Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

11 minut temu, Jaaga napisał:

Wygląda na tą właściwą i właśnie 12 kg. Jest info, że ostatnie sztuki, więc pewnie cena ze starej dostawy.

Czyli tą mam kupić?  To może od razu 2 worki?  Różnica duża więc może warto.

Spadam na spacer ze swoimi psiurkami. Zamówię po powrocie.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Czyli tą mam kupić?  To może od razu 2 worki?  Różnica duża więc może warto.

Spadam na spacer ze swoimi psiurkami. Zamówię po powrocie.

Elu, rzeczywiście dobry pomysł. Teraz wszystkie karmy podrożały, więc warto wykorzystać okazję i zaoszczędzić. Tydzień temu dietę RC swoim psom kupowałam za 200 zł, po kilku dniach kosztuje już 240 zł.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Elu, rzeczywiście dobry pomysł. Teraz wszystkie karmy podrożały, więc warto wykorzystać okazję i zaoszczędzić. Tydzień temu dietę RC swoim psom kupowałam za 200 zł, po kilku dniach kosztuje już 240 zł.

Te podwyżki są bardzo duże :(

Po rozmowie a agat21 zamawiam 2 worki karmy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Jaaga napisał:

Elu, daj mi sms-em znać, jak będziesz wiedziała, kiedy kurier będzie z karmą, żeby zastał kogoś w domu. Nie mam sąsiadów, więc nie ma gdzie zostawić karmy.

Na ich stronie jest napisane, że zamówienie już wysłali, czyli karma  jest już w firmie kurierskiej.  Jak dostanę SMSa to oczywiście dam Ci znać.

Alazoo.png.23a15b2f1a3424f810e93ce77443e93d.png

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Nie ustajesz w działaniach, jesteś niestrudzona :))

Bo nasz chłopaczek potrzebuje kasy, a emeryci podobno nie maja nic do roboty   167025036_gifpuszczaoczko.gif.75877a8249a3a4ff70ffaf765b2dee98.gif

Jeśli masz coś bazarkowego, to chętnie dorzucę do bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Jaaga napisał:

Na wątku Nutki już się skarżyłam, poskarżę się i tu. Wysiałam na podjazd 4 kg trawy, jak ona ma wyrosnąć, no jak? 

20190409_142249.jpg

Jaaga jak ja Cię rozumiem ;) My mamy fosę  wkoło ogrodu, którą psina codziennie pogłębia i jeszcze zasieki na środku. Radosna twórczość Mii ;) Wybieganie na polach odbiera jej energię na jakieś 2 godziny....i znowu lata. Kupiliśmy znowu trawę,ale...No nic. Czekamy . Może kiedyś zwolni:))

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, nulka07 napisał:

Jaaga jak ja Cię rozumiem ;) My mamy fosę  wkoło ogrodu, którą psina codziennie pogłębia i jeszcze zasieki na środku. Radosna twórczość Mii ;) Wybieganie na polach odbiera jej energię na jakieś 2 godziny....i znowu lata. Kupiliśmy znowu trawę,ale...No nic. Czekamy . Może kiedyś zwolni:))

Co prawda nie fosę, ale ścieżkę wzdłuż ogrodzenia od strony drogi także mam. Nawet krety zazwyczaj kopce robią za ogrodzeniem, na polu, w ogrodzie nie mają odwagi. Jednak przed bramą to zrobiły klepisko, stale się tu przewalają i siłują, a większosć siewek Ciapciak przynosi na sobie do domu. Najpierw karmiłam obficie stado wróbli, żeby najedzone nie zeżarły tych nasion trawy, a jak już je spasłam, to okazuje się, że kiełkowanie i tak bez szans. 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

A tam trawa-srawa :) zobacz jakie byśki radosne hodujesz :))) 

No i znalazła się optymistyczna osóbka;) Ha ha. W sumie racja! Zielone nam Jaaga nie wzeszło ,ale za to wariatuńcie tryskają radością:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Bo nasz chłopaczek potrzebuje kasy, a emeryci podobno nie maja nic do roboty   167025036_gifpuszczaoczko.gif.75877a8249a3a4ff70ffaf765b2dee98.gif

Jeśli masz coś bazarkowego, to chętnie dorzucę do bazarku :)

Pewnie coś znajdę, chociaż trudno przewidzieć co może mieć wzięcie. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Na wątku Nutki już się skarżyłam, poskarżę się i tu. Wysiałam na podjazd 4 kg trawy, jak ona ma wyrosnąć, no jak? 

20190409_142249.jpg

Bombowa grupa Laokona :D

widać nie można mieć wszystkiego - albo żywe rzeźby albo żywe rośliny ;)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Nelcia, podopieczna Alaskan Malamutte :)

Zdjęcie wieje optymizmem :)

Ale jesteś doskonale zorientowana   241493247_gifklaszcze.gif.f0812809a38b46ebaf6413163a287815.gif

 

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

djęcie wieje optymizmem  :)

To nie wieje,  to już prawie huraganowy wiatr optymizmu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...