Jump to content
Dogomania

Borys szuka domu - spokojny, młody, nieuciążliwy o wielkim sercu!


Recommended Posts

Hej, Borys jest u nas od 4 dni. Żona wyrataowała go spod kół auta, w Tenczynku woj. małopolskie. Szukamy nowego domku dla Niego, widać po zachowaniu psa, że nikomu nie zginął, tylko ktoś się go chciał pozbyć (mamy 3 psy, 2 koty, królika i żółwia - zwierzaki z adopcji, więc wiem o czym pisze). Jest bardzo grzeczny, myślę patrząc po zębach że ma ok, półtora roku, nie robi w domu, leży w jednym miejscu, lubi psy i koty, z córką się bawi, pozytywnie nastawiony do życia. Nic nie niszczy i ma przyjacielskie spojrzenie, umie ładnie chodzić na smyczy, jest posłuszny w domu i na spacerze (siada i podaje łapkę, jest karny na komendę odpuszcza zabawę i kładzie się). Szukamy dla niego domku. Nadaje się też do bloku, najlepiej domu z ogrodem, z dziećmi i innymi zwierzętami, bardzo pozytywnie nastawiony do wszystkiego co się rusza:) Dawno takiego grzecznego gościa nie widziałem:)

IMG_20190314_065330070.jpg

IMG_20190314_095439497.jpg

IMG_20190318_075016641.jpg

IMG_20190318_075031795.jpg

IMG_20190318_075131483.jpg

Link to comment
Share on other sites

wipnetart, tu domu nie znajdziesz. My wszyscy szukamy domów dla naszych podopiecznych poza forum. Zrób ogłoszenia na OLX, gumtree,. Morusku , adoptuj psa.  Musisz napisać ile pies waży , ile ma wysokości w kłębie, wiek i pozbieraj jego cechy charakteru w ładny tekst. Dodaj kilka zdjęć , w tym na stojąco  , z dziećmi też .Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, wipnetart napisał:

rada w porządku, ale skąd pewność że tu domu nie znajdę?? Jest wszędzie ogłoszony.

Poczytaj wątki , to będziesz wiedział. To jest forum , na którym szuka się domów dla psów ,a nie się je oferuje.

Czasem trzeba poczekać na chętnych i parę miesięcy. Czasem dom znajduje psa w ciągu kilku dni ,ale to rzadkość.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Poker napisał:

Poczytaj wątki , to będziesz wiedział. To jest forum , na którym szuka się domów dla psów ,a nie się je oferuje.

Czasem trzeba poczekać na chętnych i parę miesięcy. Czasem dom znajduje psa w ciągu kilku dni ,ale to rzadkość.

człowieku przeczytałeś że my również od lat adoptujemy zwierzęta? co to za teksty że się psów nie oferuje. Po co piszesz te mądrości? ja chcę znaleźć dom psiakowi bo nie wyobrażam sobie oddać go do schroniska. Udzielaj swoich złotych rad ale ja za nie dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, wipnetart napisał:

człowieku przeczytałeś że my również od lat adoptujemy zwierzęta? co to za teksty że się psów nie oferuje. Po co piszesz te mądrości? ja chcę znaleźć dom psiakowi bo nie wyobrażam sobie oddać go do schroniska. Udzielaj swoich złotych rad ale ja za nie dziękuję.

Przeczytaj uważnie zdanie Poker.

Niepotrzebnie się tak irytujesz.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, wipnetart napisał:

człowieku przeczytałeś że my również od lat adoptujemy zwierzęta? co to za teksty że się psów nie oferuje. Po co piszesz te mądrości? ja chcę znaleźć dom psiakowi bo nie wyobrażam sobie oddać go do schroniska. Udzielaj swoich złotych rad ale ja za nie dziękuję.

Wrzuć proszę linki do ogloszeń Borysa. Pomogę w ogłaszaniu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, wipnetart napisał:

człowieku przeczytałeś że my również od lat adoptujemy zwierzęta? co to za teksty że się psów nie oferuje. Po co piszesz te mądrości? ja chcę znaleźć dom psiakowi bo nie wyobrażam sobie oddać go do schroniska. Udzielaj swoich złotych rad ale ja za nie dziękuję.

Nerwowy jesteś , dobrze Ci radzę , z życzliwością , a Ty odczytujesz co chcesz ,a nie co jest napisane.

Nie piszę ,że się nie oferuje psów tylko domów dla psów na tym forum.

I zmień tytuł ,bo  szukasz domu dla Borysa , a  nie nowego domu. On przecież nie ma  starego domu , jest u Was w domu tymczasowym.

Link to comment
Share on other sites

w ogóle nie nerwowy:), są tacy ludzie którzy wszystko wiedzą i wszędzie są, pytani, czy nie pytani chcą coś wymyślić na siłę. Tytułu panie mądralo nie będę zmieniał, bo przypuszczam że Borys miał stary dom. 

Już wrzucam link do olx, a później do fb prześlę, dziękuję wszystkim którzy chcą w tej sprawie pomóc, pozdrowienia!!

https://www.olx.pl/oferta/znaleziona-pieska-w-tenczynku-poszukiwany-wlasciciel-CID103-IDz2Cwc.html

A kogoś o nicku Poker, już przecież prosiłem, żeby do mnie nie pisał.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, wipnetart napisał:

w ogóle nie nerwowy:), są tacy ludzie którzy wszystko wiedzą i wszędzie są, pytani, czy nie pytani chcą coś wymyślić na siłę. Tytułu panie mądralo nie będę zmieniał, bo przypuszczam że Borys miał stary dom. 

