Jump to content
Dogomania

DLACZEGO BYŁEŚ DLA NAS TAKI OKRUTNY??CZTERY PORZUCONE SZCZENIACZKI, JEDEN ZE ZŁAMANĄ ŁAPKĄ. POMOCY!!!


Recommended Posts

Nie da sie faktury okrojonej wstawic jesli jest 1 kwota za usługe wet za cały miesiąc. Nie wiem jak miałam to zrobic.

Ale fakt, normalne zapytanie i inna forma - i nie byłoby problemu. A tak - ja i tak robię swoje, tyle że juz poza pewnymi ustaleniami. I rzeczywiście - przenoszę sie wyłącznie na PW.

Link to comment
Share on other sites

Hera w nowym domu - niestety nie maja dobrego aparatu, robione telefonem. Poprosiłam, może dotrze lepsze

 

1.jpeg.f969d7fa6cc3c18339f3ae020a316b50.jpeg

 

Leia - w nowym domu, zaprzyjaźniła sie z kotami podobno, czyli jest super.

 

received_1585525641537139.jpeg.0fad97f6bf2e0a79aa9038fa57f5ea95.jpeg

 

Ayla ze swoimi ludźmi - niestety mam problem z tym zdjęciem. U mnoe jest normalnie ustawione, jak wstawiam - leży5a8b02f2c22c0_Ayladodomu2.jpg.f9179c0c1438d6a59b1b6045730257ac.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, supergoga napisał:

. . .

Ale fakt, normalne zapytanie i inna forma - i nie byłoby problemu. . . .

Supergoga, masz rację. Bardzo przepraszam Cię za formę,  w jakiej publicznie przedstawiłam swoje oczekiwania w kwestii rozliczeń   5a8b138b88c0f_gifniewinny.gif.2d1227b7317a295ce9900ac09f5e90f7.gif

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tola napisał:

Goga - bardzo dziękujemy za zdjęcia szczęśliwych suczek  i za cała pracę, jaką wykonałyście tam w Poznaniu.

Mam nadzieję, ze pomimo niepotrzebnych emocji, jakie się  tutaj się wdarły,  pozostaniesz bez urazy.

Jeszcze raz dziękujemy!

Podłączam się do prośby Toli.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 godziny temu, supergoga napisał:

Zgodnie z obietnica Ahsoka - ostatnia dziewczynka która wróciła z adopcji ma zakochany w niej dom. Chciałabym mieć tylko takie szczeniaki, mądre, grzeczne spokojne, karne i kochające sie uczyć.

Supergoga, jeszcze raz bardzo serddecznie dziękuję za pomoc naszym sunieczkom!! Szczęścia maluchy w swoich domkach!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...