Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !


gosia2313

Recommended Posts

[quote name='MartynaP'] ja jak pojechalam do sosnowieckiego schronu po dwa kociaki to wyjechalam z osmioma bo tyle ich akurat bylo,kazdy łapał za sece,niedalo sie wybac ktorego wziasc a ktore zostawic
wiec niewiem jak to bedzie u ciebie ja nie potrafilam jechac i wybierac ktorego wezne a ktoego nie ;)[/QUOTE]

Jak dobrze, że inni też tak mają. Najwięcej wzięłam na raz ze schronu 13 kotów. Wszyscy pukali sie w głowę, jednak widze, ze nie tylko mnie to dotyczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Wątek sosnowieckich kotów jest tu w dziale "Inne zwierzeta, Koty" oraz na Miau.[/QUOTE]

wiem prubopwalam sie tam czegos dowiedziec ale to trudne nie mam co liczyc na odp dlatego tu pytam bo zauwazylam wzmianke wiec pomyslalam ze nie sprawi problemu odp tak lub nie a przynajmniej sie dowiem

Link to comment
Share on other sites

Był czarny kiedyś na kociarni, ale ie maluch tylko dorosły, dawał się miziać.
Jadę jutro tam, ale ja mam dostęp tylko do zewnętrznej kociarni a tam za wiele kotów nie ma, kiedys widziałam2 faktem jednak jest, że dziewczyny od kotów działają sprawnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='specka1985']Witam przedwczoraj byłam w sosnowieckim schronisku w poszukiwaniu swojego zaginionego psa. I natknęłam się na dwa bardzo spokojne psiaki widać że troszkę stare już są
[url]http://ifotos.pl/zobacz/na-formu_newsar.JPG/[/url] <---wydaje mi się że jest to samiec
[url]http://ifotos.pl/zobacz/forum_newssq.JPG/[/url] <----a to chyba suka
Bardzo chwyciły mnie za serce, ten pierwszy siedział z trzema innymi psami w boksie które bardzo szczekały(a on jako jedymy był cicho i dał się pogłaskać widać że jest bardzo nieszczęśliwy) drugi miał to samo też cichutki prawie nie widoczny... Jak odchodziłam tak się oglądały a mną żeby je zabrać z tamtąd...
PROSZĘ POMÓŻCIE ZNALEŹĆ DLA NICH DOM!!![/QUOTE]




do góry UP;)

Link to comment
Share on other sites

Oj ja jak pojechałam po 2 tymczasa w moim życiu do Sosnowieckiego to wyjechałam z 8 szczeniakami, szkoda że nie wszystkie dało się uratować, nosówka;/ właśnie chciała bym jak najmniejsze te szczylki, chodź jeśli akurat będą szczeniaki większych ras oczywiście im nie odmówie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Jak dobrze, że inni też tak mają. Najwięcej wzięłam na raz ze schronu 13 kotów. Wszyscy pukali sie w głowę, jednak widze, ze nie tylko mnie to dotyczy.[/QUOTE]

pewnie jakby było wtedy wiecej niz osiem to tez bysmy wzieli.
Pamietam-kociaki ozbiegły sie po kociarni.
Spojrzalam na meza mowie "to jak to wezniemy tylko dwa a reszta???
maz moj mowi "niema takiej opcji bierzemy wszystkie :)
wtedy wlasnie siedzialy w kroliczej klatce na poczatku

co do kotow na miau terenia pisala ze chyba w weekend jedzie to blood musisz sie z nia skontaktowac-chyba czesciej na miau bywa niz na dogo

