Jump to content
Dogomania

No bo gdzie mogła trafić mimroneczka jak nie na BDT do Mimronkowa?


Anecik

Recommended Posts

1 godzinę temu, Anecik napisał:

Jak dowiozę Lolusia do Ewu to zadzwonię do dziewczynek jak po pierwszej nocy.

 

I jeszcze chciałam z całego serca podziękować Ani która chyba nie jest na dogo (?) za wsparcie OGROMNE Mimroneczki w kwocie 300 zl na sterylkę. Dzięki temu mała nie ma prawie 500 zł na minusie.

I jeszcze kolejny raz Ewie Marcie i Ani za fanty na bazarek (mam nadzieję że do zimy zdążę hahaha) na dług po Mimronce. Wielkie dzięki Dziewczyny :).

I jeszcze Ellig i Ewie Marcie za ...wszystko.

No i najważniejsze podziękowania dla Zuzi i jej Rodziny czyli domkowi od Kami (która niedawno zamieszkała w Gogolinie) - bo to Oni na stronie FB Zuzi pokazali dziewczynki i prosili o wspólny dom dla nich. I tam właśnie dostrzegła je Pani Dorota.

 

Nadziękowalam się a teraz w drogę z Lolusiem :)

 

Może Ewa Marta coś podpowie..

Ania nie bywa na dogo, ale jej przekażę:) A nam nie ma co dziękować, wszystkie w tym siedzimy i zależy nam na tych zwierzakach:)

A Rodzinka Zuzi cudowna. Nie tylko kochaja naszą Kami, ale jeszcze leży im na sercu dobro innych psiaków. Elunia (Ellig) jest w stałym kontakcie z domem Kami i na pewno przekaże podziękowania:)

Nie mam w tej chwili poza Betinką żadnego psiaczka do ogłoszeń, a Betinka zdaje się wyróżniona. Może któryś hotelowicz od Ciebie Anetko?

Moją Figunię ogłaszamy tylko w Warszawie.

 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Oj, coś przeoczyłam:( To może zamienić ogłsozenia i w miejsce promowanych suniek wrzucić Betinkę, jak sądzisz?

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Poker napisał:

Serce skacze mi z radości ,że sunie maja taki wspaniały dom . Dobrze,że sunie mają spokojne i uległe charaktery i łatwo się przystosowują no nowych miejsc.

Aneciku , nie płacz tyle, bo łez zabraknie i oczy wyblakną.

A bo ja za miękka jestem...

Link to comment
Share on other sites

Po nocy wszystko ok, spały w legowiskach ale rano już tuliły się do Pani :) Potem troszkę popiskiwały ale Pani stwierdziła że wygłaska tą tęsknotę za nami :)

 

"Jasna nam wygląda na Goldi ( bo taka złotowłosa)
A Rasti to albo zostanie ( bo to po litewsku jest " znaleźć " ). A to do jej historii pasuje.
Obserwujemy na jakie imię nam wygląda.....Możliwe ze do wieczora da nam jakieś znaki"

 

Relax dopołudniowy :)

44645667_260226151503494_9173480339534774272_n.jpg.741e735a4773ed413e5efc526a4f0f41.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...