Jump to content
Dogomania

LIMBA ZA TM [*] KIEDYŚ PIĘKNA, DUMNA A TERAZ ? GUZY NA LISTWIE, BÓL, SAMOTNOŚĆ I BETONOWY BOKS... TYLE MA STARSZA ONECZKA..


Recommended Posts

Kochani - wczoraj zajęłam się rozsyłałaniem zaproszeń na wątek i dopiero dzisiaj chciałam bardzo wszystkim podziękować za to, ze jesteście tutaj z sunią, za oferowaną pomoc.

Kłaniam się nisko, dziękuję, zostańcie z sunią i z nami  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_Au_orig.gif  

Wciąż też bardzo prosimy o deklaracje, nawet te 5 zł, bo w obecnej sytuacji liczy się każda zaoferowana kwota.

 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, malagos napisał:

Przecież to klon mojej zamojskiej Dianki...

Oby i ja tak ktoś pokochał, jak my Dinę!...

Ten koszt tymczasowania u Jaagi to razem z karmą, tak?

 Tak, to koszt razem z karmą.

Sunia do końca miesiąca będzie u Jagny na DT, a od 01.11. będzie hotelowana na fakturę.

 

Ja też Małgoś marzę o takim domu dla suni, jaki u Was znalazła zamojska Dianka, zobaczymy, jak to się wszystko potoczy....

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Anula napisał:

Oneczka powinna trafić zaraz do weta.Zapewne uszy i nie wiadomo co jeszcze w niej siedzi jeżeli chodzi o choroby.Powinna dostawać suplementy na stawy  praktycznie jak starszy każdy Onek.

Jagna na pewno zadba o wizytę u weta, trzeba dokładnie dziewczynę obejrzeć.

O preparaty na stawy tez trzeba będzie zadbać, najważniejsze, aby sunia wyjechała ze schroniska.

TZ anecik przyjedzie w środę ok. 12.00, prosimy o kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

Jagna na pewno zadba o wizytę u weta, trzeba dokładnie dziewczynę obejrzeć.

O preparaty na stawy tez trzeba będzie zadbać, najważniejsze, aby sunia wyjechała ze schroniska.

TZ anecik przyjedzie w środę ok. 12.00, prosimy o kciuki!

Tak będe trzymać i czekać na wiadomości.2 tygodnie temu wysłałam całe opakowanie tabletek na stawy innemu Oneczkowi chyba Rublowi.No nic jak trzeba będzie to się kupi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Anula napisał:

Oneczka powinna trafić zaraz do weta.Zapewne uszy i nie wiadomo co jeszcze w niej siedzi jeżeli chodzi o choroby.Powinna dostawać suplementy na stawy  praktycznie jak starszy każdy Onek.

Na stawy mogę jej dać na miesiąc Arthrovet  complex, bo mam opakowanie, a daje tylko jednej małej suni. Szkoda, gdyby miało sie zmarnować. Akurat powinno być 60 tabl.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Kupiłam dzisiaj advocate  i szelki, tak na sam wyjazd. Pierwszy raz kupowałam takie duże, mam nadzieję, ze będą pasowały.  Wzięłąm 2 rozmiary, trzeba będzie przymierzyć w schronisku.

 

IMG_20181022_180232_HDR.jpg

IMG_20181022_180239_HDR.jpg

A  czy sunia chociaż waży 25kg?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

Tak jak napisała Alaskan -sunia zarezerwowana i czekamy do środy!

Dobrze byłoby, gdyby tym samym transportem jeszcze jechał jakiś zwierzak, byłoby taniej. na razie jednak nie zanosi się,ze sunia będzie miała towarzystwo.

Może jakiś kotek będzie jechał od Dory?Napisałaś na transportowym wątku?

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Tola napisał:

Tak jak napisała Alaskan -sunia zarezerwowana i czekamy do środy!

Dobrze byłoby, gdyby tym samym transportem jeszcze jechał jakiś zwierzak, byłoby taniej. na razie jednak nie zanosi się,ze sunia będzie miała towarzystwo.

Napisałaś Tolu na ogólnym zamojskim? Moze szybciutko ktos jeszcze jakiegos psiaka wypatrzy? 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jaaga napisał:

Gdyby ktos na onkę robił bazarek, to mam dostępne 13 smyczy RC o dł. ok. 110 cm, ręcznie plecione. Na srednie i większe psy. Jutro moge nie miec dostepu do internetu, więc wstawiam tu info i zdjęcie, żeby ewentualnie dodac je do bazarku.

DSC03459.JPG

Kto mógłby pomóc i zrobić bazarek dla suni? Bardzo prosimy nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0380

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tola napisał:

Kto mógłby pomóc i zrobić bazarek dla suni? Bardzo prosimy nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0380

 

2 minuty temu, Havanka napisał:

Może ja mogłabym dołączyć do swojego. Tylko wysyłka byłaby od Jaagi. Będę robić bazarek fantowo-cegiełkowy na transport.

Ja też zrobię. Muszę tylko obfocić fanty i ruszę, postaram się w ten weekend.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Havanka napisał:

Może ja mogłabym dołączyć do swojego. Tylko wysyłka byłaby od Jaagi. Będę robić bazarek fantowo-cegiełkowy na transport.

Faktycznie tak można zrobić, teraz będzie potrzebna kasa na transport...

Napisz Eluś do Jagny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...