się cieszę i dzięki za wiadomość Bogusik.Bardzo przeżywałam,martwiłam się,ponieważ to nie był rutynowy zabieg.Teraz decydujące będą dwie doby aby nic po drodze nie wydarzyło się niespodziewanego i jutro Atila wróciła do swojego domku w dobrej formie.W swoim otoczeniu,przy opiekunach będzie o wiele szybciej i łatwiej jej dochodzić do zdrowia.

A opiekunowie wspaniali,jestem pełna podziwu i dziękuję im za wspaniałe serce i opiekę nad malutką.Dalej trzymam kciuki,nie puszczam.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

serce-ruchomy-obrazek-0026.gif Przekazuję bardzo dobrą wiadomość,że operacja się udała :):):) Teraz, aby tylko Atilka po niej doszła do siebie więc kciuków nie puszczam.

Kamień z serca !!! Jednak wciąż kciuki potrzebne, zeby nie było żadnych komplikacji. Atilko, masz teraz własną, cudowną rodzinę, więc zrób wszystko, by wrócić do niej w pełnym zdrowiu !!!

Oby wszystko dobrze sie skończyło !

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, ze operacja przebiegła bez problemów, mam nadzieję, ze już niedługo Atilka będzie mogła w pełni cieszyć się zdrowiem i szczęściem ze swoją kochającą ją Rodziną:)

Moje kciuki tez nadal mocno zaciśnięte!

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Mam nadzieję,że Atila dobrze się czuje,nie ma powikłań.Trzymam kciuki nadal za malutką.

 

3 godziny temu, Havanka napisał:

Zerkam z rana, czy są nowe wieści... Mam nadzieję, ze wkrótce będą i to dobre.

Atilka  na szczęście czuje się dobrze :) Zjadła dzisiaj śniadanko,była na małym spacerku i zrobiła na nim siku :) Teraz są w drodze do domku :)

1534890306_WhatsAppImage2019-07-27at12_55_39.jpeg.93c8178c24d2052172ab4ed22af59a24.jpeg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Poki co, wieści calkiem dobre ! Oby tak dalej a juz za kilka dni Atilka zapomni o wszystkim. Wciąż kciuki zaciśnięte !

Ja też tak myślę,że jeszcze trochę i zapomni kruszynka o wszystkim :)

2 godziny temu, dwbem napisał:

Cudownie mi się czytało o tych psiakach, trafiły do wspaniałych domków i mam nadzieję, ze teraz już do końca życia będą szczęśliwe.

Taką mamy wszyscy nadzieję,że te skrzywdzone  psiaki już nigdy nie zostaną porzucone i będą właśnie jak napisałaś: do końca życia szczęśliwe!:)

Jeszcze jedno zdjęcie Atilki otrzymałam przed chwilą :)

1495993481_WhatsAppImage2019-07-27at19_34_23.jpeg.1f894de80b3b277937900b166f714c27.jpeg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak sobie myśle, ze Atilka miała ogromne szczęście, ze została wypatrzona przez Anulę i Bogusik, dostala szansę na wspaniały dom, na operację, na zdrowe życie.

Już nigdy  nie zostanie porzucona z powodu  problemów zdrowotnych.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, helli napisał:

Jak klamry, to nie musi mieć kołnierza?

Chyba bym jej nalozyla, az mi słabo jak patrzę na to cięcie

Tak,Atilka ma kołnierz ale będzie zakładany w ostateczności.Pani Wioletta i jej mąż to bardzo odpowiedzialni ludzie i wierzę w to,że dopilnują aby ich "słoneczku" nic się złego nie przytrafiło.Te zdjęcia są robione bez niego, ponieważ była pod obserwacją czujnego oka p.Wioletty.Na długo przed operacją wstawała kilka razy w nocy, aby zmieniać podkłady, czuwać czy wszystko jest dobrze i nie było jej ciężko, więc myślę,że tym bardziej teraz po operacji odpowiednio o nią zadba.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Havanka napisał:

Czy wiadomo jak miewa się Atilka? Czy rana dobrze sie goi?

Wiadomości od p.Wioletty :)

Wszystko ok .Byla dzisiaj na ostatnim zastrzyku,a od juta tabletki .Miała USG nerek i jest dobrze W czwartek kontrola i badanie moczu :)

Nie nosi kołnierza ani ubranka pilnuje ją 24 h .Śpię z nią aż będzie miała ściągnięte szwy.

1611343503_WhatsAppImage2019-07-29at19_14_31.jpeg.183c3b715654bb03ef4f1181377280b1.jpeg

1643932738_WhatsAppImage2019-07-29at19_14.31(1).jpeg.8c6092a89f8157e1c28cd7bc9d8bafa7.jpeg

 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...