Już wrzucam link do olx, a później do fb prześlę, dziękuję wszystkim którzy chcą w tej sprawie pomóc, pozdrowienia!!

https://www.olx.pl/oferta/znaleziona-pieska-w-tenczynku-poszukiwany-wlasciciel-CID103-IDz2Cwc.html

A kogoś o nicku Poker, już przecież prosiłem, żeby do mnie nie pisał.

Na PW podam mail, podeślij mi zdjęcia Boryska. Jak zrobię ogłoszenie, wrzucę tutaj link. Teraz znikam do pracy. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie  o adopcji trzeba dać na Kraków. Ludzie chętni przygarnąć wpisują w wyszukiwarkę duże miasto i Tenczynek im się nie pokaże.

Tekst jest, moim zdaniem, dobry, dopisałabym może, że umie ładnie chodzić na smyczy, jest posłuszny w domu i na spacerze. O ile jest, oczywiście. I zdjęcia jakieś ze spaceru, przy człowieku, żeby było widać wielkość. I tytuł - szuka domu znaleziony spokojny, młody, niewielki pies, czy coś w tym stylu.

Link to comment
Share on other sites

dzięki Rozi, faktycznie warto coś dodać, nie chcę go reklamować, ale w porównaniu do naszych psów, Borys to wcielenie kultury i szyku:) Niesamowicie grzeczny, jak znam zwierzaki i ich zachowania to u niego aż wydaje się to nieprawdopodobne...

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, rozi napisał:

Ogłoszenie  o adopcji trzeba dać na Kraków. Ludzie chętni przygarnąć wpisują w wyszukiwarkę duże miasto i Tenczynek im się nie pokaże.

Tekst jest, moim zdaniem, dobry, dopisałabym może, że umie ładnie chodzić na smyczy, jest posłuszny w domu i na spacerze. O ile jest, oczywiście. I zdjęcia jakieś ze spaceru, przy człowieku, żeby było widać wielkość. I tytuł - szuka domu znaleziony spokojny, młody, niewielki pies, czy coś w tym stylu.

 

17 minut temu, wipnetart napisał:

dzięki Rozi, faktycznie warto coś dodać, nie chcę go reklamować, ale w porównaniu do naszych psów, Borys to wcielenie kultury i szyku:) Niesamowicie grzeczny, jak znam zwierzaki i ich zachowania to u niego aż wydaje się to nieprawdopodobne...

Miałam na myśli ogłoszenie na Olx   :)

Na Dogomanii raczej nie znajdziesz domu dla pieska, choć oczywiście nie jest to całkowicie wykluczone.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, ewunian napisał:

Był w ogóle u weterynarza, sprawdzony czy ma chip? Może jednak ktoś go szuka, czas cieczek.. 

O to samo miałam zapytać. 

wipnetart, sprawdzileś?

Widzę, że zdjęcia już są. Sporo informacji zawarłeś w pierwszym poście. Potrzebuję jeszcze takich informacji:  wielkość i waga, chodzenie na smyczy,  czy szczeka, wyje pozostawiony sam w domu.... Uwierz mi, ludzie o to pytają. Zdjęcia przekłamują wielkość psa. 

 

Link to comment
Share on other sites

Malwa pisanie do kogoś kto ma 7 uratowanych zwierzaków, czy jest mu nie szkoda kolejnego psa, chyba pozostawię bez odpowiedzi. Jeśli szukamy domu dla Borysa, tzn że będzie już problem, żeby zostawić go u nas....

Mamy zaprzyjaźniona weterynarz i był sprawdzany na straży miejskiej, nie ma chipa niestety...

Świetnie chodzi na smyczy, nie ciągnie nie wyrywa się, cieszy się na widok smyczy, wysokość w kłębie 50 cm, nie wyje, daje głos w uzasadnionych przypadkach:)

Link to comment
Share on other sites

Malwa no nie potrafię nie myśleć o Twoim.... pytaniu. Mamy 3 psy, które są zgrane i jako sfora są agresywne do Borysa (który nie biega wolno na działce, nie mieszka w swoim pokoju z 3 budami (w garażu ogrzewanym). Mamy dużą sukę, która niestety jest agresywna do wszystkich nowych zwierząt (pomimo odbytego szkolenia), nie ma opcji że jakikolwiek pies, kiedykolwiek z nimi zamieszka. Borys skradł nasze serca, jest niesamowicie słodki, grzeczny i przez ten krótki okres widać, że chce podziękować że się nim opiekujemy. Pomijając fakt, że kolejne zwierzę w naszym domu to istne szaleństwo, ale z tym na pewno byśmy się pogodzili:).

Wydaje mi się, że Borys jest tak uniwersalny, że będzie się nadawał nawet do bloku (długie spacery), choć czułby się na pewno zdecydowanie lepiej z innymi zwierzętami, dziećmi na dużej działce...

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, MALWA napisał:

Przeczytałam pierwszy post.....

Nie szkoda Ci tego psa ? Skoro on taki grzeczny i do wszystkich pozytywnie nastawiony, to jeden pies więcej w stadzie i domu, to chyba nie problem ?

 

A Ty Malwa ile masz w domu uratowanych zwierząt?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...