Link to comment
Share on other sites

No fakt na miau bywam codziennie na dogo czasami niestety nie starcza czasu na wszystko, do schroniska jadę jutro lub w niedzielę, jadę po 3 lub 4 kociaki zobaczę co zastanę, sorki ale niestety czasami nie starcza czasu na wszystko praca , dom, nasza kociarnia , schronisko i inne sprawy ograniczają nasz cas bardzo.
Z dobrych wieści - dziś byłyśmy na rozmowach w Urzędzie Miejskim i niebawem to co wydawało się niemożliwe będzie możliwe tzn niebawem ruszy wolontariat oficjalny wolontariat w schronisku w Sosnowcu, dokumenty niebawem zostaną podpisane. Jeśli chodzi o koty to sie nie martwię bo my od dawna robimy to co robimy mam pytanie do dogomaniaków kto będzie chetny na wolontariat i koto mógłby sie zająć koordynacją wolontariatu da psów w naszym schronisku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terenia1']No fakt na miau bywam codziennie na dogo czasami niestety nie starcza czasu na wszystko, do schroniska jadę jutro lub w niedzielę, jadę po 3 lub 4 kociaki zobaczę co zastanę, sorki ale niestety czasami nie starcza czasu na wszystko praca , dom, nasza kociarnia , schronisko i inne sprawy ograniczają nasz cas bardzo.
Z dobrych wieści - dziś byłyśmy na rozmowach w Urzędzie Miejskim i niebawem to co wydawało się niemożliwe będzie możliwe tzn niebawem ruszy wolontariat oficjalny wolontariat w schronisku w Sosnowcu, dokumenty niebawem zostaną podpisane. Jeśli chodzi o koty to sie nie martwię bo my od dawna robimy to co robimy mam pytanie do dogomaniaków kto będzie chetny na wolontariat i koto mógłby sie zająć koordynacją wolontariatu da psów w naszym schronisku[/QUOTE]


ale wieści :klacz: mam nadzieję, że znajdą się w Sosnowcu chętni wolontariusze!!!! :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

No ja też mam nadzieję że znajdą się chętni wolontariusze bo co innego pisanie na forum i gadanie a co innego codzienna praca i realna pomoc i działanie to już dla niektórych nie jest łatwe - no ale pożyjemy zobaczymy, jak pisałam my się zajmujemy kociakami i to jest nasz priorytet, nie mozemy robić wszystkiego naraz dlatego czekamy na oddzew ludzi od psiaków

Link to comment
Share on other sites

podjęłam się założenia wątku nowych CZK,i tak sobie czytam,porządkuje i ...
wiewiórka wiesz ze jestes na CZK

[quote name='__Lara']Zgłaszam na czarne kwiatki osobę o nicku: [B]Wiewiórka[/B]. Miała dwa psy na dt. Niestety w wyniku nieodpowiedzialnego zachowania znalazły się znowu w schronisku. Nikt nie został w porę o tym zawiadomiony. Ta osoba nie może ponownie dostać żadnego psa na dt.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terenia1']No fakt na miau bywam codziennie na dogo czasami niestety nie starcza czasu na wszystko, do schroniska jadę jutro lub w niedzielę, jadę po 3 lub 4 kociaki zobaczę co zastanę, sorki ale niestety czasami nie starcza czasu na wszystko praca , dom, nasza kociarnia , schronisko i inne sprawy ograniczają nasz cas bardzo.
Z dobrych wieści - dziś byłyśmy na rozmowach w Urzędzie Miejskim i niebawem to co wydawało się niemożliwe będzie możliwe tzn niebawem ruszy wolontariat oficjalny wolontariat w schronisku w Sosnowcu, dokumenty niebawem zostaną podpisane. Jeśli chodzi o koty to sie nie martwię bo my od dawna robimy to co robimy mam pytanie do dogomaniaków kto będzie chetny na wolontariat i koto mógłby sie zająć koordynacją wolontariatu da psów w naszym schronisku[/QUOTE]

Nieiwarygodne...nierealne wręcz...

Link to comment
Share on other sites

Fantastyczne wieści, jestem w stanie zaangażować się w to jeśli chodzi o psiaki. Myślę że znajdą się jeszcze inne osoby. Terenia pisz o wszystkim co wiesz tu albo na PW do mnie. Chciałabym znać więcej szczegółów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zapka']Fantastyczne wieści, jestem w stanie zaangażować się w to jeśli chodzi o psiaki. Myślę że znajdą się jeszcze inne osoby. Terenia pisz o wszystkim co wiesz tu albo na PW do mnie. Chciałabym znać więcej szczegółów.[/QUOTE]

ja tez ja tez :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...