Jump to content
Dogomania

5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)


BUDRYSEK

Recommended Posts

[quote name='Energy']Kaja_K może nie doczytałam, ale czy sprawdzałaś reakcję swoich kociaków na psy?[/quote]

Byron ten biały w łatki jak jest na podwórzu to ciągnie go niemiłosiernie do psa sąsiadki koło płotu "zawiewa" go tam cały czas, strasznie jest psa ciekawy.
Zdzichu nie, natomiast kiedy byli u mnie znajomi z małej wielkości psem to robił tak: siedział za drzwiami łazienki wychylał się do psa który siedział na korytarzu i warczał na sunię i prychał. Pies wychowany z kotem robił zdziwione "auauaua". Podziwił się odwracał się i szedł do salonu. Kot czekał ok. 30 sekund i szedł za nim... ciekawy jak diabli. No to pies się odwracał i leciał się przywitać. No to Zdzisiek do łazienki, wychylał się z za drzwi, warczał prychał... itp itd.
Animal Planet na żywo :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ihabe'][IMG]file:///C:/Users/moniq/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogsindepth.com/terrier_dog_breeds/images/jack_russell_terrier_puppy_h04.jpg[/IMG]

Czyż Lilusia nie jest podobna do tego Jack Russell Terriera ? ; ))[/quote]

Normalnie szacun :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe'][url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7a9076e296ef9d90.html]IMG_3219.JPG | | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url]


Lilu na pierwszym spacerze ; ))[/QUOTE]

Śliczności:loveu::loveu::loveu:
Czy mała była szczepiona ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Śliczności:loveu::loveu::loveu:
Czy mała była szczepiona ?[/quote]

Kochani spacer to za duze słowo, córeczka nasza bardzo chciała zrobić Lilu zdjęcia w plenerze na dowidzenia, bo to juz nasza ostatnia niedziela:-( więc Lily wyszła dosłownie na kilka minut do podwórka. Nie jest jescze szczepiona, w ubiegym tygodniu została odrobaczona. Przebywa jednak z trzema psami, które ciągle chodzą na spacery, owszem łapy mają wycierane i myte ale i tak sterylności to u mnie raczej nie ma, jest to niemożlwe.

Link to comment
Share on other sites

Ihabe mnie raczej ten spacer przypomniał o szczepieniu, bo przecież ma kontakt z psiakami, jeździ do lecznicy i może złapać coś właśnie na dworze.
A zbyt dużo tak jak zresztą Loluś przeszła:roll:
Kiedy malutką oddajecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Ihabe mnie raczej ten spacer przypomniał o szczepieniu, bo przecież ma kontakt z psiakami, jeździ do lecznicy i może złapać coś właśnie na dworze.
A zbyt dużo tak jak zresztą Loluś przeszła:roll:
Kiedy malutką oddajecie?[/quote]

Lada dzień, chyba w czwartek ( muszę Budryska zapytać). Nie chcę o tym myśleć, to będzie następny najgorszy dzień w moim życiu. Ja nie wiem jak to będzie.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Lada dzień, chyba w czwartek ( muszę Budryska zapytać). Nie chcę o tym myśleć, to będzie następny najgorszy dzień w moim życiu. Ja nie wiem jak to będzie.......[/quote]

Ihabe, bedzie Wam smutno, wszyscy wiemy .......... :-(:p.

W naszych sercach wyryło sie juz na zawsze to co zrobilas dla tej kruszyny. Lilu odzyla, rozkwitla, jest cudowna. Daliscie jej prawdziwy najepszy swiat i start :loveu:.

Lilu ma przed soba prawdziwy dom, wspaniale perspektywy. I z tego trzeba sie bardzo, bardzo cieszyc :multi::multi::multi:

Ja nie nadaje sie kompletnie na DT, angazuję sie zawsze na 100% ... :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiama']Ihabe, bedzie Wam smutno, wszyscy wiemy .......... :-(:p.

