Jump to content
Dogomania

Dunia w DS,Tofik w DS,Rafik u szafirki od 13.07.18 ponownie szuka domu.Rafik od 04.08.18 w DS.Tofik 25.11.2022 za TM.


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Jesteście cudowne dziewczyny  i pieski mają szczęście, że na Was trafiły. Jutro poleci jednorazowa na transport:)

Witamy serdecznie na wątku kolejnych zamojszczaków i pięknie kochana dziękujemy :)

49 minut temu, Havanka napisał:

B-b poprosiła mnie o bazarek transportowy dla piątki szczęśliwców. Oto on:

Zapraszam wszystkich do pomocy, bo przed psiaczkami kawał drogi !

Ja również bardzo dziękuję za kolejną pomoc, w postaci bazarku transportowego! :)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam wiadomość od Hani,że po przeliczeniu, koszt transportu wyniesie 820,00zł. Wypada po 410,00zł na nasze i b-b psiaczki.

Zapraszam na bazarek kilometrowy zrobiony przez Havankę.Każda złotówka na wagę złota.

Haniu,trzeba umówić nasze psiaki do SPA.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nadeszła pomoc finansowa dla naszych psiaków od Nesiowata,memory od Wiktora i od P.Joli od Destino/Joszki.Bardzo dziękujemy za ogromną pomoc.

Jeszcze dwa dni i nocka dzieli nasze psiaki od wolności.

P.Piotrze stokrotne dzięki za transport.Zawsze Pan wyciąga pomocną dłoń w naszym kierunku jeżeli zachodzi taka potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

A ja dziś od rana jakoś jestem nastawiona pesymistycznie,być może przez wiatr,który hula za oknem.Popatrzyłam na kalendarz no i odkryłam,że 06.01,18 jest to Święto Trzech Króli i zaraz sto tysięcy myśli mi przeszło przez głowę.Czy schron wyda psiaki w ten dzień,czy ktoś tam w ogóle będzie z pracowników.Czy aby szafirek nie pojedzie na darmo?

Tola czy schron wie o zabraniu psiaków w sobotę,czy TZ tam będzie aby pomóc w załadowaniu psiaków do kontenerków?

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Anula napisał:

A ja dziś od rana jakoś jestem nastawiona pesymistycznie,być może przez wiatr,który hula za oknem.Popatrzyłam na kalendarz no i odkryłam,że 06.01,18 jest to Święto Trzech Króli i zaraz sto tysięcy myśli mi przeszło przez głowę.Czy schron wyda psiaki w ten dzień,czy ktoś tam w ogóle będzie z pracowników.Czy aby szafirek nie pojedzie na darmo?

Tola czy schron wie o zabraniu psiaków w sobotę,czy TZ tam będzie aby pomóc w załadowaniu psiaków do kontenerków?

Co prawda ja nie Tola, ale odpowiem.

Dzisiaj będę w schronisku z TZ Toli, zabieramy sunię od Jo37. Anulko, wszystko dopytam, potwierdzę, nie martw się na zapas. Odezwę się po powrocie. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

A ja dziś od rana jakoś jestem nastawiona pesymistycznie,być może przez wiatr,który hula za oknem.Popatrzyłam na kalendarz no i odkryłam,że 06.01,18 jest to Święto Trzech Króli i zaraz sto tysięcy myśli mi przeszło przez głowę.Czy schron wyda psiaki w ten dzień,czy ktoś tam w ogóle będzie z pracowników.Czy aby szafirek nie pojedzie na darmo?

Tola czy schron wie o zabraniu psiaków w sobotę,czy TZ tam będzie aby pomóc w załadowaniu psiaków do kontenerków?

Napiszę i tutaj - schron zawiadomiony, wydadzą psy w sobotę rano, wszystko będzie dobrze:)

Na pewno ktoś z nas będzie  przy wydawaniu psiaków.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Co prawda ja nie Tola, ale odpowiem.

Dzisiaj będę w schronisku z TZ Toli, zabieramy sunię od Jo37. Anulko, wszystko dopytam, potwierdzę, nie martw się na zapas. Odezwę się po powrocie. 

 

2 godziny temu, Tola napisał:

Napiszę i tutaj - schron zawiadomiony, wydadzą psy w sobotę rano, wszystko będzie dobrze:)

Na pewno ktoś z nas będzie  przy wydawaniu psiaków.

Dziękuję.Powiało trochę optymizmem.Teraz następne zmartwienia aby szafirek dotarł na miejsce i wrócił szczęśliwie z psiakami do domu.Zawsze tak mam jak psiaki zostają zabierane ze schronu.Bardzo proszę nie zapomnijcie o obróżkach,szelkach i smyczach.Dla Abi i Bobika z naszego zapasu też bo nie może być inaczej.Przecież to nasze też.

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, MikAga napisał:

Bogusiu,

i ja z Mikusią z Twojego zaproszenia zawitałam u Szczęśliwej 3-dziękuję,

ode mnie i Mikuśki po dyszce dla każdego-Duni,Tofika i Rafika,

pozdrawiam noworocznie,Aga i Mika.

Konto Anuli mam,pa.

Witamy serdecznie i pięknie kochana dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

P.Piotr wyrusza z Nowej Soli wieczorem wraz ze znajomym.Będą prowadzić samochód na zmianę.Zajadą do mnie około 21.Przekaże pieniążki 820,00zł za transport.

Dziś jeszcze dokupiłam w sklepi chińskim 7 szt.szelek,3 obroże i 3 smycze i podam P.Piotrowi aby przekazał dalej.Kupuję akcesoria dość tanie chociaż i tak wychodzi spora kwota.Chodzi o to aby psiaki miały te akcesoria na już do czasu znalezienia DS.Jeżeli znajdą domki to DS już sobie zaopatrzy się w coś lepszego,efektowniejszego wg.swojego uznania.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, b-b napisał:

Ciekawe jak będzie przebiegał "załadunek" psiaków. Tak boję się o Abi....Mam nadzieję, że będzie grzeczna.

Ja też się boję, ale wierzę, ze będzie dobrze.

Halinka vel Bajka dała radę, Suzi dała radę , to i Abi da radę! Musi.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, b-b napisał:

Ciekawe jak będzie przebiegał "załadunek" psiaków. Tak boję się o Abi....Mam nadzieję, że będzie grzeczna.

Ja też się boję.To jej jedyna jest szansa jutro aby opuściła schron.Myśmy też raz miały przypadek,że psiak nie dał sobie pomóc i został,w zamian gorący telefon na szybko,konsultacje i pojechał inny,otrzymał pomoc.Zawsze rozgrywa się o transport aby nie było jego tak często bo skąd brać pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...