Jump to content
Dogomania

Zlikwidowana pseudohodowla pekińczyków- wszystkie w domkach!!!


Zmysł

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Madzia_K']hmm...w takim razie ja prosze o wyjasnienie moich dwóch kwietniowych przelewów na Otylkę i Tycię ( pdf-potwierdzenie jestem w stanie przesłać na maila ). Zdeklarowałam w tamtym miesiącu chęć opieki wirtualnej nad tymi dwoma suniami. Pieniążki poszły dawno..a one nadal "niezauwazone" :(([/quote]
W Kocim Świecie mają huk roboty i priorytetem jest zajęcie się zwierzakami. Jakiś czas zajmuje rozpoznanie wpłat, ich dopasowanie, uaktualnienie strony. Na pewno Twoje wpłaty się na stronie pojawią po jej aktualizacji. W każdym razie wielkie dzięki za pamięć o pekinkach:loveu:

Link to comment
Share on other sites

hmm...w takim razie ja prosze o wyjasnienie moich dwóch kwietniowych przelewów na Otylkę i Tycię ( pdf-potwierdzenie jestem w stanie przesłać na maila ). Zdeklarowałam w tamtym miesiącu chęć opieki wirtualnej nad tymi dwoma suniami. Pieniążki poszły dawno..a one nadal "niezauwazone" :((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzia_K']hmm...w takim razie ja prosze o wyjasnienie moich dwóch kwietniowych przelewów na Otylkę i Tycię ( pdf-potwierdzenie jestem w stanie przesłać na maila ). Zdeklarowałam w tamtym miesiącu chęć opieki wirtualnej nad tymi dwoma suniami. Pieniążki poszły dawno..a one nadal "niezauwazone" :(([/quote]


w Kocim Świecie mają huk roboty przy zwierzakach. sprawy administracyjne zajmują trochę czasu i bywa, że są załatwiane z lekkim poślizgiem. Analizowanie wpłat, ich dopasowanie, a co za tym idzie uaktualnianie strony odbywa się po jakimś czasie. Na pewno jednak Twoje wpłaty są zauważone i po aktualizacji strony z pewnością się na niej pojawią.
W każdym razie wielkie dzięki za pomoc pekinkom:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']w Kocim Świecie mają huk roboty przy zwierzakach. sprawy administracyjne zajmują trochę czasu i bywa, że są załatwiane z lekkim poślizgiem. Analizowanie wpłat, ich dopasowanie, a co za tym idzie uaktualnianie strony odbywa się po jakimś czasie. Na pewno jednak Twoje wpłaty są zauważone i po aktualizacji strony z pewnością się na niej pojawią.
W każdym razie wielkie dzięki za pomoc pekinkom:loveu:[/quote]
Ehhh wujek!
Nie tak dawno pisałem o tym.
Doskonale wiem, że i Luna ma wirtualnego opieqna - nawet wiem, że na kolejny miesiąc przelew już poszedł.
Qrcze, dobrze by było, żeby dziewczyny z Kociego Świata znalazły te 30 minut w miesiącu na aktualizację - i wirtualnym opieqnom byłoby milej jakby mogli swoje nicki przeczytać na stronce - przy wybranym pekinie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Qti']Ehhh wujek!
Nie tak dawno pisałem o tym.
Doskonale wiem, że i Luna ma wirtualnego opieqna - nawet wiem, że na kolejny miesiąc przelew już poszedł.
Qrcze, dobrze by było, żeby dziewczyny z Kociego Świata znalazły te 30 minut w miesiącu na aktualizację - i wirtualnym opieqnom byłoby milej jakby mogli swoje nicki przeczytać na stronce - przy wybranym pekinie :cool3:[/quote]
przekażę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Szanowny Wujku Zmysł, coś się Panu pokiełbasiło, przecież ja jestem opiekunem wirtualnym Gremlinki, dlaczego więc niby jest niezauważalna, hę? :mad:[/quote]
niczego takiego nie napisałem, spojrzyj uważnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']
14. LUNA - niezauważalna [IMG]http://www.33smiley.com/smiley2/emotions/sad/6.gif[/IMG]
[IMG]http://www.kociswiat.org.pl/images/animal/luna-wilczasta/IMG_2059.jpg[/IMG]

[/quote]

I tu się nie zgodzę :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-dramat-zlikwidowana-pseudohodowla-pekinczykow-pomozcie-134056/index53.html#post12124837[/URL] :shake:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Książę Dyzmin, wraz ze swoimi yorczymi wspólniczkami rozpoczął sezon grillowy:
[/CENTER]

[CENTER]W spokojnym wypoczywaniu i spaniu z gigantycznym chrapotem

przeszkadza mu fakt braku wirtualnych opiekunów dla wielu pekinków z którymi spędził wczesny i koszmarny okres szczenięcy w obozie koncentracyjnym pod Otwockiem :-(
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Jeżu! Ale on ma krzywe łapki! :crazyeye:[/quote]
Zaraz krzywe :evil_lol: Może miał na beczce prostowane? :eviltong:
Fajny facecik i na oko lepiej wygląda :cool3: przynajmniej tak mi się widzi :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Qti']Zaraz krzywe :evil_lol: Może miał na beczce prostowane? :eviltong:
Fajny facecik i na oko lepiej wygląda :cool3: przynajmniej tak mi się widzi :crazyeye:[/quote]
Lepsze krzywe i dobrze umięśnione niż pajęcze i chude :eviltong:
Wygląda lepiej, przytył, włosinki mu odrastają i króluje nad dziewczynkami Księciunio jeden ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Lepsze krzywe i dobrze umięśnione niż pajęcze i chude :eviltong:[/quote]

:niedowia:

To, jak qmam do tych nóg na fotce? :roflt: Albo ich właściciela :bigcool:

[quote name='Gioco']Wygląda lepiej, przytył, włosinki mu odrastają i króluje nad dziewczynkami Księciunio jeden ;)[/quote]
Super. Choć i tak nie wierzę, że yorki dały się zdominować - za cffane bestyje z nich :cooldevi: szczególnie ta czerwona :laugh2_2:


[CENTER][FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=4][COLOR=Blue]Co z nowymi wirtualnymi opieqnami? Są gdzieś schowani, ukryci, zawstydzeni. Śmiało proszę Państwa. Tu nikt nie gryzie, nawet pekinolki, gdyż ząbki też mają nadwyrężone przez lata złego traktowania. Lecz serduszka mają gorące i potrzebujące wsparcia i miłości.
:iloveyou:
[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=olive][B]I wciąż cisza.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=#808000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=olive][B]Smutno.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=#808000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=olive][B]Żeby choć kilka nowych informacji o gremlinkach.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=#808000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=olive][B]Może wtedy nowi, wirtulani opieqnowie się znaleźli ?:hmmmm:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy na nowy bazar dla naszych podopiecznych pekińczyków.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-bizuteria-mega-bazar-36szt-na-pekinczyki-z-ks-do-22-05-a-137254/#post12254490"]SUPER BIŻUTERIA! MEGA BAZAR! 36szt!Na pekińczyki z "KŚ" do 22.05[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...