Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

Morfologia miodzio :) jeśli chodzi o tarczycę...zwierzaki szczególnej troski,tak jak teraz Uszatek - mają "trochę inaczej",ale zdaje mi sie, że też dobrze jest!I bardzo się cieszę,że zmiany w pysiu maleją.:))

Jeszcze ten wynik...w czwartek,tak?

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, bou napisał:

Morfologia miodzio :) jeśli chodzi o tarczycę...zwierzaki szczególnej troski,tak jak teraz Uszatek - mają "trochę inaczej",ale zdaje mi sie, że też dobrze jest!I bardzo się cieszę,że zmiany w pysiu maleją.:))

Jeszcze ten wynik...w czwartek,tak?

To wszystkie wyniki.

Tak, wynik badań tarczycy jest dobry

Przełożono kontrolną wizytę bo wetka chce wcześniej skonsultować / omówić wszystkie wyniki badań z innymi lekarzami. Roxi obejrzy jeszcze jeden wet... po 5 dniach przyjmowania antybiotyku

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Moli@ napisał:

Już wszystko wiem.

Pani oddzwoniła.

Tysiu,  musisz odpowiedzieć na mail przysłany przez producenta ( na Allegro) - potwierdzić/kliknąć zwrot  i wtedy nastąpi przyjęcie reklamacji i odesłanie kasy na podane konto.

Pani twierdzi że nie ma problemu z reklamacją budki...nie została zniszczona, wytłumaczyła żeby na przyszłość budki układać w kartonie bokiem. Karton powinien być oznaczony.

Kliknęłam tego samego dnia zwrot.
No proszę... :) To fajnie. Dziękuję.

Zaktualizowałam pierwszą stronę wątku.

Jak się cieszę z wyników :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Uznam ją za zamkniętą jak pojawią się pieniądze na koncie ;) Ale dziękuję za chęć pomocy.

Ale panikara z tej naszej królewny. Boli ją?

Raz na dobę dostaje tabletę przeciwzapalną / przeciwbólową więc raczej nie boli za to na pewno przeszkadza..., opatrunek i zmiany w pysiu.

Rozpakowała się ;(  zakładam kołnierz

Udało się zmienić opatrunek bez zakładania kagańca.

100_8804.JPG

100_8805.JPG

100_8807.JPG

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Aldrumka napisał:

6.11 stan konta  153,65 zł

wpłaty

Tyś(ka) 25 zł

siho 20 zł

kiyoshi 10 zł

z bazarku Rozi 12 zł

7.11 stan konta  220,65 zł

po wpłacie janki@  będzie pełna kwota na hotelik !!

edit. ale to nowa sytuacja brak funduszy :(

Nie rozumiem editu.

Link to comment
Share on other sites

Jutro uzupełnię rozliczenie na 1 stronie o dzisiejsze wpłaty.

Dziękuję za wsparcie suni Wszystkim, którzy przyczyniają się do poprawy jej sytuacji, kiyoshi, jankamałpa - dziękuję za dodatkowe wsparcie :). Zaczyna robić się ciężko finansowo. Bardzo bałam się takiej sytuacji, że będzie brakowało na leczenie... eh. Ja na razie nie jestem w stanie więcej wpłacić.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze,  że tak wszystko ładnie się na suni goi :) 

... otrzymałam PW i wieczorkiem wpłacę swoją stałą, byłam na szkoleniu i jakoś mi umknęło, będziemy musieli pomyśleć może o jakimś bazarku dla suni, pieniążki bardzo potrzebne... nie wiem już gdzie szukać pomocy dla tych naszych futerek... a tu jeszcze dwa nieszczęścia futrzaste stanęły mi na drodze :(

Link to comment
Share on other sites

Wetki obejrzały dokładnie pysia, cysta w pysiu urosła. Przyczyna powstawania guzków, cyst nieznana ;(

Ranka pod łapką goi się wolno ale goi - umiejscowienie opóźnia, non stop walczymy z opatrunkiem - spada, przesuwa się.

Poziom cukru w normie.

 

Cystę w pysiu trzeba usunąć - na razie tylko przeszkadza w przełykaniu ale jak będzie większa mogą być problemy z jedzeniem.

Jeżeli jest zgoda na wątku to zabieg zostanie wykonany we środę... przez dwóch lekarzy.

Koszt około 200zł. Sugerują badanie histopatologiczne.

Dziś za wizytę, badanie, zmianę opatrunku nic nie płaciłam.

 

 

 

100_8888.JPG

100_8887.JPG

 

Kolana pańci są fajne ,) pojętna panienka, szybko się uczy :)

100_8894.JPG

100_8895.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...