Jump to content
Dogomania

Uwaga - interwencja w hoteliku w Osiecku


Recommended Posts

Tak masza rację ten wątek powinien być w zakładce hotele i opiekunki ale nie wiem jak go przenieść.

Co do Osiecka to właścicielka nadal jest ......, natomiast znowu zaczęła przyjmować psy. Podobno jakiś pies wyje na posesji. Niestety nie ma sądowego zakazu prowadzenia hotelu dla zwierząt, bo tak naprawdę nikt tych hoteli nie nadzoruje.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Poker napisał:

No dobrze, czy oprócz tej tragedii były jeszcze jakieś  sygnały ,że ten hotel to złe miejsce ?

Mnie samej wystarczy obecne zachowanie właścicieli hotelu. Zamiast wydać oficjalne wyjaśnienie, być może przeprosić to usuwają wszelkie ślady swojej działalności z internetu. Myślę, że brakuje tutaj odwagi, przecież wystarczyło zająć stanowisko w sprawie - myślę, że wtedy inaczej to wszystko wyglądało. Milczenie działa na ich niekorzyść.W tej chwili sprawa została zgłoszona do sądu.
Tragedia może wydarzyć się wszędzie (zwłaszcza w domowych hotelikach, gdzie psy nie są od siebie izolowane), ale wiele zależy od tego jak potem się ktoś zachowa. Przynajmniej ja tak uważam.
 

2 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Tak masza rację ten wątek powinien być w zakładce hotele i opiekunki ale nie wiem jak go przenieść.

Co do Osiecka to właścicielka nadal jest ......, natomiast znowu zaczęła przyjmować psy. Podobno jakiś pies wyje na posesji. Niestety nie ma sądowego zakazu prowadzenia hotelu dla zwierząt, bo tak naprawdę nikt tych hoteli nie nadzoruje.

Może napisać do admina?

Ludzie są niereformowalni. :( Tylko zwierząt żal.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o hotel w Osiecku, to właścicielom nie chodzi  o dobro zwierząt ale o kasę. W hotelu w momencie interwencji było 21 psów i kilka kotów. To jest kilka tysięcy miesięcznie. A po interwencji ten dochód się urwał. Także inne dochody też.

Więc nie było wyjścia tylko zacząć znowu przyjmować zwierzęta. Strona internetowa jest świetna, budząca zaufanie.

Niestety pies, który tam wyje nie ma szans na uratowanie, przynajmniej w tej chwili. Bo kto znowu zrobi akcję?

Taka jest polska rzeczywistość, że nad hotelikami czy domami tymczasowymi nikt nie sprawuje urzędowej kontroli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...