Jump to content
Dogomania

30.12.2020 r. Luna powędrowała za Tęczowy Most [*] Luna już w DS :) Luna - sunia z guzem wielkości melona w schronie :( Taki guz to zagrożenie życia. W każdej chwili może pęknąć i ... :( Guz usunięty, teraz szukamy domu. Proszę pomóżcie ogłaszać :)


elik

Recommended Posts

30 minut temu, Nesiowata napisał:

To się dopiero narobiło! Nie zazdroszczę bólu. Oby dobrze się skończyło. 

Ból to nie pierwszyzna, bardziej złoszczę się na ograniczenia, którym, będę teraz podlegała z uwagi na ten ból barku :(

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, anica napisał:

O Matuniu!nie.gif  to tylko zaciskać ,zeby to nie było nic poważnego!  a co się teraz nacierpisz... a lepiej już nic nie powiem, zaciskam Eluokok.gif

Wiem Aniu, co mogłabyś powiedzieć i już to sobie sama wygarnęłam. Durnota jedna!  Tak mi sie spieszyło, a teraz przez to nawet pisanie na klawiaturze jest wolniejsze  :(

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, elik napisał:

Wiem Aniu, co mogłabyś powiedzieć i już to sobie sama wygarnęłam. Durnota jedna!  Tak mi sie spieszyło, a teraz przez to nawet pisanie na klawiaturze jest wolniejsze  :(

A to się narobiło....wszystkiemu winien pośpiech. Domyślam się Eluś, że od momentu tego upadku, zwolnisz już tempo, bo jak sie przekonałaś, nie zawsze wychodzi to na dobre. Kiedy jeszcze pracowałam, też dostałam nauczkę; biegłam po schodach pod przejściem dla pieszych, do tramwaju we Wrocławiu, żeby zdążyć do pracy i oczywiście upadek, rozbicie głowy, szwy i zamiast do pracy, to do domu. Teraz już nie biegam po mieście...

Mam nadzieję, że to tylko potłuczenie a nie pękniecie. Trzymaj się kochana !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Havanka napisał:

A to się narobiło....wszystkiemu winien pośpiech. Domyślam się Eluś, że od momentu tego upadku, zwolnisz już tempo, bo jak sie przekonałaś, nie zawsze wychodzi to na dobre. Kiedy jeszcze pracowałam, też dostałam nauczkę; biegłam po schodach pod przejściem dla pieszych, do tramwaju we Wrocławiu, żeby zdążyć do pracy i oczywiście upadek, rozbicie głowy, szwy i zamiast do pracy, to do domu. Teraz już nie biegam po mieście...

Mam nadzieję, że to tylko potłuczenie a nie pękniecie. Trzymaj się kochana !

Dziękuję Eluniu :) Widzę, że nie jestem wyjątkiem :) Prawie każda z nas miała taką "przygodę". Co do zwolnienia tempa, to właśnie powracającego z pracy męża przywitałam słowami: No to od dzisiaj wszystko robię wolniej :) W pierwszej chwili mąż nie zaskoczył o co chodzi, ale szybko się zreflektował i powiedział, że od dawna mi to mówi. To prawda :) Może tom razom go posłuchom :)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, słuchajcie!!!  

Kasia przysłała wynik badania histopatologicznego, z którego wynika, że jest to nowotwór, ale nie złośliwy. Z pewnością są tu osoby, które będą mogły lepiej odczytać ten wynik.

Naszej Lunie nie grożą przeżuty! hurra.gif.a625fe56476881f639f3f6d3ade589c6.gif

 696542198_Lunabadanie.png.395e5a334f135bfebb778580cc215dd0.png

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

Ależ sie przestraszyłam, kiedy przeczytałam, że jest to nowotwór... Poczekajmy na opinię bardziej fachowych osób.

