Jump to content
Dogomania

30.12.2020 r. Luna powędrowała za Tęczowy Most [*] Luna już w DS :) Luna - sunia z guzem wielkości melona w schronie :( Taki guz to zagrożenie życia. W każdej chwili może pęknąć i ... :( Guz usunięty, teraz szukamy domu. Proszę pomóżcie ogłaszać :)


elik

Recommended Posts

Dawno nie gościliśmy tu bohaterki tego wątku Luneczki.

Kasiu podrzuć trochu wiadomości o suni i jeśli można kilka nowych zdjęć :)

Luneczka ma wyróżnione  ogłoszenie na 4 miasta lecz dotychczas nie miałam ani jednego telefonu o nią. Może więc  czas zmienić zdjęcia, może przeredagować nieco tekst?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

Zerkam na wątek Luneczki z nadzieją na nowe zdjecia do ogłoszeń...

Przed chwila rozmawiałam z Kasią, obiecała zdjęcia Luneczki w tym tygodniu :)

Też czekam :)

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Havanka napisał:

To świetnie Elus ! 

Z Luneczką wszystko w porządku. Jest bardzo grzeczna, bardzo lubi spacery. Ostatnio zaczęła trochu gonić kotka, ale na razie wszystko pod kontrolą :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam kochane Dziewczynki za te piękne ogłoszenia  996139076_dlaWaslove.jpg.24f16ccafc8b8904ba11c74a2e75d703.jpg

Tyle wyróżnionych ogłoszeń, tyle pięknych zdjęć i zero telefonów :(  

Wyróżnienia się zakończyły, muszę znowu wyróżnić.

EDIT

Wszystkie wyróżnione do 27 czerwca.

 

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, elik napisał:

Dziękuję Wam kochane Dziewczynki za te piękne ogłoszenia  996139076_dlaWaslove.jpg.24f16ccafc8b8904ba11c74a2e75d703.jpg

Tyle wyróżnionych ogłoszeń, tyle pięknych zdjęć i zero telefonów :(  

Wyróżnienia się zakończyły, muszę znowu wyróżnić.

EDIT

Wszystkie wyróżnione do 27 czerwca.

 

Dziękujemy za piękne tulipany ! Eluś, moze z ogłoszeniami Luneczki wejść w inne województwa, np Kraków, Poznań, Łódź?

Moje ogłoszenie juz też wyróżnione. Dziękuję !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą miałam telefon od Pani z Nysy. W listopadzie odeszła sunia, którą mieszkała z Panią kilkanaście lat. Pani nie chce kupować, chce adoptować, żeby pomóc jakiemuś pieskowi. Dałam nr telefonu do Kasi. Mam podesłać jeszcze kilka zdjęć na adres e-mail.

Może to TEN domek dla Luneczki? :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Havanka napisał:

Dziękujemy za piękne tulipany ! Eluś, moze z ogłoszeniami Luneczki wejść w inne województwa, np Kraków, Poznań, Łódź?

Moje ogłoszenie juz też wyróżnione. Dziękuję !

Bardzo dziękuję Eliuniu za ogłoszenie. Miałam telefon od Pani z Nysy. Dość obiecujący :) Poczekajmy może kilka dni co się z tego wykłuje :) Jeśli Pani się nie zdecyduje lub po wizycie PA nie zostanie zaakceptowana, to poproszę Cię Eluś o zmianę na Kraków :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Bardzo dziękuję Eliuniu za ogłoszenie. Miałam telefon od Pani z Nysy. Dość obiecujący :) Poczekajmy może kilka dni co się z tego wykłuje :) Jeśli Pani się nie zdecyduje lub po wizycie PA nie zostanie zaakceptowana, to poproszę Cię Eluś o zmianę na Kraków :)

No jasne. W takiej sytuacji poczekamy. A nuż widelec....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...