Jump to content
Dogomania

Gwiazdka zostaje w swoim DS ! Gwiazda zamieszkala w ŚWIERADOWIE ZDROJU ! Gwiazdka, mała, starsza Gwiazdeczka wyszla ze schronu ! Nadal zbieramy na jej utrzymanie !


MALWA

Recommended Posts

Na konto Gwiazdeczki wpłynęły poniższe kwoty

  •   20,00 zł  od  uxmal  deklaracja I  -  27.01.
  •   30,00 zł  od  helli deklaracja I  -  27.01.
  •   20,00 zł  od  mgog deklaracja -  31.01.

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

kwietki.jpg.af9fc58e0dc6812a28be277b8a1d8670.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam z nadzieją, ale jeszcze chyba musimy poczekać, Dobre myśli zostawiam zakochany.gif

22 godziny temu, Jo37 napisał:

Zmieńcie może tytuł bo z tego co czytam Gwiazdka nie wybiera się do Krakowa.  

Też tak uważam!   jak zobaczyłam,że tytuł pozostał.... przybiegłam z nadzieją....

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Poker napisał:

Jednak nie ? A co sie stało ?

Pan który miał adoptować , Gwiazdeczkę.... przestał odbierać telefony!! :(  

Ela ma teraz przed sobą operację, po tym upadku , nie chcę jej teraz absorbować innymi sprawami, ale fajnie będzie jak już po... skomentuje ten ,nieprzyjemny fakt!..  to że ludzie są jacy są?!  to już wiemy i nawet nie tracimy czasu na krytykę!  ... ciekawa jestem ,tylko ...  co Elik powie o panu, ponieważ poznała go osobiście, na wizycie PA?

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, anica napisał:

Ela ma teraz przed sobą operację, po tym upadku , nie chcę jej teraz absorbować innymi sprawami, ale fajnie będzie jak już po... skomentuje ten ,nieprzyjemny fakt!..  to że ludzie są jacy są?!  to już wiemy i nawet nie tracimy czasu na krytykę!  ... ciekawa jestem ,tylko ...  co Elik powie o panu, ponieważ poznała go osobiście, na wizycie PA?

Aniu, ja od początku byłam sceptycznie nastawiona do tego pana. Nawet powiedziałam do Agnieszki, że ja niezbyt ufam temu panu. Kilka terminów nie dotrzymał, nie zadzwonił, żeby o tym powiedzieć. Potem tłumaczył to różnymi nadzwyczajnymi powodami. Po jednym z jego telefonów nazwałam go bajkopisarzem. Na wizycie zrobił pozytywne wrażenie. Był bardzo zainteresowany adopcją Gwiazdeczki. Opowiadał, no właśnie, dużo opowiadał o poprzednich psach. Z opowieści wydawał się być opiekuńczy w stosunku do psiaków. Ale ostatecznie wyszła jego prawdziwa natura.  Gdyby doszło do adopcji, byłby dobrym opiekunem, ale chyba nie do końca był przekonany, że chce adoptować Gwiazdeczkę i gdy trzeba było wprowadzić w czym, to o czym opowiadał, zabrakło konsekwencji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Aniu, ja od początku byłam sceptycznie nastawiona do tego pana. Nawet powiedziałam do Agnieszki, że ja niezbyt ufam temu panu. Kilka terminów nie dotrzymał, nie zadzwonił, żeby o tym powiedzieć. Potem tłumaczył to różnymi nadzwyczajnymi powodami. Po jednym z jego telefonów nazwałam go bajkopisarzem. Na wizycie zrobił pozytywne wrażenie. Był bardzo zainteresowany adopcją Gwiazdeczki. Opowiadał, no właśnie, dużo opowiadał o poprzednich psach. Z opowieści wydawał się być opiekuńczy w stosunku do psiaków. Ale ostatecznie wyszła jego prawdziwa natura.  Gdyby doszło do adopcji, byłby dobrym opiekunem, ale chyba nie do końca był przekonany, że chce adoptować Gwiazdeczkę i gdy trzeba było wprowadzić w czym, to o czym opowiadał, zabrakło konsekwencji.

Dziękuję , Elu :) i po każdym takim zdarzeniu, jesteśmy coraz bardziej ostrożni...coraz mniej ufamy ludziom... szkoda gadać!...

