Jump to content
Dogomania

SZNAUCER OLBRZYM lub CTR - kolejna niemłoda kupka nieszczęścia MA SUPER DOMEK!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 851
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie wróciliśmy z długiego spaceru i okazało się że Danter jednak umie szczekać hehe, umie bawić się smyczką i prawie przypadkiem podgryzł pana w kolanko :lol: a tak ogólnie to śpi na zapas i je na zapas a na spacerach szybko ciągnie do domku jakby się bał że wraca do schroniska,a wogóle to jestem wariatka bo Danter dostał moją kołderkę żeby nie spał na twardym :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

Marko też to miał na początku (jak go przywiozłam co prawda nie ze schronu, ale spod chmurki) i już mu przeszło, a prawie panikowałam, że to serducho, albo jakiś stan po zamaniu np. żeber. Chyba po prostu nie biegał za wiele wcześniej, bo nie miał po co i z kim.
Danterek też przecież siedział na miejscu dość długo bez szaleństw i może nie ma kondycji, albo może pociągnął na smyczy i się poddławił obróżką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']on to robi po przebudzeniu się więc to nie brak kondycji i obróżka,nie za dobrze to wygląda,nagrałam telefonem ten dźwięk i przejde się z nim dzis do weterynarza,wolałam nagrać bo na zawołanie przecież tego nie powtórzy :-([/quote]

Spokojnie, weterynarz ma takie metody, aby kaszel sprawdzić i jego przyczyny ;) Trzymam kciuki, żeby wszystko było OK.

Eria, nie mamy w schronisku kaszlu kenelowego, czasem sie zdarzał, ale już dawno nie było :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Albo zmiana powietrza na domowe - bardziej suche i musi się przyzwyczaić? Trzymam kciuki za zdrówko![/quote]

no własnie - to może być też to, że trafił z boksu do mieszkania i musi się przyzwyczaić do innego powietrza, w nocy przecież zimno było na zewnątrz, a teraz ciepło non stop

Link to comment
Share on other sites

a więc tak,ten kaszel wykluczony,psisko osłabione i moje pytanie czy był szczepiony na nosówke? w tej chwili ma przepisane antybiotyki i za tydzień do kontroli aha ma powiększone węzły chłonne ale tak z tego jak się czuje to jest wesoły i dostał od nas taką fajną leciutką kolczatke bo jednak ciągnie ale jest tak delikatna że mamy nadzieje że jej nie zerwie i dostał tez chustke na szyje czerwoną żeby wyglądał jak domowy psiak no i szedł już taki dumny z łebkiem tak wysoko wysoko :lol:,dumna jestem z niego,oby tylko był zdrowy ten nasz Skarb...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...