Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !


gosia2313

Recommended Posts

Słuchajcie - [B]dla beagla jest już dom[/B]. Stały. Państwo nawet byli dzisiaj w schronisku, tylko psa nie dostali, bo jest na kwarantannie. Prosili o pomoc w zarezerwowaniu psa. Są zdecydowani. Jeśli nie znajdzie się właściciel, biorą go. Ich teść ma beagla, więc mają pojęcie o rasie. Psa planowalli od dłuższego czasu. Na mój dzisiejszy telefon (dzięki informacji od Rybki) zareagowali od razu. Jutro albo w poniedziałek pies będzie zarezerwowany, jeśli tylko ze strony schroniska nie będzie problemów:) Mój TZ mi ich podpowiedział, chociaż raz się wykazał:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Gdyby trafił do schroniska pies, mieszaniec amstaffa, lecz drobnej budowy, brązowy pręgowany - dajcie mi proszę znać! Pies był adoptowany ze schroniska w Opolu, zaginął w Katowicach. Nie mam niestety zdjęć. Pies ma chipa - czy w Sosnowcu sprawdzają chipy?

Mój nr w razie czego 696446924 [/B]

Link to comment
Share on other sites

Widziałam takiego nieduzego pręgowanego psa. Tylko chyba był wykastrowany (nic mu nie dyndało, ale miał siusiaka). Zwrócilam na niego uwagę, bo był bardzo towarzyski i identyczny ja Groszek, którego miałam na DT. Tylko mój Groszek nie miał tak wyraźnego pręgowania. Miał ładną głowę i trochę białych wlosów na dolnej wardze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziek'][B]Gdyby trafił do schroniska pies, mieszaniec amstaffa, lecz drobnej budowy, brązowy pręgowany - dajcie mi proszę znać! Pies był adoptowany ze schroniska w Opolu, zaginął w Katowicach. Nie mam niestety zdjęć. Pies ma chipa - czy w Sosnowcu sprawdzają chipy?

Mój nr w razie czego 696446924 [/B][/QUOTE]

Był taki drobny, mały z kolczatka na szyi?
Nie sprawdza się chipów.
Z resztą tam astowatych psów jest ogrom...

Link to comment
Share on other sites

Ta fretka zaginęła dosłownie obok mojego bloku, wszędzie są porozwieszane ogłoszenia, rozglądam się cały czas ale szczerzę mówiąc dla takiego stworzonka marne szanse widzę.

[QUOTE][B]Pies ma chipa - czy w Sosnowcu sprawdzają chipy? [/B][/QUOTE]

Tam nawet nie sprawdzają czy tatuaże mają rasowce, taki jeden beagel rasowy przeleżał tam kilka tygodni a twierdzili że na pewno nie rasowy, no i właściciele nie zdążyli go odebrać :(
A jesteście pewni że tego beagla, którego widziałyśmy nikt nie szuka? Wyglądał na zadbanego, poszperam w ogłoszeniach, jeśli nic nie będzie pasowało to niech go zabierają ludzie.

Link to comment
Share on other sites

Przejęłam wątek, jakieś protesty?
Jakieś sugestie?
Mile widziane osoby, do pomocy, które będę mogła wpisać jako nasz team do pomocy psom, przy nicku wpiszę funkcję, szukamy głównie osób, które będą jak my robić czajochę i zgłaszać drastyczne przypadki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...