Jump to content
Dogomania

Parwowiroza-Pomocy!!!Pomóżcie uratować malutkie szczeniaczki.Jeden szczeniaczek-Melisa za [TM*];drugi-Szałwia za [TM*];Została przy życiu Mini,Kenya,Kama i Emi.W DS-Mia w Krakowie;Kenya została na stałe w DT; Kama we Wrocławiu;Emi w Zagórów k/Słupcy.


Anula

Recommended Posts

I ja cieszę się, że sprawa z Kamą się wyjaśniła, bo nie ukrywam, że cały czas myślałam o tym co będzie po świętach. Przypomniało mi się też, że pisałam Wam o tym jak na początku Kamusia czuwała i jak podchodziłam, to budziła łapką Emi i była na posterunku obronnym, potem jej to przeszło i była rozluźniona. U nas zdecydowanie ja byłam jej przewodnikiem, więc może woli kobiety.

Oczywiście Poker, podeślę w umowę.

Link to comment
Share on other sites

Emisia ma się bardzo dobrze :) Zdecydowanie woli towarzystwo kobiet i potrafi czasem na swojego Pana naszczekać.Bardzo dużo wniosła radości do domu i tchnęła trochę życia i energii w Perełkę i Pusię:) Dobrze wie,że jak Pani Wanda idzie wieczorem do łazienki się umyć,to znak,że to pora na spanie.Czeka cierpliwie i jak tylko z niej wyjdzie,to pędzi po schodach na górę do sypialni.Wszystkie trzy pakują się do łózka i śpią z Pańciostwem :) Jest przekochana i Pani Wanda jest bardzo szczęśliwa,że ją mają :)

Tą podusię na samej górze najbardziej lubi i potrafi  ją tak jakoś po swojemu poskładać, wziąć w ząbki i wynieść albo w inne miejsce w domu albo do ogrodu :)

Pani Wanda napisała: Królewna Emi na ziarnku grochu....:)

IMG-c70531b3080266ce1a4e8f72141a79c0-V.jpg.31932aa79f1a98575c3aa45b93ba2378.jpg

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Cudne zdjęcia, radość dla oczu i serca:)

 

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Cudnie!!!milosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0142

Jestem spokojna o kruszyneczkę Emisię, bo ma naprawdę bardzo dobry domek :) To wspaniała rodzina,którą jak by była tylko taka możliwość,to bym klonowała!:)

1 godzinę temu, Poker napisał:

Cudne malizny.

Musze poprosić o zdjęcia domek Kamy

Poproś Poker o zdjęcia Kamusi i nowe wiadomości.Obie dziewczynki przeszły nie mało i dobrze wiedzieć,że się zaaklimatyzowały i jest im w nowych domkach bardzo dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Tak,cudne zdjęcia,Emisia ma fajny domek.Psiaki utrzymane w czystości na czystym posłanku sobie się wylegują.Faktycznie są podobne do siebie.Piszę o czystości bo przypomniało mi się zdjęcie jakiegoś psiaka z nowego domu w legowisku po zmarłym psiaczku.Obrzeże legowiska aż świeciło się z brudu.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przed chwilą z pańcią Kamy/Tosi. Jest już dobrze.  Cała rodzina ją zaakceptowała i chodzi na spacerki, mimo że sunia jeszcze trzyma dystans do panów. Obu paniom pozwala na wszystko. Pańcio chyba zabiega o względy tosi , bo idzie np. po chleb ,a wraca z zabawką dla niej.

Jeden kot nie jest miły dla Tosi , bije ją łapą , a ona zamiast burknąć , ustępuje mu.

Pani mówi ,że sunia chyba dobrze się u nich czuje , bo zaczęła tarmosić po domu rzeczy, które leżą na podłodze. Przyznała ,że uczy ich porządku.

Na ogródku odchodzą szaleństwa.

Dostałam kilka zdjęć. Widzę na nich ,że sunia ma kolejne legowisko no i wyleguje się w łóżku i na kanapie.

 

Tosia.jpg

Tosia-2.jpg

Tosia5.jpg

Tosia-4.jpg

Tosia1.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Poker napisał:

Rozmawiałam przed chwilą z pańcią Kamy/Tosi. Jest już dobrze.  Cała rodzina ją zaakceptowała i chodzi na spacerki, mimo że sunia jeszcze trzyma dystans do panów. Obu paniom pozwala na wszystko. Pańcio chyba zabiega o względy tosi , bo idzie np. po chleb ,a wraca z zabawką dla niej.

Jeden kot nie jest miły dla Tosi , bije ją łapą , a ona zamiast burknąć , ustępuje mu.

Pani mówi ,że sunia chyba dobrze się u nich czuje , bo zaczęła tarmosić po domu rzeczy, które leżą na podłodze. Przyznała ,że uczy ich porządku.

Na ogródku odchodzą szaleństwa.

Dostałam kilka zdjęć. Widzę na nich ,że sunia ma kolejne legowisko no i wyleguje się w łóżku i na kanapie.

 

Tosia.jpg

Tosia-2.jpg

Tosia5.jpg

Tosia-4.jpg

Tosia1.jpg

Dziewczyna szczęśliwa i to się najbardziej liczy a z panami to z czasem się dogada :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...