Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie :) HUSKY ze schronu w Zamościu znalazł DS w Poznaniu. Brak kasy na transport ! POMOCY !!! Biszkoptka i Husky z kojców tomaszowskich znalazły swoje DOMY :)


MALWA

Recommended Posts

Dnia 21.10.2018 o 20:28, MALWA napisał:

Dziękuję pięknie !

Na razie nie wysyłam jeszcze konta. Chciałabym najpierw coś zebrać, żeby mieć pewność, ze nie zostanę sama z opłatami za hotel...

Ale tez mam wielką nadzieję na to, ze  osoby od Basi (ewu) wypatrzą biedaka i może i on trafi dość szybko do jakiejś rodziny.

Zapisz ode mnie 40 zł, "coś" w rozliczeniu wygąda jak ucho zza krzaka :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani, zdarzył się cud !

Przez znajomego załatwiłam, że jutro Husky wyruszy do domu tymczasowego w Poznaniu ! Opiekę i koszty nad Huskym przejmie Fundacja SforaHusky koło Poznania.

Haszczak zostanie odebrany jutro z Tomaszowa Lubelskiego, następnie stara oneczka z Zamościa, powrót przez Kraków, Katowice  do hoteliku Psi Arek u Anecik. W hoteliku haszczak zostanie do piątku, i w piątek mąż Anecik wyruszy z haszczakiem do Poznania.

 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Anecik napisał:

Malwa Ty musisz więcej psów chcieć wyciągać bo same cuda się wowczas zdarzają :) Najpierw Biszkoptka a teraz haszczak będą zaopiekowane.

 

Chyba tak. Tylko chcieć,a móc, to dwie rzeczy. Bo coś mi się wydaje, ze do kosztów utrzymania psiaka i transportu, to raczej sama tu jestem....

Cały czas myślę o tym, by zabrać jeszcze malinoskę z Zamościa. Szczególnie, ze Twój mąż i tak jutro będzie w zamojskim schronie. ... Hotelik mam za 450 zł miesięcznie - Psi Domek w Poznaniu. Ten sam, z którego w piątek zostanie odebrany haszczak.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, MALWA napisał:

 

Chyba tak. Tylko chcieć,a móc, to dwie rzeczy. Bo coś mi się wydaje, ze do kosztów utrzymania psiaka i transportu, to raczej sama tu jestem....

Cały czas myślę o tym, by zabrać jeszcze malinoskę z Zamościa. Szczególnie, ze Twój mąż i tak jutro będzie w zamojskim schronie. ... Hotelik mam za 450 zł miesięcznie - Psi Domek w Poznaniu. Ten sam, z którego w piątek zostanie odebrany haszczak.

Do rana musiałabym wiedzieć bo trzeba byłoby wyjąć siedzenia w aucie.

Link to comment
Share on other sites

MALWA pewnie wejdzie i napisze szczegóły ustalone z shoto... ale ma szczęście do swoich podopiecznych :)


Zgłosił się SUPER malamuci dom dla Hasia pod Warszawą. Pan przepytany przez "moje" dziewczyny (w tym i shoto), na koniec Pan trafił na mnie... bo psy Północy to moja miłość "najpierwszejsza" i mocno wertuję domy... i wybrzydzam... (w sprawie Hasia miałam sporo zapytań - odrzuciłam wszystkie do tej pory), no i na razie z wymiany maili - dom brzmi super rewelacyjnie, a ja dzisiaj ogromnym sceptykiem jestem, mocno na NIE ze wszystkim ;). Pan ma sterylizowaną malamucię, malamuty od niemal zawsze... :) Dostałyśmy zdjęcia zadbanych malamutów, w niedzielę pożegnał jednego malamuta, teraz Tola została sama (Tola to ta malamutka adoptowana ze schronu). Jeszcze czekam na odpowiedź od Martyny od malamutów czy Pana zna i czy mi ew. ktoś sprawdzony podjedzie z mazowieckiego na wizytę po/a. Pan chce osobiście po psa przyjechać (ponad 330km w jedną stronę), razem ze swoją malamutką aby psy ze sobą wziąc na spacer, zapoznać. Jeżeli się uda (czekam na odpowiedź zwrotną od Pana kiedy mam zadzwonić, aby omówić szczegóły), to Haś ma świetny dom. A co w związku z tym - to już MALWA napisze, bo ja wiem tylko tyle co mi przekazała shoto. :)) Ale: DZIEJE SIĘ! Kciuki potrzebne.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...