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam w Nowym tygodniu, z nowymi nadziejami :) ja się cieszę ,że nie trafiła Gwiazdunia do tego domu, dla niej będzie najlepszy domek nasiecieokok.gif

... we Wrocławiu ,też wróciła!  ale to juz luty!  blisko... bliziutko, coraz bliżej! :)  dzień już coraz dłuższy...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2019 o 10:28, elik napisał:

Na konto Gwiazdeczki wpłynęły poniższe kwoty

  •   20,00 zł  od  uxmal  deklaracja I  -  27.01.
  •   30,00 zł  od  helli deklaracja I  -  27.01.
  •   20,00 zł  od  mgog deklaracja -  31.01.

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

kwietki.jpg.af9fc58e0dc6812a28be277b8a1d8670.jpg

 

Pięknie dziękuję za wpłaty dla Gwiazdki !

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2019 o 11:31, Jo37 napisał:

Zmieńcie może tytuł bo z tego co czytam Gwiazdka nie wybiera się do Krakowa.  

 

Dnia 2.02.2019 o 10:15, anica napisał:

Zaglądam z nadzieją, ale jeszcze chyba musimy poczekać, Dobre myśli zostawiam zakochany.gif

Też tak uważam!   jak zobaczyłam,że tytuł pozostał.... przybiegłam z nadzieją....

 

17 godzin temu, elik napisał:

Tytuł nieaktualny, ale Agnieszka chorutka bidusia i leży w łóżeczku. Ledwo mówi :(  Jak się Jej polepszy to pewnie wejdzie na dogo i zmieni tytuł.

 

1-1.jpg.a9d619a3130d90b01300e5a76be48419.jpg

Chorutka, chorutka, ale jakoś dałam rade i wczoraj zmienilam tytuł. :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

No i płacimy.

Rachunek klik

 

Niestety nie udało mi się wkleić obrazu przelewu, choć kombinowałam jak koń pod górę :) Jeśli ktoś wie jak to zrobić, to proszę o podpowiedź.   Link do pliku w innych formatach dam rade wkleić, jak ten powyżej do rachunku, ale nie wszystkie formaty tak się da.

 

W tej sytuacji bardzo proszę kikou o każdorazowe potwierdzenie otrzymania wpłaty z podaniem kwoty.

Dziękuję za uregulowanie wpłaty za styczen.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Na konto Gwiazdeczki także i wpłynęła kasiorka:)

  •     5,00 zł  od  Agnieszka103  deklaracja II  -  1.02.
  •   30,00 zł  od  Pana Mateusza  deklaracja I  -  4.02.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

611981513_kwiatki5.jpg.bc08f039a1567989d42408b12c3f5f84.jpg

 

Dziękuję pięknie za pieniążki dla Gwiazdki. !

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Nesiowata napisał:

Dobrego dnia  ślicznotko, pilnuj ciepłego miejsca czekając na odpowiedzialnego swojego człowieka.

I ja przyłączam się do życzeń, dobrego dnia życzę wszystkim odwiedzającym ten wątek, a Gwiazdeczke posyłam ciepłe myśli :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MALWA napisał:

 

 

Chorutka, chorutka, ale jakoś dałam rade i wczoraj zmienilam tytuł. :)

 

Agnieszko , wszystkie wiemy ,że jesteś  solidna, ja nie wiedziałam ,że jesteś 'choreńka' a teraz przecież taki "sezon na wirusa" :(   zdrowiej ,kochana :)  zresztą ja nigdy nikogo nie popędzam! wiem jak jest ,każda z nas pomaga  "po godzinach" ;)  często, w biegu ,nie dosypiając czy kosztem 'obiadu'   jeśli nawet o coś proszę to później czekam spokojnie :)  trzeba przyznać  ,że z reguły na dogo są solidne cioteczkiokok.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Agnieszko , wszystkie wiemy ,że jesteś  solidna, ja nie wiedziałam ,że jesteś 'choreńka' a teraz przecież taki "sezon na wirusa" :(   zdrowiej ,kochana :)  zresztą ja nigdy nikogo nie popędzam! wiem jak jest ,każda z nas pomaga  "po godzinach" ;)  często, w biegu ,nie dosypiając czy kosztem 'obiadu'   jeśli nawet o coś proszę to później czekam spokojnie :)  trzeba przyznać  ,że z reguły na dogo są solidne cioteczkiokok.gif

Dziękuję Aniu  :)

dopadło mnie zapalenie oskrzeli i dlatego leżę w łóżku. Najgorsze to osłabienie. Z piątku na sobotę nie mogłam oddychać i trafiłam do szpitala. Ale dostalam leki, i już lepiej mi się oddycha. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...