Przepraszam Eluniu, nie chciałam Cię przestraszyć. Napisałam, że nowotwór, bo nowotwór, ale na szczęście niezłośliwy. Nie skakałabym przecież z radości, gdyby było inaczej :)

Tak to ogromna ulga, że sunia ma szanse na długie życie. Przez weta została oceniona na 3 lata :) Super :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2019 o 20:15, anica napisał:

Kochani, od tej chwili już sunia ma imię , Luna ,piękne imię i pasuje do niej prawda? ok2.gif Dziękuję ,wszystkim ,którzy się do nadania tego imienia przyczynili a w szczególności, naszej kochanej Elik, Uxmal i Dusi-Duszce oraz kochanej Malwie, Nesiowatej ,Aldrumce ,Onaa i wszystkim ,którzy byli z nami  buzki.gif

Bardzo sie ciesze, ze Sunia ma takie ladne imie ! 

Wreszcie ma cos wlasnego :)

Przylaczam sie do podziekowan dla wszystkich, ktorzy brali udzial w bazarku imiennym dla suni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.01.2019 o 23:25, elik napisał:

Dzięki Kasiu :) Uspokoiłaś mnie. Przestraszyłam się, że sunia Luna :) dłubie przy ranie i może sobie rozdłubać coś więcej i może być źle.

Ja dzisiaj miałam bardzo nietypowy dzień. Po pierwsze po śniadaniu i spacerze z psami położyłam się z myślą, że prześpię się odrobinkę,  bo ostatnio zrobiły mi się spore zaległości w spaniu :) Ta odrobinka trwała do 11-tej  przestraszony2.gif.2deaaeae88ec1a10faea7daf63491069.gif

Zerwałam się na równe nogi i ubierałam w pośpiechu, bo za godzinę miałam być na drugim krańcu miasta. Nie zdążyłam, musiałam przesunąć nieco spotkanie. Wróciłam do domu po 15-tej, szybki obiad i znowu wypad. Oba wyjścia w sprawach kocich. Wracając do domu, durna chciałam zdążyć na autobus, żeby jak najszybciej wrócić do domu. Gdzie to stara baba i bieganie. Wiadomo wywaliłam się!  Na szczęście złapałam jeszcze ten autobus, ale to tylko dzięki uprzejmości jakiegoś pana, który widząc, że się gramolę :) zatrzymywał autobus stojąc jedną nogą na chodniku, drugą w autobusie. Jak już ochłonęłam to sama do siebie się śmiałam. Wyobrażam sobie, jak to wyglądało. Sytuacja tragikomiczna :)  A mówię o tym tylko dlatego, żeby wytłumaczyć moją prawie całodzienną nieobecność na moich wątkach.

Jutro już będzie normalny dzień. Przynajmniej tak mi się wydaje :)

bajecznych-snow.GIF.daf1e884caa7cb5cc654ddff41e51a8d.GIF

Biedna !

Musisz Elu koniecznie przystopowac, nie tylko troche, ale bardziej. Niestety wypadki sie zdarzaja, ale po co sie swiadomie narazac. Lepiej sobie pozyc w zdrowiu i swietym spokoju. 

Zreszta co by tu duzo pisac, jestes bardzo potrzebna w calosci !

Dvaj o siebie, odpiczywaj i zdrowiej. Choc takie upadki i potluczenia po nich niestety dosc dlugo daja o sobie znac.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.01.2019 o 20:17, elik napisał:

Słuchajcie, słuchajcie!!!  

Kasia przysłała wynik badania histopatologicznego, z którego wynika, że jest to nowotwór, ale nie złośliwy. Z pewnością są tu osoby, które będą mogły lepiej odczytać ten wynik.

Naszej Lunie nie grożą przeżuty! hurra.gif.a625fe56476881f639f3f6d3ade589c6.gif

 696542198_Lunabadanie.png.395e5a334f135bfebb778580cc215dd0.png

Takie wiadomosci to lubie !

Bardzo sie ciesze, ze u Luny nowotwor okazal sie byc nowotworem niezlosliwym ! Biedna dosyc przeszla, sporo sie wycierpiala, teraz tylko brzusio musi sie do konca wygoic, i nasza trzylatka ma przed soba dluuuuugie zycie  :)

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, b-b napisał:

Eluś uważaj na siebie!

Szybkiego powrotu do formy życzę Kochana :)

Dziękuję Boguniu :)

Już jutro o 9:20 mam termin USG tego nieszczęsnego barku. Ale chyba jest ok, nic nie jest uszkodzone, bo jakby nieco mniej boli :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...