W naszych sercach wyryło sie juz na zawsze to co zrobilas dla tej kruszyny. Lilu odzyla, rozkwitla, jest cudowna. Daliscie jej prawdziwy najepszy swiat i start :loveu:.[/QUOTE]

W pełni się z Tobą zgadzam Psiama:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Wam kochani za miłe słowa ale to Budrysek i Bubu i inni zrobili najwięcej i to im Lilu zawdzięcza swe życie. Ja Budryskowi dziękuję za to, że mnie wprowadziła do Dogo i za to, że mi zaufała i dała Lilu na tych kilka tygodni. Lilu jest najpiękniejszą sunia na świecie, jest mądra i kochana, jest zadziorna i wie czego chce oraz ile jest warta. Mam nadzieję, ze będzie miło wspominała chwile spędzone z nami. Nasze życie odkąd Lilu sie pojawiła u nas tymczasie bardzo się zmieniło, czasami byliśmy lekko wkurzeni, ze cos tam musimy lub nie możemy robić z jej powodu. Staram się jednak uczyć moje dzieci poczucia obowiązku, bo strasznie u nich na bakier z tym poczuciem. Dziś jednak gdy na głos powiedziałam w samochodzie do Lilu, ze to nasza ostatnia niedziela, to nagle każdy posmutnial, zamyślil się i zamilkł. Jedynie nasza starsza sunia zacierała łapki z radości:evil_lol: Zeby tylko moja Lilusia nie pomyślała, że ją oddałam bo jej nie chciałam:placz: A zresztą znów się rozpisałam i doprowadzilam do łez..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe'] Dziś jednak gdy na głos powiedziałam w samochodzie do Lilu, ze to nasza ostatnia niedziela, to nagle każdy posmutnial, zamyślil się i zamilkł. Jedynie nasza starsza sunia zacierała łapki z radości:evil_lol: Zeby tylko moja Lilusia nie pomyślała, że ją oddałam bo jej nie chciałam:placz: A zresztą znów się rozpisałam i doprowadzilam do łez..[/quote]
No...i mnie też właśnie doprowadziłaś do łez.....:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']I ja do was dołączyłam:-([/quote]


Ciotki! Glowy do gory przeciez Lilunia bedzie miala prywatny ogrod i dwa osobiste koty:diabloti:a ihabe to jeden z najlepszych tymczasow na swiecie a tu tyle bid....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']a ihabe to jeden z najlepszych tymczasow na swiecie a tu tyle bid....[/quote]Tez o tym pomyślałam od razu..ale cóż...do tego domku, to nie będzie łatwo sie dostać "bez znajomości":eviltong::eviltong:TAm już bubu i Budrysek będa miały "metę" na najgorsze przypadki z pewnościa:roll::roll:Bo jeśli nie- to ihabe..ja zaraz Ci moge podesłać jakąś bidulę na tymczas w zastępstwie Lilu;);):lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Tez o tym pomyślałam od razu..ale cóż...do tego domku, to nie będzie łatwo sie dostać "bez znajomości":eviltong::eviltong:TAm już bubu i Budrysek będa miały "metę" na najgorsze przypadki z pewnościa:roll::roll:Bo jeśli nie- to ihabe..ja zaraz Ci moge podesłać jakąś bidulę na tymczas w zastępstwie Lilu;);):lol::lol:[/quote]

Kochani, będę przekonywała moją rodzinkę do następnych tymczasów :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']Kochani, będę przekonywała moją rodzinkę do następnych tymczasów :evil_lol:[/quote]

a ja Tobie ihabe chciałam bardzo podziękować, tak samo jak Budryskowi i Bubu - gdyby nie wasz upór i wiara w to że Lilutka wyzdrowieje, to kurczę nawet wolę głośno nie mówić co mogłoby się stać. Lilutka bardzo chciała i chce żyć i wyzdrowieć ale bez Waszej pomocy sama by sobie nie poradziła.
Jesteście wielcy bo macie wielkie, wspaniałe serca, bo jesteście wrażliwi i nie zostawiacie naszych braci mniejszych bez pomocy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...