Jump to content
Dogomania

Cebulek za TM, nie przeżył ciężkiej operacji.


Recommended Posts

Zaczęłam tworzyć bazarek na pokrycie kosztów operacji, ale jak zwykle nie umiem wstawić zdjęć. Mało tego, nie wiem co mam sobie z nimi zrobić, bo mam tylko na telefonie. Telefon nowy. Nie mam opcji wyślij na e-maila. Z e-maila próbowałabym wrzucić  je na pulpit....Ech,.....

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, MALWA napisał:

Zaczęłam tworzyć bazarek na pokrycie kosztów operacji, ale jak zwykle nie umiem wstawić zdjęć. Mało tego, nie wiem co mam sobie z nimi zrobić, bo mam tylko na telefonie. Telefon nowy. Nie mam opcji wyślij na e-maila. Z e-maila próbowałabym wrzucić  je na pulpit....Ech,.....

Z telefonu musisz zrzucić zdjęcia na dysk kompa, a z kompa na wątek i to wszystko.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Poker napisał:

Czegoś nie rozumiem. Na rachunku jest 2 x marzec po 275 zł. Czy to nie pomyłka?

 

23 minuty temu, rozi napisał:

Ale to dwa pieski.

To jest wspólna faktura za Sebulka i Oro.  Przelew jest dla każdego pieska z jego prywatnego konta. 

Porównaj początki numerów kont bankowych obu piesków, a zobaczysz, że są inne.

Przelew z konta Oro.

782113238_Oroprzel.png.a75daed267032fed1ebb0745b8a46e1f.png

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, jankamałpa napisał:

Ja wpłacę, tylko dziś w pracy i jutro też w pracy na kompie służbowym - praca w domu po 12 godzin i jak kończe to mi się nie chce po prostu otwierać swojego laptopa. Wczoraj miałam wolne ale to z kolei w samochód i do moich psów. Zostaje mi sobota.

Nie ma pośpiechu. Na razie nie mamy jeszcze faktury od weta.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.04.2020 o 22:26, Ewa Marta napisał:

 Mam nadzieję, że niebawem dostaniemy ostateczne rozliczenie i będziemy wiedzieć ile brakuje.

Właśnie dzisiaj dostałam fakturę za leczenie Sebusia. Faktura jest na kwotę 1.000,00 zł. Na koncie psiaczka jest aktualnie 748,30 zł. Do pełnej kwoty brakuje więc 251,70 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...