Jump to content
Dogomania

Zlikwidowana pseudohodowla pekińczyków- wszystkie w domkach!!!


Zmysł

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Gosiapk']Tak, najlepszego![/quote]
Takiego wyjątkowego i jedynego - który go pokocha, choćby wirtualnie.
Naprawdę niewiele taki gest kosztuje - tylko 30 zł - Koksikowi daje jednak ułatwienie życia i cień szansy, że komuś na nim zależy - oprócz wspaniałych ludzi u których jest w tej chwili, lecz to jest Koci Świat a Koksik to 100% pies, choć maleńki pekiński pies cesarski.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za brak głosu, ale ...nooo.... jakby ktoś miał chęć przyjechać i pomóc mi walczyć z bałaganem pobudowlanym na działce to fajnie by było. (rozmarzyłam się ehhh)

A co u gremlinków - no część gremlinków trochę pokasłuje i pokichuje - więc doszły antybiotyki dla gromadki. To nic groźnego bo od razu leczone i dzieciaki już odżywione więc nic groźnego tylko lekarstw więcej do podania. Kasia ma pecha co gdzieś nie pojedzie to samochód jej się psuje:shake:;

Jutro nie prychające jadą do lecznicy, jeszcze nie wiemy kto, pewnie Malwinka może Yoko - ale zobaczymy jak się będą czuły.

W tej chwili w Kocim Swiecie w najgorszym stanie jest nasz plaskaty kot - Bezik - znowu od wczoraj w lecznicy - bardzo źle się czuje, miał bardzo ciężką operacje, jest w bardzo złym stanie, jego życie jest ciągle zagrożone; Martwimy się bardzo o niego. To taki kochany kot co dosłownie ledwo żyje a jak się człowiek zbliża to pięknie mruczy i się przytula. Poprostu skarb nie kot. Wyciągniety kilka dni temu z piwnicy gdzie był uwieziony. Trzymajcie też kciuki za niego - wiem, że nie gremlinek - ale naprawdę on teraz najbardziej potrzebuje dobrych mysli.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][IMG]http://www.kociswiat.org.pl/images/animal/koksik-czarny/29%20marzec%202009%20230.jpg[/IMG]

[B]Drogi dogomaniaku!

Czy wiesz kogo wypatrują te mądre, kochane oczka?

Tak!

Dokładnie tak!

Tego jedynego, wspaniałego dogomaniaka, który zaadoptuje go wirtualnie!

Już wiesz, że to Ty?

Wiesz!

Więc na co czekasz?[/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beam6']Beziku :loveu:- nie daj się, walcz - nie możesz być gorszy od psich Plaskatych, musisz znaleźć siły do walki.
Ciepłe, dobre fluidy Ci wysyłam i trzymam kciuki :thumbs:[/quote]
kciuki bardzo potrzebne

Link to comment
Share on other sites

Dziś pojechała z gremlinków tylko Malwinka - pozostałe prychacze się kurują.
Ale żeby dziewczynce nie było smutno pojechała w towarzystwie 4 kotów.
Z Bezikiem jest odrobineczkę lepiej - rokowania nadal bardzo ostrożne, ale cieszą i małe zmiany na plus - Beziczek zjadł odrobinkę sam i jelitka podjęły pracę a do tej pory było bardzo źle. Przy tak ciężkim stanie cieszą nawet tak malutkie sukcesy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...